Embryo

Muzika, tekstovi, cover art i ostale kreacije.

Moderators: dejankuki, Trooper, muki17

Post Reply
Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Embryo

Post by Funkomat » 04 Dec 2013, 17:04

Jedna nova, drugacija



Zed McJack
Posts: 44
Joined: 08 Mar 2014, 17:04

Re: Embryo

Post by Zed McJack » 28 Apr 2014, 22:39

Malo sam preslušavao šta ima na ovom subforumu, pa reko da bumpnem ovo što mi se sviđa.
Funkomat wrote:


Snimili ponovo jednu od starijih. Nije ne znam kakav snimak ali je def bolje nego sto je bilo..
Muzika baš nije baš moj fah ali ova mi se najviše sviđa, interesantan rif i fina doza energije.
Ja bih doduše dodao bar neki B deo(a najradije i C), čisto da se razbije monotonija iste progresije, ali ja sam ionako sklon da previše komplikujem akordaciju. :oops:

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Embryo

Post by Funkomat » 28 May 2014, 22:46




Novo.
Ulozeno tacno nula dinara u snimanje, pa tako i zvuci.

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Embryo

Post by Kristijan » 29 May 2014, 06:30

Добро вам је ово. Баш је заразан бас. И што се мене тиче, певач вам је коначно пропевао, има сад ту драматике, има неколико динамичких нивоа, није све насвирано на 11 као некад. Лепо је што са сваким снимком могу да видим да сте се попели за степеник макар у неком од аспеката, чак и када је у снимак уложено 0 динара.

Baba Slim
MF veteran
Posts: 2861
Joined: 01 Sep 2006, 09:28
Location: Novi Sad / Vrbas

Re: Embryo

Post by Baba Slim » 29 May 2014, 07:03

Kristijan wrote:Добро вам је ово. Баш је заразан бас. И што се мене тиче, певач вам је коначно пропевао, има сад ту драматике, има неколико динамичких нивоа, није све насвирано на 11 као некад. Лепо је што са сваким снимком могу да видим да сте се попели за степеник макар у неком од аспеката, чак и када је у снимак уложено 0 динара.
Veliko :1:

Ovo mi se mozda i najvise svidja od svega sto sam dosad cuo od vas. Odnosno, atmosfera mi nekako najvise lezi. Doduse, mix mi se malo cini prenatrpan, a kao posledica toga dobijam utisak da mi je sve "in-your-face" (sto mi se inace svidja, nekad taj efekat bas lepo legne) osim vokala koji se cini zatrpan ostalim stvarima i nikako da dovoljno dodje do izrazaja, a malo mu fali nekako. Ostalo, malo je reci da je i vise nego ok za 0 dinara. :lol: :ziveli: :ziveli:

Krivo mi je sto nisam mogao da dodjem na svirku u Bumerangu, javljaj kad bude sledece, samo rokajte! :metal: :ziveli:

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Embryo

Post by Funkomat » 29 May 2014, 07:45

Hvala lepo ljudi. Slazem se za miks. Uskoro def ulazimo u u studio, pa se necemo vise zajebavati sa ovakvim snimanjima. :)
:ziveli: :ziveli:

Zed McJack
Posts: 44
Joined: 08 Mar 2014, 17:04

Re: Embryo

Post by Zed McJack » 31 May 2014, 16:45

Složio bih se sa jednim od prethodnih komentatora da je mix pretrpan i da je vokal sakriven. Stoji i da je bas odličan.

Znam da se ponavljam, ali meni je ovo previše isto za 5 minuta svirke. Sreća pa ima taj brejk na 3.30 inače bih već umro. Pretpostavljam da je to do ukusa ali meni fali malo komplikovanija struktura od A,A,A,A,A.
HTH
Z.

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Embryo

Post by Funkomat » 02 Dec 2014, 09:26

Isprobali za vikend jedan za nas novi studio, snimili dve nove pesme:

popic
[youtube]2-PWn60kiuc&feature=share[/youtube]

i rokenrol



Def je odluceno da u februaru ulazimo u studio da napokon snimimo album, do tad snimamo demoe da cujemo kako sve to zvuci snimljeno i da se slegne na vreme.

Inace prvi snimci bezglave, pa koga zanima moze i to da cuje... koliko toliko.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest