Procitati OBAVEZNO !!!

Muzika, tekstovi, cover art i ostale kreacije.

Moderators: dejankuki, Trooper, muki17

Post Reply
User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Procitati OBAVEZNO !!!

Post by KnightOfDoom » 10 Jul 2006, 12:01

Ako niste spremni na kritiku nemojte je ni traziti!
Ako svaki komentar tipa "Ne svidja mi se" shvatate kao licnu uvredu molim vas da ne trazite misljenje.

OK , odradili ste svoju "muzikicu" i zelite da je podelite sa nama i vidite kakve su reakcije ljudi.
Naravno svi muzicki pravci dolaze u obzir.
Uploadujte na neki sever (rapidshare ili nesto slicno) i postavite u temi link.
Bilo bi lepo da napisete koji ste softver koristili , instrumente, mikrofon...

Sto se tice tekstova (a i muzike) morate biti svesni da je ovo dostupno svima i podlozno zloupotrebi. Bilo ko moze da iskoristi vas tekst ili muziku i snimi pesmu, izda zbirku pesama ( :D ) ili nesto slicno.
Muzicki-forum.com ne snosi nikakvu odgovornost(a i zasto bi) ako ne daj Boze do toga dodje... Da ne bude posle niko nas nije upozorio :) .
Last edited by KnightOfDoom on 26 Feb 2007, 13:59, edited 2 times in total.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 11 Jul 2006, 02:22

samo jedno pitanje: da li mogu da okacim samo neki deo, tipa samo rif ili samo chord pattern ili kacimo samo gotove pesme?
tipa, ja sad pravim pesmu i zajebavam se sa pratnjom na gitari i okacim tih pet akorada recimo i onda mi sernjamo 'bolje ovo ovde, a jesi probo ovo...' itd. ili je ovo samo trip da ja okacim gotovu pesmu, vi mi kazete da je sranje i to je to:)
bilo bi mi kul da cujem razna misljenja ne bi li korigovao kompoziciju dok je proces nastajanja u toku:)
isto pitanje se moze odnositi i na forum za tekstove.

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Post by KnightOfDoom » 11 Jul 2006, 11:13

Sto se mene tice mozete da stavljate sta hocete sve dok se radi o vasem delu.
Ako dodje do nekog fazona tipa "evo jedan rif" , pa posle par dana "evo jos jedan" , pa posle pet dana "evo i solo za pesmu" , bilo bi pozeljno da to sve stavljate u jednu temu.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 12 Jul 2006, 00:42

ok, taj rad, fala...

User avatar
Trooper
Urednik
Posts: 2340
Joined: 09 Oct 2007, 16:52
Location: Bg
Contact:

Re: Procitati OBAVEZNO !!!

Post by Trooper » 29 Oct 2013, 11:36

Evo da podsetim ljude, ne treba da otvarate teme za svaku novu pesmu/video, dovoljno je da napravite topic za sebe/svoj bend i tu mozete kaciti sve ostalo. Ubuduce, bilo kakvi duplikati tema ce biti obrisani

Zed McJack
Posts: 44
Joined: 08 Mar 2014, 17:04

Re: Procitati OBAVEZNO !!!

Post by Zed McJack » 23 Oct 2014, 10:59

Znam da ovaj forum nije usko specijalizovan za pisanje pesama i muzike, već obuhvata dosta toga što ima veze sa muzikom, ali mislim da ne bi bilo loše da se nešto od pravila sa songwriting foruma primeni ovde.

Na primer, da bi se ograničilo zatrpavanje podforuma sopstvenim materijalom postoje dva osnovna ograničenja.
1. Dozvoljeno je postovati samo jednu pesmu na dan, ja bih to produžio na jednu pesmu nedeljno, mada ovde nema tih problema.
2. Pre postovanja svojeg songa trebalo bi dati kritiku na bar dva tuđa rada. Ovo ne znači da bi automatski imali korisne komentare, jer bi neki postovali samo "Super je" ili "Đubre", ali bi moglo uz pomoć moderatora dovesti do korisnijih komentara na pesme od gore pomenutih.

Prilikom komentarisanja osnivni motiv bi trebao da bude želja da se pomogne autoru da unapredi pesmu, međutim insistiranje samo na negativnim stvarima retko kada je podsticaj autoru da još poradi oko materijala, zato je uvek potrebno dati i pozitivan komentar ili reći i šta vam se sviđa.

Ima toga još, ali da vidimo šta kažu ljudi...
Z.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Procitati OBAVEZNO !!!

Post by MetalFunk » 02 Nov 2014, 00:15

Javi se za par godina.

M.F.

Zed McJack
Posts: 44
Joined: 08 Mar 2014, 17:04

Re: Procitati OBAVEZNO !!!

Post by Zed McJack » 02 Nov 2014, 08:23

MetalFunk wrote:Javi se za par godina.

M.F.
?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest