Mixer

Muzika, tekstovi, cover art i ostale kreacije.

Moderators: dejankuki, Trooper, muki17

Post Reply
metalstringer
Posts: 852
Joined: 26 Apr 2015, 22:25
Location: Zajecar

Mixer

Post by metalstringer » 01 Sep 2017, 23:59

ovo sam radio probni mix. poslao mi covek iz Ukraine Di gtrs tracks i mp3 drums. reampovao sam gitre i smuckao mu, nema bass gitre za sad :D

https://soundcloud.com/nebojsa-pesic/reamped-gtrs

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Mixer

Post by komil » 03 Sep 2017, 08:08

Zapao mi za uho reverb na dobošu, jer mi zvuči dosta neprirodno. Po dužini trajanja i glasnići je ok za taj žanr, ali na taj način se oseti ta neprirodnost. Neki impuls bi tu popravio stvar.
Kapuram da ovo možda nema veze sa tobom, gitare zvuče dobro.

metalstringer
Posts: 852
Joined: 26 Apr 2015, 22:25
Location: Zajecar

Re: Mixer

Post by metalstringer » 03 Sep 2017, 11:16

Drums je radio covek iz Ukraine, meni je poslao samo mp3 fajl. Ni meni se ne dopada kako zvuce.Ja sam samo reampovao Di gitare sto mi je poslao.

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Mixer

Post by komil » 03 Sep 2017, 19:09

Kapiram. Ono što se malo izgubilo na gitarama zbog procesa su neki visoki tonovi. Žanrovski je to ok, ali probaj malo da ih popraviš. Ako imaš Izotope Ozone onda traži Harmonic Exciter, u Waves paketu je to Aural Exciter (valda).

metalstringer
Posts: 852
Joined: 26 Apr 2015, 22:25
Location: Zajecar

Re: Mixer

Post by metalstringer » 04 Sep 2017, 15:59

Ranije sam koristio ovaj plugin na kraju lanca

https://www.kvraudio.com/product/x_cita_by_elogoxa

Mozda bi u vidu pedale dalo bolji rezultat, mada se cuje poboljsanje i sa vst. Nije mi bas jasno koji djavo u sustini radi i kako, kao neki eq a nije klasican eq. Skoro sam nesto razmisljao o bbe sonic stomp maximizeru da se izradi klon ili ako naidjem da kupim orig.
Ovaj plugin nije los, nisam ga koristio sad kada sam radio ove gitre za mix, ali cu probati. Jedino sto sam radio na ovim gitarama je multibend komp., hi pass i low shelf

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest