Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Moderator: Trooper

Post Reply
NinaDarkAngel
Posts: 5
Joined: 03 Jan 2008, 16:20

Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Post by NinaDarkAngel » 03 Feb 2008, 14:54

e pa ljudi zanima me vashe mishljenje o narodnjacima...sa moje strane gledano mogu da slusham poneku narodnu pesmu ali nisam veliki ljubitelj narodnjaka...

uglavnom ih slusham samo kad sam na nekim partiima(jer to uglavnom se slusha tada,a i vetjina mojih prijatelja voli narodnjake)... :mrgreen:

shta mislite o narodnjacima....i kada ih slushate???? :)

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: shta mislite o narodnjacima i kada ih slushate??!

Post by dejankuki » 03 Feb 2008, 14:58

Mislim da vec ima jedna slicna tema... ako ne i vise...

djevojchica
Posts: 5
Joined: 03 Apr 2008, 16:06

Re: shta mislite o narodnjacima i kada ih slushate??!

Post by djevojchica » 03 Apr 2008, 16:32

ma mislim sve najgore ..tachnije ne mislim o njima...jer to je jedan obichni shund..komercijala teshka..a posebno TURBO FOLK.TJ. URBANI FOLK :x xaaxxaxa....o obichnoj narodnoj muzici ne bi ...sjedino kad je NOWA GODINA ili nei party pa kad se malo opusti il' nesh...a primorano se da bude tu..onda se moze kao nesh uz njih al' to nije slushanje nego klasichno ubijanje dosade....
RESPECT

User avatar
Reverse
Urednik
Posts: 1136
Joined: 20 Feb 2007, 02:52
Location: Niš
Contact:

Re: shta mislite o narodnjacima i kada ih slushate??!

Post by Reverse » 04 Apr 2008, 01:17

Nemam nishta protiv narodnjaka...

Ako se nadjem na nekoj zurci gde su narodnjaci, sigurno necu stajati skrshtenih ruku i samo gledati fenserke dok meshaju, vec... :mrgreen:
Hahahahaha....

Znachi odgovor bi bio: Ne slusham narodnjake, ali mi ne smetaju...

User avatar
Dete epruvete
MF veteran
Posts: 261
Joined: 07 Jul 2007, 23:53
Location: Bg

Re: shta mislite o narodnjacima i kada ih slushate??!

Post by Dete epruvete » 05 Apr 2008, 22:26

^^ a shta danas nije komercijala i shund, ajde povuci paralelu izmedju onoga shto ti servira MTV i Grand i videcesh da nema mnogo razlike. i turbofolk i ta njihova mejnstrim muzika su pravljene sa namerom da ti se svide u prvi mah, sa lako uochljivim i zaraznim melodijama koje ti lako ulaze u mozak.

djevojchica
Posts: 5
Joined: 03 Apr 2008, 16:06

Re: shta mislite o narodnjacima i kada ih slushate??!

Post by djevojchica » 08 Apr 2008, 14:44

pa da to je isto..jesam ja mozda rekla da mtv nije shund..ja ne slusham ni tu njihovu neku stanu pop muziku..to je isto sra*e kao i nashe malo uoblicheno..i sa boljim budzetom...

User avatar
LazaRocker
Posts: 739
Joined: 15 Mar 2008, 21:58
Location: Nis

Re: shta mislite o narodnjacima i kada ih slushate??!

Post by LazaRocker » 12 Apr 2008, 18:51

Ja sam podigao rock revoluciju u odelenju tako da nemam o cemu da brinem na zurkama i rodjendanima. Prvo sam samo ja slusaorock, i svima dosadjivao njime, tako da sada ravno pola odelenja (13 od 26) slusa rock. Inace, posto sam jos balavac, ne idem na vece zurke cesto, uglavnom u okviru odelenja, tako da sam bar tu postedjen narodnjaka. Inace ih mrzim IZ DNA DUSE!!!!!!!!!!!!

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: shta mislite o narodnjacima i kada ih slushate??!

Post by Doolio » 12 Apr 2008, 19:49

Image

User avatar
LazaRocker
Posts: 739
Joined: 15 Mar 2008, 21:58
Location: Nis

Re: shta mislite o narodnjacima i kada ih slushate??!

Post by LazaRocker » 12 Apr 2008, 20:21

Sta ti znaci ova slika Doolio?

vbraca
vrabac
Posts: 2107
Joined: 14 Aug 2007, 14:55

Re: shta mislite o narodnjacima i kada ih slushate??!

Post by vbraca » 12 Apr 2008, 20:37

Juze jor imadzinajsn... :lol:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: shta mislite o narodnjacima i kada ih slushate??!

Post by Doolio » 13 Apr 2008, 04:27

lazo, procitaj svoj post, onda pogledaj sliku, onda procitaj svoj post, pa pogledaj sliku i tako sve dok ti ne bude jasno :D

User avatar
LazaRocker
Posts: 739
Joined: 15 Mar 2008, 21:58
Location: Nis

Re: shta mislite o narodnjacima i kada ih slushate??!

Post by LazaRocker » 13 Apr 2008, 10:41

Meni deluje kao neki sarkazam. Kao ,,Bravo za tebe", ,,Tri bambija za tebe", ,,Ma svaka cast"... Jel' sam upravu?

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: shta mislite o narodnjacima i kada ih slushate??!

Post by Doolio » 13 Apr 2008, 13:42

ne, znaci nije nista zlonamerno, jednostavno mi je ta slika odmah pala na pamet:) evo, citiracu ti kljucne stvari:
Ja sam podigao rock revoluciju u odelenju
sada ravno pola odelenja (13 od 26) slusa rock
Inace ih mrzim IZ DNA DUSE!!!!!!!!!!!!
mislim, brate, koji post, morao sam nesto da okacim, a te slike sam se odmah setio, ne vidim sta si se primio toliko, okaci i ti za mene nesto, bole me...

nikolabg87
Posts: 1
Joined: 11 Apr 2008, 21:12

Re: shta mislite o narodnjacima i kada ih slushate??!

Post by nikolabg87 » 14 Apr 2008, 21:57

Dete epruvete wrote:^^ a shta danas nije komercijala i shund, ajde povuci paralelu izmedju onoga shto ti servira MTV i Grand i videcesh da nema mnogo razlike. i turbofolk i ta njihova mejnstrim muzika su pravljene sa namerom da ti se svide u prvi mah, sa lako uochljivim i zaraznim melodijama koje ti lako ulaze u mozak.
upravo tako, slusam muziku otkad znam za sebe, slusam kvalitetnu muziku ali slusam i sund, neki put zazmurim na tekst zato sto mi se svidja muzika, ako se najezis kad cujes znaci da je dobro, bilo da je narodnjak ili neka jebena jevrejska muzika :D ... meni mama i tata nisu neki neobrazovani seljaci pa da imam kompleks od narodnjaka, ne kazem da je onaj ko ne slusa narodnjake iskompleksiran ali se ja ne ogradjujem ni od jednog muzickog pravca pa ne ocekujem ni od drugih da se ogradjuju od narodnjaka.. ali u krajnjoj liniji svaka ima pravo da slusa sta kod hoce... ne znaci da sve sto spada u narodno je lose... naprimer, moja mala nema prednji zubi kad me ljubi jezikom me ubi.. to je lepa pesma......, salim se... samo bez predrasuda! :D

IVANHC
Posts: 47
Joined: 11 Apr 2008, 12:44

Re: shta mislite o narodnjacima i kada ih slushate??!

Post by IVANHC » 07 May 2008, 12:36

Da se ja nesto pitam ja bi to smece zakonom zabranio i naplacivao bi svakoj diskoteci 15-todupli porez ako pustaju narodnjake.
Joj koja je to seljana majko rodjena joooooooooooooojjjjjjjjjj :grummel_2: :grummel_2:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest