Storia spotovi

Muzika, tekstovi, cover art i ostale kreacije.

Moderators: dejankuki, Trooper, muki17

Post Reply
Archetype
Posts: 4
Joined: 18 Apr 2012, 23:16

Storia spotovi

Post by Archetype » 18 Apr 2012, 23:31

Pozdrav svima na forumu, pošto smo novi ovdje, red je da se predstavimo. (Razlog zasto govorim u mnozini je taj sto predstavljam cijeli bend ;) )
Mi smo bend Storia, nastanjeni u Bihaću, a ja osobno sam gitarist (koje iznenadjenje :D). Mozemo se okarakterisati kao jedan pop/rock bend, a sad kad smo se predstavili, red je i da pokazemo svoj rad, pa evo i da postavim par linkova. Tu mozete vidjeti nasa 3 singla (i spota) koja smo izdali od Juna prosle godine pa do danas, a i jednu akusticnu obradu starog makedonskog kola. Cijeli album bi trebao ugledati svjetlo dana kroz par mjeseci, pa slobodno prokomentarisite, ako zelite, sve kritike su, naravno, dobrodosle. :)

[youtube]UXq1G0_jw5M&feature=related[/youtube]

[youtube]iCjQtAy66sY&feature=related[/youtube]

[youtube]tzR47kxuIe8&feature=related[/youtube]


User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Storia spotovi

Post by MetalFunk » 18 Apr 2012, 23:39

Fascinran sam brzinom prstiju u makedonskom kolu! Svaka čast! :ziveli:

Archetype
Posts: 4
Joined: 18 Apr 2012, 23:16

Re: Storia spotovi

Post by Archetype » 18 Apr 2012, 23:44

MetalFunk wrote:Fascinran sam brzinom prstiju u makedonskom kolu! Svaka čast! :ziveli:
Hvala hvala, posto s bendom radimo vise konvencionalnu svirku, u autorskom smislu, onda se nas dvojica "ispušemo" ovako na instrumentalnim izvedbama, a i s bendom radimo instrumentale ovakvog tipa, a i Gary Moore, Satriani, klasika dođu također na red :)
Ovaj video smo nedavno objavili na youtubeu, a uskoro dolaze jos 2 sa slicnom tematikom, balkanskom :D

Archetype
Posts: 4
Joined: 18 Apr 2012, 23:16

Re: Storia spotovi

Post by Archetype » 28 Apr 2012, 14:49

Evo jedan novi video - rumunsko kolo Pašona na električnim gitarama...


User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Storia spotovi

Post by MetalFunk » 28 Apr 2012, 15:49

Znači, imamo dobrih gitarista u regionu pored Murisa i Emira. Jel plava džitra vošburn?

:ziveli:

Archetype
Posts: 4
Joined: 18 Apr 2012, 23:16

Re: Storia spotovi

Post by Archetype » 04 May 2012, 16:31

MetalFunk wrote:Znači, imamo dobrih gitarista u regionu pored Murisa i Emira. Jel plava džitra vošburn?

:ziveli:
:D hvala na komplimentu, uvijek je lijepo biti "uspoređen" s takva dva velika imena :lol: I da plava gitara je washburn, a ova druga je Q.Rich ručni rad našeg domaćeg lutijera Nihada Kurića iz Jajca. (moram ga pohvaliti, jer čovjek zna svoj zanat i mi smo evo vec 2 gitare kod njega kupili i u buducnosti definitivno planiramo jos koju :D )

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest