Jamiroquai - Funk n Soul

Ostali muzicki pravci

Moderator: Trooper


User avatar
Funkd
Posts: 633
Joined: 22 Jan 2011, 20:00
Location: Kraljevo / Beograd

Re: Jamiroquai - Funk n Soul

Post by Funkd » 26 Jun 2013, 19:49



User avatar
sirac-šunka
vragolan
Posts: 4004
Joined: 10 Nov 2007, 10:02
Location: niš
Contact:

Re: Jamiroquai - Funk n Soul

Post by sirac-šunka » 01 Jul 2013, 15:52

Je l je stvarno bilo toliko loše ko što Cortex piše po društvenim mrežama? :?

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Jamiroquai - Funk n Soul

Post by Cortex » 01 Jul 2013, 16:26

Haha, pa kaze mi Djomla da gomila njegovih drugara kaze da je Jamir razbio, tako da, eto ima vise onih zadovoljnih.

Meni je koncert bio predosadan. Bas su odradili najgrdju tezgu. Svaku pesmu su izjam-ovali i slili je u jedno te isto a to je clubbing drone, repetitivni ritam. Svaku. Ne mogu dovoljno da naglasim rec - SVAKU. Jadni bubnjar je celo vece svirao isti ritam u istom tempu.

Bas je bila dosadna, bez muda odradjena svirka, cisto da se odradi. Without taking any chances. Samo eto u auto-pilot modu svih prisutnih. Jedino je klavijaturista bio malo nalozen. Ali dzhaba.

Jbg, ko je gledao Live in Verona i slusao Live in Kanagawa toliko puta koliko sam to ja, sigurno nije bio zadovoljan.

Bilo je sve profi. Ali je bilo dosadno. Onako bas mega.

To su moji utisci. Voleo bih da cujem tudje :ziveli:

User avatar
sirac-šunka
vragolan
Posts: 4004
Joined: 10 Nov 2007, 10:02
Location: niš
Contact:

Re: Jamiroquai - Funk n Soul

Post by sirac-šunka » 01 Jul 2013, 17:53

Ja volem dosadnu svirku, doklem god je funk. Svidelo bi mi se :)

User avatar
Funkd
Posts: 633
Joined: 22 Jan 2011, 20:00
Location: Kraljevo / Beograd

Re: Jamiroquai - Funk n Soul

Post by Funkd » 01 Jul 2013, 19:38

Slozio bih se sa Cortex-om da je odradio tezgu, ne bih se slozio da je bilo dosadno. Znam, i ja bih voleo da dozivim "Live at Club Citta", ali treba ostati realan i skontati koji fazon on fura u ovom trenutku. Dobro si ti opisao sinocni koncert, ali stvar je u tome sto on ni po cemu nije bio razlicit od bilo kojeg sa prethodne turneje. Jbga, ako si ocekivao Veronu 2013-te u onoj nasoj kutiji, stvarno ne znam zasto si dolazio.. :)

Meni je Arena totalno neinspirativno mesto za bilo kakav dogadjaj (koji, jel te, nije vezan za sport) a na stranu sto je nemoguce napraviti dobar zvuk u onom prostoru. Definitivno bi svima bilo lepse (i bendu i publici) da je koncert bio na otvorenom. Ostaje zal za propustenim nastupom na Egzitu pre dve godine...
Ovako, palo je dobro djuskanje sinoc u parteru. A bilo je i odlicnih riba :)

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Jamiroquai - Funk n Soul

Post by MetalFunk » 01 Jul 2013, 23:00

Funkd wrote:... i ja bih voleo da dozivim "Live at Club Citta"...
:ziveli: :ziveli:

User avatar
Cicmila!!
Pripadnik lepseg pola
Posts: 331
Joined: 17 Aug 2009, 08:55
Location: Soliter
Contact:

Re: Jamiroquai - Funk n Soul

Post by Cicmila!! » 02 Jul 2013, 13:33

Cortex wrote:Haha, pa kaze mi Djomla da gomila njegovih drugara kaze da je Jamir razbio, tako da, eto ima vise onih zadovoljnih.

Meni je koncert bio predosadan. Bas su odradili najgrdju tezgu. Svaku pesmu su izjam-ovali i slili je u jedno te isto a to je clubbing drone, repetitivni ritam. Svaku. Ne mogu dovoljno da naglasim rec - SVAKU. Jadni bubnjar je celo vece svirao isti ritam u istom tempu.

Bas je bila dosadna, bez muda odradjena svirka, cisto da se odradi. Without taking any chances. Samo eto u auto-pilot modu svih prisutnih. Jedino je klavijaturista bio malo nalozen. Ali dzhaba.

Jbg, ko je gledao Live in Verona i slusao Live in Kanagawa toliko puta koliko sam to ja, sigurno nije bio zadovoljan.

Bilo je sve profi. Ali je bilo dosadno. Onako bas mega.

To su moji utisci. Voleo bih da cujem tudje :ziveli:
slican ovakav opis sam videla za exit kad su nastupali. valjda im ne odgovaraju nasi uslovi za takav vid energije ne znam.

User avatar
Funkd
Posts: 633
Joined: 22 Jan 2011, 20:00
Location: Kraljevo / Beograd

Re: Jamiroquai - Funk n Soul

Post by Funkd » 07 Oct 2013, 13:14



Odlican snimak iz 95-te, retkost na YT.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Jamiroquai - Funk n Soul

Post by MetalFunk » 14 Nov 2013, 16:02



rock the house, y'all. :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest