Pomoc!!!TRILERI :)

Moderator: Trooper

Post Reply
Sandrica
Posts: 2
Joined: 22 May 2010, 21:09
Location: Belgrade
Contact:

Pomoc!!!TRILERI :)

Post by Sandrica » 27 May 2010, 17:19

E ovako, pozz svima, nova sam na forumu...

Imam veliki problem i mucim se sa njim vise od pola godine..
Imam 21 god, (svi to pisu, pa cu i ja) i naravno bavim se pevanjem, e sad.... Od kad znam za sebe slusam neki pop rock... bukvalno do pre godinu dana sam slusala sve samo ne narodnu muziku, medjutim to se promenilo, jer sam i bend promenila i presla sam na narodnjake, eh sad, pravilno disem, pravilno pevam, sve je na mestu, ali trilere veze nemam, i bila bih jako zahvalna kada bi mi neko pomogao kako da ih naucim vise, jer cu poludeti
Tekst i melodiju pesme naucim brzo ali tu neku dinamiku i trilere jednostavno nikako da naucim... Iskreno zabavnjaci mi mnogo bolje stoje, ali ljudi koji su me slusali puno puta, i ljudi sa kojima sam u bendu, veruju da kad naucim trilere da cu da pevam sjajno... Znam i da je najbitnije da slusam i slusam i slusam, ja sve cujem to kako treba, ali jednostavno ne umem da ti izvedem, taj triler ((((
eh sad, ko ima strpljenja da kuca i da mi pise ovde, bila bih jako zahvalana na toj pomoci.... Svaka pomoc je dobrodosla, Jos jednom pozz svima....

SanjicaSM
Posts: 1
Joined: 06 Sep 2010, 12:50

Re: Pomoc!!!TRILERI :)

Post by SanjicaSM » 06 Sep 2010, 13:11

i meni treba pomoc...nije da uopste nemam triler nego nekad kad peevam da a nekad ne...nekad to bude onako prazna linija :) a nekad fino :) ako razumete :) pa ako neko zna neki video da mi preporuci da malo vezbam;)

User avatar
faks
Badmotorfinger
Posts: 1322
Joined: 21 Jan 2009, 23:23
Location: raskrsnica

Re: Pomoc!!!TRILERI :)

Post by faks » 06 Sep 2010, 13:15



evo recepta devojke
obratite paznju vise na dr. pop-a nego na pecinka ;)

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Pomoc!!!TRILERI :)

Post by kide » 23 Sep 2010, 13:30

SanjicaSM wrote:i meni treba pomoc...nije da uopste nemam triler nego nekad kad peevam da a nekad ne...nekad to bude onako prazna linija :) a nekad fino :) ako razumete :) pa ako neko zna neki video da mi preporuci da malo vezbam;)
triler je stvar osećaja i dolazi s vremenom, naravno da treba vežbati i slušati puno starije pevačice (preporučujem Janu Todorović i Zlatu Petrović), ali najvažnije da se osećaš seksi i moćno, kao zmija, dok pevaš. sigurno da pomaže ako imaš u sebi malo ciganske ili južnjačke krvi, ali ako ne nije sve propalo.
evo šta kaže lik sa yumidi foruma, što najbolje sumira ovu priču:
Ja sam na pocetku bavljenja muzikom imao taj problem, medjutim to i nije bio problem jer sam svirao pop muziku, a danas mi je to neophodno! Trik ne postoji, jednostavno trileri su se jedne noci pojavili, verovali ili ne! Naravno u odredjenom kvalitetu, i odredjenom preciznoscu. Kasnije je sve bilo bolje i bolje, i sad je O.K. za sve vrste muzike!
tražila si video, evo poslušaj intro velikog hita i pokušaj da pevaš uporedo sa Janom, koja je u zadnjih 10 godina, bar po meni, kraljica trilera.



šta znam, možda bi mogla da kontaktiraš Janu lično, ko zna možda bude voljna da pomogne, a realno bi trebala da drži školu folk pevanja.
svako dobro,
kide

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Pomoc!!!TRILERI :)

Post by MetalFunk » 23 Sep 2010, 15:11

Co'ek ima sig. Ono, kao, daje ti "vizit kartu" ako ti nesto zatreba, "Call me ; ) Yeah..." Uocljivo, nema sta. Sad ce on umesto Bluzka da "zavlada" forumom. Jbg Bluzko druze, ote ti kide tron... :cry:

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Pomoc!!!TRILERI :)

Post by Bluesko » 23 Sep 2010, 15:21

I never ruled this forum.....




But I will.......




soon Metal Funk......
Image

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Pomoc!!!TRILERI :)

Post by MetalFunk » 23 Sep 2010, 15:30

Verujem, nije kida neka konkurencija. Imas moj glas, iako ne volim predizborne kampanje. :mrgreen:

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Pomoc!!!TRILERI :)

Post by kide » 23 Sep 2010, 16:05

MetalFunk wrote:Verujem, nije kida neka konkurencija. Imas moj glas, iako ne volim predizborne kampanje. :mrgreen:
naravno da nisam konkurencija, pogotovo ne Bluzku jer on je cikota a ja likota, zna se iz kojih krajeva dolaze vladarske familije.
ja sam više kao duh iz boce, a pampur je kod gospon. profe. boravim na forumu dok on ne odluči drugačije.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Pomoc!!!TRILERI :)

Post by MetalFunk » 23 Sep 2010, 16:09

kide wrote:
MetalFunk wrote:Verujem, nije kida neka konkurencija. Imas moj glas, iako ne volim predizborne kampanje. :mrgreen:
naravno da nisam konkurencija, pogotovo ne Bluzku
To ti kazem. 8)

vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

Re: Pomoc!!!TRILERI :)

Post by vasko » 23 Sep 2010, 16:38

ovamo na rumskom forumu svi zivi u svakom postu pisu te pozdrave kao na cestitki


pozz wasko xD

il ne

pozz W

xD xD :bambi:

Ukika
Posts: 4
Joined: 04 Apr 2008, 20:08

Re: Pomoc!!!TRILERI :)

Post by Ukika » 23 Sep 2010, 21:00

slusaj, slusaj, slusaj, vezbaj, pevaj, pevaj, i doci ce samo od sebe, primtices u jbt ja to mogu :D

H3atman
Posts: 102
Joined: 01 Sep 2008, 13:29

Re: Pomoc!!!TRILERI :)

Post by H3atman » 19 Oct 2010, 11:28

kide wrote: ali najvažnije da se osećaš seksi i moćno, kao zmija, dok pevaš. sigurno da pomaže ako imaš u sebi malo ciganske ili južnjačke krvi, ali ako ne nije sve propalo.
hahahahahahahahahahaahahahah, da da da da da....

To breeeeeeeeeee... :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest