LayZeeSnake Trio LIVE

Muzika, tekstovi, cover art i ostale kreacije.

Moderators: dejankuki, Trooper, muki17

Post Reply
Bluesmannus
Posts: 93
Joined: 08 Aug 2011, 14:01
Contact:

LayZeeSnake Trio LIVE

Post by Bluesmannus » 10 Aug 2015, 08:33

Pozdrav svima!
Dakle tko jos ne zna mi smo blues/rock trica iz Osijeka, (vise info na layzeesnake.com) i picimo manje-vise meni omiljene stvari od SRV-a, Jimija, Mayera, Bonamase, i sl. (sad po najnovijem i nesto Black Keys-a, zanimljivog novijeg benda slicnog zanra, u koji me je uputio nas bubnjar)

Ovo je snimljeno na zadnjoj svirci "LayZeeSnake @ Gradska Plaža Osijek" 23.07.2015. Neke su stvari snimljene "posteno", a neke imaju zvuk s kamere (sorry).

Znam, puno je to glazbe, al' ak' se nekom da, nek baci uho :-D

Purple Haze

Cissy Strut Jam

Lonely Boy

Who did you think I was / Power to love

Red House

Mary had a little lamb

Ain't no sunshine

Have Love Will Travel

Wind cries Mary


Hvala na paznji, i ako Vam se stogod svidi, bacite koji like, share ili slicno na stranici, fejsu, ili YT!

admini, ako zelite mozete strpati ovih par postova ranije u ovaj thread, ili obrisati ;-)

Bluesmannus
Posts: 93
Joined: 08 Aug 2011, 14:01
Contact:

Re: LayZeeSnake Trio LIVE

Post by Bluesmannus » 17 Aug 2015, 22:39

...i meni omiljena stvar od Hendrixa:

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: LayZeeSnake Trio LIVE

Post by pisac » 22 Aug 2015, 18:49

Dobro čukate!Koja je gitara u pitanju u pesmi,,Mary had a little lamb'',i kroz sta prolazi signal u solo deonici?Pozz.,i sve cestitke na muzickom ukusu i svirci.

Bluesmannus
Posts: 93
Joined: 08 Aug 2011, 14:01
Contact:

Re: LayZeeSnake Trio LIVE

Post by Bluesmannus » 23 Aug 2015, 12:56

pisac wrote:Dobro čukate!Koja je gitara u pitanju u pesmi,,Mary had a little lamb'',i kroz sta prolazi signal u solo deonici?Pozz.,i sve cestitke na muzickom ukusu i svirci.
E hvala, obicni standard squier, Blues Deluxe pojacalo sa Sansamp PSA-1 i G-Major 2 u loop-u

User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: LayZeeSnake Trio LIVE

Post by Rockatansky » 23 Aug 2015, 13:07

Bluesmannus wrote:Pozdrav svima!
Dakle tko jos ne zna mi smo blues/rock trica iz Osijeka, (vise info na layzeesnake.com) i picimo manje-vise meni omiljene stvari od SRV-a, Jimija, Mayera, Bonamase, i sl. (sad po najnovijem i nesto Black Keys-a, zanimljivog novijeg benda slicnog zanra, u koji me je uputio nas bubnjar)

Ovo je snimljeno na zadnjoj svirci "LayZeeSnake @ Gradska Plaža Osijek" 23.07.2015. Neke su stvari snimljene "posteno", a neke imaju zvuk s kamere (sorry).

Znam, puno je to glazbe, al' ak' se nekom da, nek baci uho :-D
Meni zvuci odlicno! :)

Bluesmannus
Posts: 93
Joined: 08 Aug 2011, 14:01
Contact:

Re: LayZeeSnake Trio LIVE

Post by Bluesmannus » 21 Sep 2015, 11:35

Hvala ekipa,
evo jos jedne od proslog vikenda:
Bonamassa cover

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: LayZeeSnake Trio LIVE

Post by pisac » 21 Sep 2015, 20:26

Sta reci...mutan snimak,drececa boja gitare,frizura nije reprezentativna,nema nijedne zenske u spotu,ali svirate super...
Svirate li autorske stvari?Mislim da ste se dobro okupili,iskoristite to.Al sto bi vam legao jedan klavijaturista,nemate pojma!No i ovako zvuci odlicno.

Bluesmannus
Posts: 93
Joined: 08 Aug 2011, 14:01
Contact:

Re: LayZeeSnake Trio LIVE

Post by Bluesmannus » 26 Sep 2015, 13:57

pisac wrote:Sta reci...mutan snimak,drececa boja gitare,frizura nije reprezentativna,nema nijedne zenske u spotu,ali svirate super...
Svirate li autorske stvari?Mislim da ste se dobro okupili,iskoristite to.Al sto bi vam legao jedan klavijaturista,nemate pojma!No i ovako zvuci odlicno.
heh, hvala na pohvali, sto se tice snimka, jbg, budget kamere, zvuk sa kamera, zurka je moja, al nije mi bila namjera zbarit nikog, nego sherat mjuz :-D
Hvala na pogledu, komentaru, svemu :ziveli:
A za klavijaturistu... da bilo bi lijepo, takodjer bi bilo lijepo da zivimo negdje gdje se svirke placaju novcem umjesto kikirikijem pa bih stavio i 3 zenska backvokala, horn sekciju, ono, tipa commitments :D
Imamo par autorskih, da, bit ce uskoro kaki snimak i toga...
pozz

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: LayZeeSnake Trio LIVE

Post by pisac » 26 Sep 2015, 15:18

Salio sam se u vezi frizure,snimka ,i zenskih vokala...nisam hteo da se odmah uobrazite,jbg...inace,vremenski i prostorno smo limitirani,nismo na engleskom govornom podrucju,pa je tesko kad svirate muziku tipicnu za to podneblje.Nije komercijalna ovde i sada,na malom trzistu.No,samo napred.Sa ili bez klavijaturiste.Kroz dalji rad cete imati i vise autorskih pesama,i...sreca prati hrabre. :metal:

Bluesmannus
Posts: 93
Joined: 08 Aug 2011, 14:01
Contact:

Re: LayZeeSnake Trio LIVE

Post by Bluesmannus » 02 Oct 2015, 08:00

pisac wrote:Salio sam se u vezi frizure,snimka ,i zenskih vokala...nisam hteo da se odmah uobrazite,jbg...inace,vremenski i prostorno smo limitirani,nismo na engleskom govornom podrucju,pa je tesko kad svirate muziku tipicnu za to podneblje.Nije komercijalna ovde i sada,na malom trzistu.No,samo napred.Sa ili bez klavijaturiste.Kroz dalji rad cete imati i vise autorskih pesama,i...sreca prati hrabre. :metal:
Hehe, thanks, mislim da nije toliko u govornom podrucju stvar koliko u lakim notama danasnje scene koja nastaje ovako:
https://www.facebook.com/JordanJansenMu ... nref=story

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest