Aleksandar Stanojković

Muzika, tekstovi, cover art i ostale kreacije.

Moderators: dejankuki, Trooper, muki17

User avatar
HeatMan
Posts: 345
Joined: 25 Nov 2008, 03:12

Re: Aleksandar Stanojković

Post by HeatMan » 18 Feb 2014, 17:05

niko ništa? :)

Baba Slim
MF veteran
Posts: 2861
Joined: 01 Sep 2006, 09:28
Location: Novi Sad / Vrbas

Re: Aleksandar Stanojković

Post by Baba Slim » 18 Feb 2014, 17:33

Nemam sta da dodam osim da mi se svidja, i - ajde bre vise taj album! :D :ziveli:

User avatar
HeatMan
Posts: 345
Joined: 25 Nov 2008, 03:12

Re: Aleksandar Stanojković

Post by HeatMan » 20 Feb 2014, 14:21

hehe, drago mi je! :)

Ne znam da li je pravi trenutak za izdavanje albuma. imam već 18 pesama, plus jedno 3 koje trenutno završavam, tako da bih svakako mogao da izbacim jedan uskoro, ali nekako mi klima nije pogodna još uvek za to.. trenutno se dešavaju neke reforme u izdavaštvu, a s obzirom da nema ništa od prodaje albuma, onda bih bar da izbacim nekoliko spotova pre samog albuma da ne bi prošlo potpuno nepropraćeno.. :) nije čak ni do love, koliko bih voleo da ljudi sami odu i kupe album (a da to ne bude na koncertu kao promo materijal) :)

User avatar
HeatMan
Posts: 345
Joined: 25 Nov 2008, 03:12

Re: Aleksandar Stanojković

Post by HeatMan » 03 Mar 2014, 01:20

neki mali promo, mada već je bilo priče o tome:
http://www.mrezakreativnihljudi.com/201 ... anela.html

User avatar
HeatMan
Posts: 345
Joined: 25 Nov 2008, 03:12

Re: Aleksandar Stanojković

Post by HeatMan » 31 Mar 2014, 02:54

Dragi moji, ove nedelje je moj singl "Zvezde" došao do prvog mesta top liste radija Studio B u emisiji "Diskomer"! Posle 5 nedelja, došli smo i do prvog mesta! Na B92 top listi je bio 8 nedelja i držao drugo mesto.. :)

Ovim putem bih takođe da najavim svoje gostovanje 1. aprila, na radiju Studio B povodom njihovog rođendana. Malo ćemo pričati, malo ćemo svirati itd, i izvesti po prvi put neke pesme koje još uvek nisu puštene u javnost. Čujemo se u utorak u 11 sati u emisiji "Radio Podešavanje".

najavu možete čuti ovde:
https://soundcloud.com/aleksandar-sale- ... 4-i-najava

a ostatak liste:
http://www.studiob.rs/radio/diskomer.php?vrsta=domaca

User avatar
HeatMan
Posts: 345
Joined: 25 Nov 2008, 03:12

Re: Aleksandar Stanojković

Post by HeatMan » 01 Apr 2014, 21:05

Za one koji su propustili naše današnje gostovanje na radiju Studio B, poslednja pesma koju smo svirali, na zahtev ekipe iz studija b, je bila cover poznate pesme od benda "Leb i sol". Uskoro će biti okačen ceo intervju i ostatak ovog mini-koncerta.



User avatar
HeatMan
Posts: 345
Joined: 25 Nov 2008, 03:12

Re: Aleksandar Stanojković

Post by HeatMan » 01 Apr 2014, 23:48

evo ga ostatak nastupa i intervjua:

User avatar
HeatMan
Posts: 345
Joined: 25 Nov 2008, 03:12

Re: Aleksandar Stanojković

Post by HeatMan » 05 Apr 2014, 15:31

Juče smo premijerno izveli jednu pesmu na televiziji Studio B. Pesma je posvećena obolelima od raka. Poslušajte. :)


User avatar
Trooper
Urednik
Posts: 2340
Joined: 09 Oct 2007, 16:52
Location: Bg
Contact:

Re: Aleksandar Stanojković

Post by Trooper » 05 Apr 2014, 19:02

Bas mi se svidja ova stvar :)

User avatar
HeatMan
Posts: 345
Joined: 25 Nov 2008, 03:12

Re: Aleksandar Stanojković

Post by HeatMan » 26 Apr 2014, 15:38

iju, ja ni ne videh ovaj komentar! HVALA! drago mi je da ti se sviđa! :)


Evo nešto od sinoć za vas koji ste izrazili želju da dođete na svirku.. :)



Na žalost, krči malo snimak sa kamere... inače, moram napomenuti da je bend prvi put bio u punom sastavu i da su se neki praktično i upoznali na bini. :)

User avatar
HeatMan
Posts: 345
Joined: 25 Nov 2008, 03:12

Re: Aleksandar Stanojković

Post by HeatMan » 27 Apr 2014, 17:50



prva pesma sa našeg seta u petak u gunu. :) your one and only mad muzzy na solo gitari u ovoj pesmi :)

User avatar
HeatMan
Posts: 345
Joined: 25 Nov 2008, 03:12

Re: Aleksandar Stanojković

Post by HeatMan » 28 Apr 2014, 17:51

niko ništa? :)

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Aleksandar Stanojković

Post by MetalFunk » 01 May 2014, 00:51

e heatman, jesi ti mozda mrzovoljno oko?

User avatar
Gagi
Posts: 756
Joined: 28 Apr 2011, 20:16
Location: Timacus regio

Re: Aleksandar Stanojković

Post by Gagi » 01 May 2014, 09:47

HeatMan wrote:iju, ja ni ne videh ovaj komentar! HVALA! drago mi je da ti se sviđa! :)


Evo nešto od sinoć za vas koji ste izrazili želju da dođete na svirku.. :)



Na žalost, krči malo snimak sa kamere... inače, moram napomenuti da je bend prvi put bio u punom sastavu i da su se neki praktično i upoznali na bini. :)
Dobro je ovo čak i više od toga, posebno ovaj ritam :1:. Harmonija oko 3:50 je baš dosta promenila vajb pesme, deluje kao da si pokušao da eksperimetišeš (molim te produži trajanje sl. put sa nekom solo improvizacijom :) :bambi:).
Više mi leži tvoja elektro (umereno bržeg tempa) svirka od akustične, mada to je stvar ukusa. Sve je u ravnoteži što se tiče instrumenata, jedino su vokali nekako malo štrčali ali možda je to zbog snimka. Koju si gitarošku opremu koristio?

User avatar
HeatMan
Posts: 345
Joined: 25 Nov 2008, 03:12

Re: Aleksandar Stanojković

Post by HeatMan » 02 May 2014, 01:36

MetalFunk wrote:e heatman, jesi ti mozda mrzovoljno oko?
na žalost. :)
Gagi wrote: Dobro je ovo čak i više od toga, posebno ovaj ritam :1:. Harmonija oko 3:50 je baš dosta promenila vajb pesme, deluje kao da si pokušao da eksperimetišeš (molim te produži trajanje sl. put sa nekom solo improvizacijom :) :bambi:).
Više mi leži tvoja elektro (umereno bržeg tempa) svirka od akustične, mada to je stvar ukusa. Sve je u ravnoteži što se tiče instrumenata, jedino su vokali nekako malo štrčali ali možda je to zbog snimka. Koju si gitarošku opremu koristio?
Da, snimak je jako čudan. ne čuje se moja gitara, bekovi su preglasni itd.. a od publike sam čuo da su jako zadovoljni tonom gitare i da je bila taman glasna koliko je potrebno, a da su im bekovi npr bili pretihi a da je moj vokal baš lepo zavučen u mix bio.. jako čudna kamera, moram priznati.. A siguran sam da je miks bio dobar jer smo pozvali našeg vrlo iskusnog drugara da nam pomogne. :)

Drago mi je da ti se sviđa, :) nisam hteo da ulazim u neke ludačke solaže jer su se neki iz benda praktično upoznali na bini, i imali smo svega jednu probu sa bubnjarom.. okačiću još jedan snimak sada gde ima malo više solaže, ali je i dalje zvuk jeben.
Od moje opreme... akustara - martin 000-15m sa fishman neo D pickupom
električna - JM signature strat > Fulltone OCD v4 > Ibanez TS9 > Boss CS2 > DD7 > DD 20 > Bogner Alchemyst na cleanu na 40w, gain do kraja ostalo na 12 sati i malo plate reverba.

Draško (Muzzy) je sa Wide range telekasterom išao u Kempera (mislim da je bio na settingu two rocka ili dumblea to će morati on da potvrdi)
Ana je svirala marcus millerov signature bass, amp je neki koji je tamo bio.. nem pojma koji..

sad ćem da pustim kačenje još jedne električne pesme, ako se ovi iz benda slože :) pošto dosta krči jbg... :/

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest