Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Moderator: Trooper

Post Reply
User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Post by Doolio » 03 Jun 2009, 21:07

ja kad sam u fazonu, tj kad sam skenjan i pijan, mogu svasta, serem, ne mogu ane kokic i bojane bjelice, to stvarno ne moze nikako da me radi. ali zato moze recimo matora ceca iz polovine devedesetih i tako nesto slicno, pavlovljev refleks cuda cini, tad sam mrzeo sve to, a sad pustim suzu nostalgicarku kad cujem, ipak sam tad bio u cvetu mladosti:)
ali najvise toma zdravkovic i tako to, kao i neki krosoveri tipa dzinovic.

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Post by Bluesko » 03 Jun 2009, 21:12

The Mask AE wrote:Hahaha... Kakav bre Toma Zdravkovic? Kakav bre Zvonko? Znaci omg... Svi ste vi na recima Jimi Hendrix a na delu Brena (naravno sa pocetka karijere) :bambi:
Poredjenje Zvonka Bogdana i Lepe Brene je glupo koliko i poredjenje Satrijanija i jednog od onih 17 sto jamuju utorkom uvece na Pinku.......

"Daaaaaa obidjem stazeeeeeeeeeeeeeeeeee,staze svog detinjstvaaaaaaaaaaa
za salashom zeljaaaaaaaaaa,da me mineeeeeeeeeeeee...."

Sto bi rekli Anglo - Saxonci : esssenshaaaaaaaaal :ziveli:

User avatar
muki17
Urednik
Posts: 1472
Joined: 16 Apr 2007, 17:59
Location: Bg

Re: Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Post by muki17 » 03 Jun 2009, 21:29

Doolio wrote:ja kad sam u fazonu, tj kad sam skenjan i pijan, mogu svasta, serem, ne mogu ane kokic i bojane bjelice, to stvarno ne moze nikako da me radi. ali zato moze recimo matora ceca iz polovine devedesetih i tako nesto slicno, pavlovljev refleks cuda cini, tad sam mrzeo sve to, a sad pustim suzu nostalgicarku kad cujem, ipak sam tad bio u cvetu mladosti:)
ali najvise toma zdravkovic i tako to, kao i neki krosoveri tipa dzinovic.
taj,taj,taj rad... :D

User avatar
bokicasa
Posts: 828
Joined: 08 Nov 2008, 11:42
Location: vozdovac,beograd

Re: Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Post by bokicasa » 03 Jun 2009, 21:55

Doolio wrote:ja kad sam u fazonu, tj kad sam skenjan i pijan, mogu svasta, serem, ne mogu ane kokic i bojane bjelice, to stvarno ne moze nikako da me radi. ali zato moze recimo matora ceca iz polovine devedesetih i tako nesto slicno, pavlovljev refleks cuda cini, tad sam mrzeo sve to, a sad pustim suzu nostalgicarku kad cujem, ipak sam tad bio u cvetu mladosti:)
ali najvise toma zdravkovic i tako to, kao i neki krosoveri tipa dzinovic.
:1: :1: :1:
mudro zboris,i ceca zna fino da legne,al one sto ti kazes pesme iz devedesetih,covece koliko je muzika tada bila bolja,ogromna razlika..
volim tomu i rado ga se secam! :XD: :XD:

User avatar
The Mask AE
Posts: 477
Joined: 21 Feb 2008, 14:43
Location: Čačak
Contact:

Re: Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Post by The Mask AE » 04 Jun 2009, 07:50

Bluesko wrote:
The Mask AE wrote:Hahaha... Kakav bre Toma Zdravkovic? Kakav bre Zvonko? Znaci omg... Svi ste vi na recima Jimi Hendrix a na delu Brena (naravno sa pocetka karijere) :bambi:
Poredjenje Zvonka Bogdana i Lepe Brene je glupo koliko i poredjenje Satrijanija i jednog od onih 17 sto jamuju utorkom uvece na Pinku.......

"Daaaaaa obidjem stazeeeeeeeeeeeeeeeeee,staze svog detinjstvaaaaaaaaaaa
za salashom zeljaaaaaaaaaa,da me mineeeeeeeeeeeee...."

Sto bi rekli Anglo - Saxonci : esssenshaaaaaaaaal :ziveli:
Ne znam ko je poredio Bogdana i Brenu, a i Zvonko Bogdan je gej. :bambi: :povrac: Matori gej koji se lozi na male kerove muskog pola i cheshe se po bradici.

SZT
Posts: 37
Joined: 29 May 2009, 04:13

Re: Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Post by SZT » 09 Jun 2009, 23:16

ja kada slusam narodnjake shvatim da sam se tesko z@j3bao i da moram pod hitno da promenim kanal :)))))

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Post by Stalker » 14 Jun 2009, 22:58

ja ih ne slusam
xD
kad ih slusam prosto me obavije nekakva tuga, jer vidim koliko talenta je baceno na tu maloumnu albansku pop muziku. Naravno ima izuzetaka, Brena i Ceca su imale dobre pesme, koje prosto ne mozemo uvrstiti u Grandovske ili jos gore, pesme iz produkcije '90-ih godina-ZAM prodakshn. Porediti grand sa Zam-om je kao porediti HIM i mayhem - grand je u poredjenju sa ZAMom nista, ali opet ubija u pojam nasu omladinu. Ne znam zasto momci mojih godina, i mladji, koji su jelte, velike patriote, slusaju prave narodne pevace poput Predraga Gojkovica Cuneta, Zvonka Bogdana, itd...
Ja ne mislim da treba izbrisati grand muziku sa lica zemlje, ali kad vidite kako je lako napraviti karijeru kao pevac Grand muzicke industrije, a kako je stvarno tesko sklopiti kraj s krajem u rocku/metalu (npr Consecration je stvarno bend koji zasluzuje mnogo vecu paznju nego sto je od javnosti zapravo ima - sami su isproducirali i snimili svoje albume, sto samo pokazuje koliko ljudi ovde razmisljaju itd).

ukratko: protiv granda nista ne bih imao protiv da se nasa rok/metal scena ne ceni podjednako kao i grand. ovako...pa, recimo, ubij ili budi ubijen.

User avatar
bokicasa
Posts: 828
Joined: 08 Nov 2008, 11:42
Location: vozdovac,beograd

Re: Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Post by bokicasa » 14 Jun 2009, 23:07

ma bre kafanske pesme su zakon!! :ziveli:

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Post by Bluesko » 15 Jun 2009, 01:27

The Mask AE wrote:
Bluesko wrote:
The Mask AE wrote:Hahaha... Kakav bre Toma Zdravkovic? Kakav bre Zvonko? Znaci omg... Svi ste vi na recima Jimi Hendrix a na delu Brena (naravno sa pocetka karijere) :bambi:
Poredjenje Zvonka Bogdana i Lepe Brene je glupo koliko i poredjenje Satrijanija i jednog od onih 17 sto jamuju utorkom uvece na Pinku.......

"Daaaaaa obidjem stazeeeeeeeeeeeeeeeeee,staze svog detinjstvaaaaaaaaaaa
za salashom zeljaaaaaaaaaa,da me mineeeeeeeeeeeee...."

Sto bi rekli Anglo - Saxonci : esssenshaaaaaaaaal :ziveli:
Ne znam ko je poredio Bogdana i Brenu, a i Zvonko Bogdan je gej. :bambi: :povrac: Matori gej koji se lozi na male kerove muskog pola i cheshe se po bradici.
Iz ovoga se da zakljucit` da em sto nisi slus`o doticnog,pa samim tim i ne znas o cemu pricas,em ti je ukus verovatno diskutabilna stavka nekog drugog topica :wink:

User avatar
The Mask AE
Posts: 477
Joined: 21 Feb 2008, 14:43
Location: Čačak
Contact:

Re: Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Post by The Mask AE » 15 Jun 2009, 08:03

Nikada u zivotu nisam rekao da je $ranje nesto sto nisam slusao... Cuo sam par pesama, znam o kome i cemu se radi i moje misljenje je da je to shit koliko i sve drugo pomenuto ovde. Eh sad, ukoliko imas nesto protiv mog muzickog ukusa, onda je to tvoj problem. Covek je gej koga gotive pijani kvazi rock gejevi plitkih emocija. Jasno kao dan.

Fala vi. :bambi:

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Post by Bluesko » 15 Jun 2009, 15:14

:bambi: :bambi: :bambi: :bambi: :bambi:

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Post by MetalFunk » 15 Jun 2009, 15:41

http://www.youtube.com/watch?v=gE2BJUa3sFE
hahahahahahahha,
sta cu misliti o njima, jbi ih, upropastavaju mladu decu....jbt narodnjaci se sire k'o droga, to nije normalno....
ae :ziveli:

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Post by Bluesko » 15 Jun 2009, 15:52

Evo,porediti Seku i Zvonka Bogdana takodje spada u invetivne radnje..... Kad bolje razmislim,stavljati i ime doticnog gospodina (za koga smo saznali i da je pedofil,kuchejebac i bradocheshkash) u ovaj topic je....... degutantno :wink:

User avatar
bokicasa
Posts: 828
Joined: 08 Nov 2008, 11:42
Location: vozdovac,beograd

Re: Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Post by bokicasa » 15 Jun 2009, 15:55

porediti seku i zvonka ti ga dodje isto kao iron maiden i bruce springsteen..sve je to rock..tako mu ga dodje..

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Šta mislite o narodnjacima i kada ih slušate?

Post by Bluesko » 16 Jun 2009, 14:24

Iron maiden nije isto sto i Bruce Springsteen.... A Zvonko Bogdan TEK nije isto sto i Seka.... Ljudiiii,radi se o tome da Zvonko Bogdan nije narodnjak!!!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest