Darkwood Dub - "Vidimo se"

Cd, dvd...

Moderator: muki17

Post Reply
User avatar
Rocket Roll
Posts: 7274
Joined: 09 Jul 2006, 00:47
Location: Beograd
Contact:

Darkwood Dub - "Vidimo se"

Post by Rocket Roll » 06 Aug 2011, 00:49

Najzad :D Besplatan download na Exit etiketi: http://www.exitmusic.rs/sr/label/darkwo ... =vidimo-se

Image

Kako vam se sviđa Bisera u "Nešto sasvim izvesno"?


User avatar
komplikator
Posts: 69
Joined: 04 Mar 2011, 13:49
Location: Beograd

Re: Darkwood Dub - "Vidimo se"

Post by komplikator » 06 Aug 2011, 02:01

kuul.
kao i obično.
jedino, meni su oni ranije bili baš gotivni, dok nisam čuo šta su sve pokrali od drugih, i onda mi je bio veliki turn off da ih slušam posle.

User avatar
Bozha
Posts: 1264
Joined: 08 May 2008, 17:46
Location: Zrenjanin

Re: Darkwood Dub - "Vidimo se"

Post by Bozha » 06 Aug 2011, 03:26

Dok cekam da se skine... cuo sam Biseru i Kraj oktobra. Prva mi nije sela, malo usiljeno, preproducirano, stajaznam... Druga je super! Generalni utisak da su Darkvudi posustali od promene sastava. Opet, jos uvek jedni od najboljih. Idem da slusam...

Sta su pokrali? Nista mi ne pada na pamet sem par legitimnih semplova...

User avatar
Rocket Roll
Posts: 7274
Joined: 09 Jul 2006, 00:47
Location: Beograd
Contact:

Re: Darkwood Dub - "Vidimo se"

Post by Rocket Roll » 06 Aug 2011, 15:51

"Autoput" je inteligentan klimoglav Kraftwerku, "Uirapuru" pokojnom Subi, i to me je najviše razveselilo na albumu :D

Za mene je najbolji deo albuma početak - Biserin i Muriljov glas, spore melodije, zvuk dece na plaži... Drago mi je da nastavljaju sa logičnim razvojem - "Vidimo se" nije samo "Jedinstvo Pt. 2", zvuk je nervozniji... repetitivniji? U isto vreme i više i manje energije. I više i manje raznolikosti u zvučnoj slici. Teme su drugačije: prema kraju se javljaju anksioznost, nesanica, želja za bekstvom.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest