Goth rock,PostPunk,New Age i srodni pravci...

Ostali muzicki pravci

Moderator: Trooper

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Goth rock,PostPunk,New Age i srodni pravci...

Post by sinisake » 20 Apr 2009, 01:34

Sisters of Mercy mi je shit,

Pixies su takodje uticajni kao i Joy Division po meni.

Ali to sam samo ja, koji ne volim nishta prebudzeno :-)
:D :ziveli:

I ilustrujmo to primerom sa nepravedno zapostavljenog albuma Bossanova, na kom ima nekoliko istinskih remek-delca popularne muzikice:



I onda, eksplozija, zlo i naopako:

User avatar
mislilac
Posts: 25
Joined: 18 Nov 2008, 10:16

Re: Goth rock,PostPunk,New Age i srodni pravci...

Post by mislilac » 21 Apr 2009, 13:29

Mishica wrote:Jaoj ja sam jedno vreme bila opsednuta Bauhausom i sad se secam toga u lepom svetlu kao i Pitera Marfija - super glas, Bela Lugosi's death, Mask i Passion of lovers omiljene zauvek!!! A Joy Division mnogo volim, samo sto me ponekad ubace u bedak pa ih ne slusam toliko cesto, mnogo je inace skoro bio dobar film o njima kao neki dokumentarac, gledala u bioskopu i bas sam zadovoljna kako su snimili. A eto meni i Pixies leze, totalna su mi pozitiva...eto bas mi se sada vrti u glavi njihova pesmica, mislim da je Bone Machine. 8)
PS.Da li neko slusa Cocteau Twins mozda, ne znam da li to ovde spada?
pa trebalo bi da spada,a i slusa se,ponekad
a bauhaus po meni naj pesme su king vulcano,shes in parties

User avatar
Mishica
Posts: 59
Joined: 18 Apr 2009, 01:20

Re: Goth rock,PostPunk,New Age i srodni pravci...

Post by Mishica » 23 Apr 2009, 15:29

bauhaus po meni naj pesme su king vulcano,shes in parties
....Jesu super...inace she's in parties im je medju popularnijima i uglavnom tu i pustaju kad je neki klub u pitanju, a i spot je ekstra za tu pesmu...a king volcano je mocna, narocito mi se svidja kako tece..sto prvo ide instrumental...pa onda se cuju nesto iz daljine pa sve jace i jace...cesto sam pustala tu pesmicu u bridge pabu na Vencu..ladno su ih imali u dzuboksu ali su ih posle makli jer sam ih verovatno ja smorila svojim pustanjem :nixweiss:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest