Motorhead - Motorizer

Cd, dvd...

Moderator: muki17

Post Reply
User avatar
Orgasmatron
Posts: 292
Joined: 06 Aug 2008, 10:35

Motorhead - Motorizer

Post by Orgasmatron » 08 Aug 2008, 07:45

Elem, ja tek sad primetio temu RECENZIJE CD, DVD izdanja pa ajde da pochnem, profesionalna deformacija to sam radio na sajtu metal srbija i u chasopisu metal sound :)

Dakle, pricha kaze sledece. Stari majstori dobre svirke i prljavog asfaltnog zvuka su ponovo pokazali da josh ne planiraju da odu u penziju i da definitivno josh nisu spremni za staro gvozhdje. Novi album donosi 11 novih pesama. Malo su se ponovili shto se tiche prethodnog albuma ali to su u pitanju 2 rifa. Nema pesama koje se mogu odmah nakon prvog slushanja prilepiti kao potencijalni hitovi ili chak kao vash personalni favorit ali vec nakon 2 slushanja zato se vec primecuje potencijal nekoliko pesama. Produkcijski ovaj album je savrshen, jedina zamerka, i oni su podlegli modernizaciji pa su malo dropovali gitare, ali oni su bili umereni za razliku od mnogih bendova koji su na sceni koliko i oni pa im je i to oproshteno, sve se chuje kako treba i mora, sve je na svom mestu i naravno, chak i pored dropovanja su zadrzhali svoj upechatljivi i neponovljivi groove. Shto se mene lichno tiche ovaj album, samo zbog toga shto mora chovek barem 2 puta da ga preslusha, dobija ocenu:

9,5

Frostensen
Posts: 637
Joined: 29 Dec 2008, 21:15

Re: Motorhead - Motorizer

Post by Frostensen » 17 Jan 2009, 01:14

Naaahh.. uz duzhno poshtovanje ne bih slozhio sa recenzijom. Rekao bih da je album uradjen chisto da bi se neshto dalo uraditi [shto nije nechuveno za motorhead] i nema ni jedan prepoznatljiv hit tipa One Night Stand sa Kiss Of Death.. Vishe mi izgleda kao standardni motorhead dzh-dzh-dzh-metal-rok kome ovaj put nije poshlo za rukom izvuche iz rukava par hitova i opravda svoje postojanje :grummel_2:
Mislim to je moje skormno mishljenje ali ja ne znam ni jednu stvar koju bi uzeo da sviram uzhivo [ svirao sam u Motorhead tribute bendu ] i koja bi ostala u uvetu ..

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest