Disco Violence-Secret Weapon

Muzika, tekstovi, cover art i ostale kreacije.

Moderators: dejankuki, Trooper, muki17

Post Reply
disco violence
Posts: 65
Joined: 29 Jan 2007, 16:56

Disco Violence-Secret Weapon

Post by disco violence » 04 May 2012, 11:40

Evo posle višemesečne patnje završio sam sada već stvar stariju od 6 meseci(toliko mi je trebalo da završim video) kada sam završio video tek tada je počela patnja kako ga okačiti u HD rezoluciji ,a ne izgubiti na kvalitetu.Okačiću ovde kvalitetniji HD video u MP4 formatu koji sam bez problema okačio na Vimeo(to je za one sa bržom konekcijom) i video lošijeg kvaliteta koji sam okačio na youtube(još ga je i sam youtube ukrasio svojim bugovima u slici i zvuku,ali vredi pogledati).ajde bacite neki komentar(i za video i za pesmu) posle toliko patnje mislim da sam zaslužio.
Vimeo adresa(ne znam kako nju da ugradim)https://vimeo.com/41545775

User avatar
SonicX
Posts: 311
Joined: 12 Oct 2010, 18:27
Location: Beograd

Re: Disco Violence-Secret Weapon

Post by SonicX » 04 May 2012, 14:28

@Video
Odlicna ideja, nisam ranije video tako nesto (ako uopste i postoji)! Mozda bih ubacio neke flesheve preko celog videa na odredjenim deonicama.
@Audio
Zvuk podseca na Prodigy, sto je veoma pohvalno jer ovakvog neceg nema kod nas.

Za svaku pohvalu! :ziveli:

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Disco Violence-Secret Weapon

Post by doyle777 » 04 May 2012, 16:03

This shit is breathtaking. :metal:
Видео је поприлично иновативан, одлична идеја, само мало иритира статична позадина, макар неку маглу да си убацио било би добро. :mrgreen:
Само напред! :ziveli:

disco violence
Posts: 65
Joined: 29 Jan 2007, 16:56

Re: Disco Violence-Secret Weapon

Post by disco violence » 04 May 2012, 16:50

hvala na konstruktivnim komentarima,jedva sam izgurao ovaj video koji je zamisljen kao pokretni grafit posle mi je palo na pamet da ubacim neku pozadinu da bi bio jos bolji efekat.Trebalo je oko 150 montaza mene sa gitarom moglo je i manje ,moglo je i vise ,a za svaku je trebalo po 15-20-25 minuta u proseku za obradu u fotosopu pa tek onda u Vegas ,to je dobro za zivce u pocetku ,a na kraju ih sve pogubis.Najveci problem od svega je okaciti video priblizno kvalitetan onome kakvog si ga napravio.Tu se Vimeo pokazao dosta bolji od youtubea jer bolje prihvata HD formate.Pozdrav.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest