Da ima nas, Eye of the tiger, Holding out for a hero....

Muzika, tekstovi, cover art i ostale kreacije.

Moderators: dejankuki, Trooper, muki17

Post Reply
jrock
Posts: 24
Joined: 12 Oct 2010, 12:35
Contact:

Da ima nas, Eye of the tiger, Holding out for a hero....

Post by jrock » 01 Aug 2012, 10:27

Nesto staro od mene : ))

Da ima nas, Eye of the tiger, Holding out for a hero i house cover.

Prva cetiri klipa na ovom linku: http://www.youtube.com/user/rockjovana/videos


Pozzz
Jovana
http://jovanadjordjevic.weebly.com/

User avatar
Gagi
Posts: 756
Joined: 28 Apr 2011, 20:16
Location: Timacus regio

Re: Da ima nas, Eye of the tiger, Holding out for a hero....

Post by Gagi » 01 Aug 2012, 11:51

Zdravo, super si :), moj favorit "Simply the best", smatram je inače dosta zahtevnom pesmom, ne toliko harmonski koliko tehnički, disanje, tj. udisaji i raspoređivanje vazduha na reči, vazduh ume da se potroši pre kraja strofe ali ti tu odlično proračunavaš, sviđa mi se tvoja dikcija, sve je jasno i razumljivo, onaj klimaks ispred solo gitare je prosto :bow:, čuje se Tina ali dodala si svoj fazon koji vuče na gospel i slično, ja nazivam ovo "srpsko-crnačkim" pevanjem, najbolji primer je verovatno Aleksandra Radović u smislu samog pevačkog izražavanja ako sam dovoljno jasan.
Ne znam koliko imaš godina ali rekao bih da prilično imaš osećaja za ukrase i dobro i pronicljivo ih koristiš, i još da kažem da je jedan od tvojih kvaliteta voicing, tako dobro razdvajaš tonove da se prosto može uporediti sa nekim muzičkim instrumentom, toliko si tačna, što bi rekli "štimuješ" :D.
Jedino što bih predložio je da svom pevanju dodaš malo kolorita, tj. da obojiš nekim svojim ličnim bojama i stilom kako bi bila prepoznatljivija, ima toga ali ne škodi još malo.

Eto nisam neki stručnjak pa govorim iz svog skromnog muzičkog iskustva i naslušanosti muzikom, puno sreće i pozdrav!

jrock
Posts: 24
Joined: 12 Oct 2010, 12:35
Contact:

Re: Da ima nas, Eye of the tiger, Holding out for a hero....

Post by jrock » 01 Aug 2012, 15:43

Cao Gagi... Hvala ti puno !! Sada imam 23 god, a Simply the best cover je pre 4-5 god snimljen :) kao i ostali osim Adele i Christine.
Tada sam jos pevala sa bendovima (nekih 7 god) ...Sada sam krenula nesto drugo (studijski) ali snimim i po neki cover :)

Radicu na tome da stvaram neki svoj stil. Imam puno toga.. Jos treba da vezbam ja :)

Hvala ti jos jednom!!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest