KnightOfDoom feat. RR: "Releasing" CyberDate Scene

Muzika, tekstovi, cover art i ostale kreacije.

Moderators: dejankuki, Trooper, muki17

Post Reply
User avatar
Rocket Roll
Posts: 7274
Joined: 09 Jul 2006, 00:47
Location: Beograd
Contact:

KnightOfDoom feat. RR: "Releasing" CyberDate Scene

Post by Rocket Roll » 26 Jul 2007, 21:46

Odlična melodija koju je komponovao naš dragi administrator, Knight Of Doom, a u "lelektronski" manir (za potrebe jedne cybersex scene u filmu "Oslobađanje") preradila (neki bi rekli: unakazila) moja malenkost. Originalno komponovana za kamerni orkestar; sve odradio jedan ("legendarni", u slučaju da ovo čita Nyrlathotep!) E-MUov multitimbralni sint, Proteus X.

-----------------------------------------------------------------------------------

Film stiže uskoro, a pesmicu možete da poslušate (i downloadujete) na mom profilu, -> http://www.myspace.com/rockettroll <-, pod imenom "Releasing CyberDate". Uživajte!

-----------------------------------------------------------------------------------

Ah, da, predstavljam vam i "misteriozni" cover art za taj "CyberDate" singl:

-----------------------------------------------------------------------------------

Image

-----------------------------------------------------------------------------------

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Post by Critical » 27 Jul 2007, 00:58

Evo trenutno zamisljam scenu tog Cybersex-a....................
Izgleda po melodiji da nema cyber orgazma???haah

Nego,kada stize film??

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Post by KnightOfDoom » 27 Jul 2007, 01:06

Ne znam sta radi taj Proteus X ali ni ja sam ne mogu da izvalim koji su delovi iz onoga sto sam komponovao :D . Opusteno si mogao da pustis "mile voli disko" kroz ovo cudo, ne bih provalio :)
Inace, bolje je sada kada su basovitiji bubnjevi.

A film ce valjda uskoro.Ako bog da sutra idem do Rolla da rasporedimo muziku i da vidimo da li treba nesto da se doradjuje...dalje od njega zavisi.

User avatar
Rocket Roll
Posts: 7274
Joined: 09 Jul 2006, 00:47
Location: Beograd
Contact:

Post by Rocket Roll » 27 Jul 2007, 01:28

Ok, čekam te! Ako sutra postavimo master, sve će biti gotovo u subotu, kada film nosim reditelju na blagoslov krećemo u dogovore o prikazivanju - prvo Klub 9 i SKC (septembar), zatim, valjda, zagrebački RAF...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest