Problem #1

Izrada, popravka... sve vezano za zvučnike.
Post Reply
User avatar
Jynx
Posts: 105
Joined: 21 Jan 2007, 22:50
Location: Smederevo / BG Iznad 3 sesira

Problem #1

Post by Jynx » 13 Feb 2007, 01:38

Imam problem sa zvucnicima. U stvari ne znam u cemu je problem ali sam svejedno stavio ovde. Zvucnici su u redu, kada ih prikljucim na mp3 player. Problem je ili u softveru ili u kartici (integrisana). KAda pustam muziku, ne cuje se glas dobro, jace je ono sto bi trebalo da bude slabije (u filmovima se dere muzika, a ne cujem sta pricaju uopste). Nemam pojma sta bi moglo da bude, ali nemam nikakav slozeniji softver koji bi to promenio za bukvalno sve na kompu, u volume controlu je sve lepo namesteno. Help, ne mogu da zivim sa ovakvom muzikom, uzas je..

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 26 Feb 2007, 09:36

problem je u kartici i ne mozes da ga ispravis, kupi novu zvucnu, trebalo bi da neka najstandardnija resi problem. sa integrisanim karticama je zeznuto sto neke mogu da budu okej, a neke zesce sranje, ja sam, na primer, u matorom kompu imao integrisanu zvucnu u kojoj si mogao cak i vst instrumente da sviras bez (primetne) latencije, a kad sam uzeo novi komp, integrisana je jednostavno bila deset puta gora od prosle, iako se u oba slucaja radilo o asusovim plocama, pa bi covek pretpostavio da su zvucne slicne. bilo sta sto nema vufer ne moze da svira nikakve baseve, pa ni nize srednje toneve (npr sluske). moj ti je savet da uzmes neki najnormalniji lajv i da resis problem.

User avatar
Jynx
Posts: 105
Joined: 21 Jan 2007, 22:50
Location: Smederevo / BG Iznad 3 sesira

Post by Jynx » 26 Feb 2007, 23:40

help appreciated.. :) potrudicu se da skupim neke novce pa da ih upotrebim..

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest