Aleksandar Stanojkovic - Nisam usamljen (pop rock)

Muzika, tekstovi, cover art i ostale kreacije.

Moderators: dejankuki, Trooper, muki17

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Aleksandar Stanojkovic - Nisam usamljen (pop rock)

Post by Cortex » 02 Jun 2012, 23:27

Meni se ova druga pesma dopada znatno vishe nego prva, iako nije muzika koju bih sebi pustio na gajbi. Bez obzira na to, samo napred, stvaraj i snimaj, jer to je ono shto se rachuna jeeel. :ziveli:
Zvuci mi se dopadaju, ali mislim da ti je usko grlo zapravo glas. I pored toga shto imash fin glas, sa rock bojom a manirom pevanja koji podseca na domace shansonijere budvanske rivijere, treba ti da se josh opustish, a pogotovo sam primetio gotovo potpuno odsustvo vibrato-a u pevanju. Nekad prebrzo zavrshish frazu, ili neku rech prebrzo izgovorish i onda kao da postoje praznine u tom tekstu, koje bi eto, vibriranjem i sustainom poslednjeg glasa u stihu mogle da se premoste i da se sve svezhe u malo techniju celinu.
Naravno ovo su samo par rechi udaljenog posmatracha, koje mnogo manje znache od nechijeg stvaralashtva. Samo nastavi, chekamo nove pesme :ziveli:

User avatar
HeatMan
Posts: 345
Joined: 25 Nov 2008, 03:12

Re: Aleksandar Stanojkovic - Nisam usamljen (pop rock)

Post by HeatMan » 06 Jun 2012, 15:22

apsolutno! slazem se sa tobom! najklimavija stvar i meni je pevanje.. ali nazalost je tako.. pevam tek manje od godinu dana (bukvalno, sa 24 sam krenuo do tada sam bio dosta uspeshan u repovanju http://youtu.be/32AedxC933I i uopshte u hip hop produkciji).. tako da treba josh mnogo da uchim i da vezbam po tom pitanju.. nadam se da mi nece biti potrebno mnogo vremena, jer eto gitaru sam tek pre 2 godine pocheo da sviram malo ozbiljnije..

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest