Pevacice narodne muzike

Moderator: Trooper

User avatar
Anja84
Posts: 4
Joined: 17 Apr 2008, 14:36

Pevacice narodne muzike

Post by Anja84 » 17 Apr 2008, 15:24

U jednom postu sam vec istakla ali nije na odmet da ponovim:)....pevam aktivno vec 2 godine,splavovi, klubovi, po Srbiji, Bosni uglavnom narodnjake,iako mi zbog mog vibrata daleko vise leze zabavnjaci (nemam klasican narodnjacki triler),i susretala sam se sa dosta muzicara,ali mislim da je najteze ostvariti kontakt sa pevacicama, koje su jako sujetne, dignutog nosa, neodgovorne i nikako se medjusobno ne vole. Zaista su retke one sa kojima se moze lepo razgovarati o nekim normalnim temama, imala sam srece pa sam radila sa par takvih.....ako ima koleginica na forumu bilo bi lepo da se malko druzimo i razmenimo dozivljaje i iskustva, mozda srusimo neke predrasude koje kruze o pevacicama (pogotovu narodne muzike)!!!!

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Pevacice narodne muzike

Post by dejankuki » 17 Apr 2008, 15:38

Kao prvo dobrodosla!!! Kao drugo jesu sujetne, ali... sto vise shvataju gde im je mesto manje su sujetne...
(ne zelim da vredjam, ovo je moj zakljucak posle niza duuugih opservacija), a bogami ni pevaci nisu nista bolji...

Nadam se da ces naci neku ovde, mada ih je malo zenskih, iako ih cuvamo kao malo vode na dlanu....


Da, nadam se da cemo srusiti neke barijere oko zanrova muzike uopste... jos jednom pozdrav i dobrodosla!!!!

vbraca
vrabac
Posts: 2107
Joined: 14 Aug 2007, 14:55

Re: Pevacice narodne muzike

Post by vbraca » 17 Apr 2008, 16:15

Dobro dosla,i slazem se sa ovim sto je Dejankuki napisao,jesu jako sujetne osobe.

User avatar
Reverse
Urednik
Posts: 1136
Joined: 20 Feb 2007, 02:52
Location: Niš
Contact:

Re: Pevacice narodne muzike

Post by Reverse » 17 Apr 2008, 16:52

Dobrodoshla. Da slazem se za pevache-pevachice, ali i za muzichare, imam dosta drugara koji sviraju narodnjake, a samo sa nekima se moze normalno razgovarati na temu muzika, instrumenti, oprema, a da nema sujete i zavidnosti... Chak mi se chini da su muzichari gori shto se toga tice :)

User avatar
Anja84
Posts: 4
Joined: 17 Apr 2008, 14:36

Re: Pevacice narodne muzike

Post by Anja84 » 23 Apr 2008, 00:00

Bolje vas nasla!!!:)
To je sve zbog kompleksa nize vrednosti, najsujetniji su oni koji najmanje vrede, oni koji su sigurni u ono sto rade i u svoj kvalitet nemaju razloga da budu sujetni, kao primer dacu Bokija Milosevica,koji je jako fin covek i ne zanima ga da zamara glavu oko toga ko kako svira,peva i sl. on radi svoj posao i uvek hoce da da savet, Tose Proeski npr. njega nije mrzelo ni da slokne do trafike da vam kupi cigare, jer je znao ko je i sta je i sta ume.
Iz licnog iskustva mislim da najlosiji muzicari najvise pricaju i sebi, velicaju se i traze mane drugima... jos jednom pozdrav svima:)

BLONDY_90
Posts: 1
Joined: 30 Jun 2008, 23:13

Re: Pevacice narodne muzike

Post by BLONDY_90 » 01 Jul 2008, 01:43

Anja,volela bih da mi se javish na mail sheherezada@rocketmail.com
Imam slicnih problema kao i ti...
Volela bih da popricamo...
Pozzzzzzzzzzzicccccccc
:)


Jelena

User avatar
Nyarlathotep
MF veteran
Posts: 1625
Joined: 10 May 2007, 22:20

Re: Pevacice narodne muzike

Post by Nyarlathotep » 03 Nov 2008, 14:18

Anja, i ja sam pevacica narodne muzike, mogla bi i meni da se javis da "popricamo". :mrgreen:

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Pevacice narodne muzike

Post by sinisake » 03 Nov 2008, 16:26

Ako ti zena/devojka vidi ovo, Zli Teletabisu, nece valjati... :lol:

User avatar
Nyarlathotep
MF veteran
Posts: 1625
Joined: 10 May 2007, 22:20

Re: Pevacice narodne muzike

Post by Nyarlathotep » 03 Nov 2008, 20:34

cuti tu, nemoj da te nateram da skocis u bunar. :mrgreen:

User avatar
Zlo
Posts: 403
Joined: 11 Apr 2008, 02:19

Re: Pevacice narodne muzike

Post by Zlo » 03 Nov 2008, 20:46

Nyarlathotep wrote:Anja, i ja sam pevacica narodne muzike, mogla bi i meni da se javis da "popricamo". :mrgreen:
Znaci ovo je jedan odvratran off.Jedan tako strasan pokusaj prevare .Ja nemam reci kojima bih ovo popljuvao da se radi o nekom drugom slucaju.
Ali u konkretnom dodjem 2 Jelen piva druze :)

User avatar
Nyarlathotep
MF veteran
Posts: 1625
Joined: 10 May 2007, 22:20

Re: Pevacice narodne muzike

Post by Nyarlathotep » 04 Nov 2008, 11:09

pamtim to. :mrgreen:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Pevacice narodne muzike

Post by Duane » 04 Nov 2008, 13:14

mislim da te avatar odao... jer teletabis nema kajlu ;(

ps. a i ime je previse sofiticirano da bi bila pjevacica... kao i ostatak ktulu tripa xD aj da si se potpisala hajduk_iz_sume pa jos nekako xD

wrtiguz_90
Posts: 1
Joined: 24 Jan 2009, 13:20

Re: Pevacice narodne muzike

Post by wrtiguz_90 » 26 Jan 2009, 11:28

Biti pevacica u Srbiji? hm... :roll: Zeznuto je to. U Srbiji se trazi narodno,i ma kakve devojka sposobnosti glasovne da ima i da je ma koliko talentovana,na kraju ce se sve svesti na narodno. TJ ne narodno,vec ovo novokomponovano koje nema smisla jer je ubaceno milion stvari u jednu pesmu,pa to stvarno postane shund... Tako da ne mora da znachi da je svaka devojka koja peva narodno nova Stoja! Ja vec 1 god pevam aktivno i mogu iskreno da vam kazem da ma koliko volim muziku i to pevanje nekad stvarno se zamislim i zapitam sta je sad vishe ustvari muzika... Ono shto slushaju po klubovima ili ono shto se e slusa,a ima fantastican zvuk :?:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Pevacice narodne muzike

Post by Doolio » 26 Jan 2009, 11:55

pa sve je to muzika, mislim, ono, skup tonova u nekom rasporedu harmonijskom blabla, ne razumem sta hoces da kazes...sve je to muzika, a kome se prikloniti carstvu, to je vec neko drugo pitanje i zavisi od milion faktora kao sto su koliko ozbiljno planiras da se bavis time, licni afiniteti, za pare ili za dusu, za oba mozda itd itd itd

wwwbeograd
Posts: 4
Joined: 02 Feb 2009, 07:18

Re: Pevacice narodne muzike...

Post by wwwbeograd » 02 Feb 2009, 08:13

bavim se dugo muzikom pa su mi te stvari prilicno jasne...pozdravljam te uz napomenu da se javis....radim u beogradu,cesto nam zatreba pevacica,tel 064 11 99 667,repertoar narodna muzika,pop,exyu,uglavnom repertoar za koji vec vidim da pevas,pozdrav,kolega....ps probaj sms,cesto nisam blizu telefona/citaj spavam/...poz b

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest