Akordi - Nove Zvezda Granda

Ostali muzicki pravci

Moderator: Trooper

Da li je Darko Lazic zasluzio prvo mesto?

Da
12
46%
Ne
14
54%
 
Total votes: 26

ivanstan
Posts: 17
Joined: 19 Jul 2009, 01:21

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by ivanstan » 10 Sep 2009, 21:00

Ova tema je otvorena s namerom o diskusiji ciljanoj ka razmeni akorda pesama novih zvezda granda... ako nemate pitanja vezanih za akorde koje sam ja skinuo i ne zelite da dodate nove ili da zamolite nekog da skine za vas...molim vas nemojte da tupite q**** o filozofiju...mislim da ima tema na forumu za takve pametne, ko sto ste vi, pa misle da su posisali svu pamet...

User avatar
kurtrose
Posts: 706
Joined: 06 Oct 2008, 15:38

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by kurtrose » 10 Sep 2009, 21:13

Znaci ovo je tema za glupe?

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by Critical » 10 Sep 2009, 21:16

Pa cim je o zvezdama granda za pametne ne moze biti.

Koji sam moj i dolazio na temu....

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by MetalFunk » 10 Sep 2009, 21:20

hahahahah :XD: :XD: :XD:
funny

ivanstan
Posts: 17
Joined: 19 Jul 2009, 01:21

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by ivanstan » 10 Sep 2009, 21:31

ivanstan wrote:Ova tema je otvorena s namerom o diskusiji ciljanoj ka razmeni akorda pesama novih zvezda granda... ako nemate pitanja vezanih za akorde koje sam ja skinuo i ne zelite da dodate nove ili da zamolite nekog da skine za vas...molim vas nemojte da tupite q**** o filozofiju...mislim da ima tema na forumu za takve pametne, ko sto ste vi, pa misle da su posisali svu pamet...
evo jos jedanput...za gluve...koji nemaju sluha....

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by MetalFunk » 10 Sep 2009, 21:34

ivanstan wrote:
ivanstan wrote:Ova tema je otvorena s namerom o diskusiji ciljanoj ka razmeni akorda pesama novih zvezda granda... ako nemate pitanja vezanih za akorde koje sam ja skinuo i ne zelite da dodate nove ili da zamolite nekog da skine za vas...molim vas nemojte da tupite q**** o filozofiju...mislim da ima tema na forumu za takve pametne, ko sto ste vi, pa misle da su posisali svu pamet...
evo jos jedanput...za gluve...koji nemaju sluha....
Image

User avatar
kurtrose
Posts: 706
Joined: 06 Oct 2008, 15:38

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by kurtrose » 10 Sep 2009, 21:35

Biti gluv i nemati sluha nije isto...

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by Doolio » 10 Sep 2009, 21:43

stvarno, a sto vas toliko vredja sto neko otvori temu u podforumu gde joj je i mesto. odmah svi dodju da maltretiraju. ovde uopste ne govorim o kvalitetu grand produkcije niti o bilo cemu tog tipa i na ovo dobro obratite paznju pre nego sto odgovorite nesto tipa 'to je sranje muzika', 'ja ne shvatam te ljude' itd. govorim konkretno o etikeciji, pa ako bas ocete i pravilniku foruma. ako neko nece da raspravlja o zvezdama granda na TOPICU O ZVEZDAMA GRANDA, nek zaobidje topic. ja nijednom nisam usao u jazz podforum jer ne znam sta cu tamo kad me jazz niti zanima, niti znam ista o njemu.

ovo je bilo aktuelno i pre godinu dana, ali niko nece da slusa sta ocu da kazem, pa onda dolazi do ciklicnosti. al ajde, opet cu reci: ako je ovo muzicki forum (molim bez proseravanja tipa 'grand nije muzika' i slicno, tehnicki je sve to muzika i molio bih adekvatno i konstruktivno diskutovanje, hvala, nismo mala deca) i, jako bitno, ako taj muzicki forum ima podforum 'narodna muzika', sta koji moj se desavaju ovakve debilne diskusije i oftopici u ovom delu foruma. pre nego sto pametni ulete sa 'grand nije narodna muzika', da preduhitrim: okej, onda nek se prebaci tema u 'ostalo' i mirna bosna.

ocete da budemo super veliki zajebani tehnicki brojni muzicarski forum, a ovamo gusite sve sto vam ne odgovara. pa ne moze i jare i pare. onda lepo nek se sklone doticni podforumi i nek se forum nazove 'muzicki forum - bez granda molim' i to je to. meni ne smeta naravno. al nemojmo biti licemeri molim vas. ovako kako je sada i po pravilniku i po tehnikalijama i po bilo cemu drugom, grandu je na ovom forumu mesto koliko i svacemu drugom iz muzickog sveta.

opet, pre nego sto pametni ulete sa 'ja imam pravo da iskazem svoje misljenje', ne nemas pravo da iskazes svoje misljenje jer nije adekvatan topic. postoje u spitfestu odgovarajuci topici za 'izrazavanje misljenja'. ili otvori topic 'sta mislite' pa opleti.

disclaimer:
naravno, nevezano za grand, al da ne bude da nisam reko - ako neko bude dirao denija k pit bul klik bum mafiju, imace posla sa mnom jer smo on i ja dusu prodali u djavolu!

p.s.
nemojte pogresno shvatiti moj ostar ton, ja vas sve volim, a kritikala jos i anal...ovaj vise nego vas, ali ajmo malo samoposmatranja, ono trn u oku i balvan u oku i te stvari:) ja znam da su svi ogorceni, al brate, nije po protokolu to sto radite.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by Duane » 10 Sep 2009, 22:01

Akira Kurosava!

User avatar
bokicasa
Posts: 828
Joined: 08 Nov 2008, 11:42
Location: vozdovac,beograd

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by bokicasa » 10 Sep 2009, 22:36

Doolio wrote:stvarno, a sto vas toliko vredja sto neko otvori temu u podforumu gde joj je i mesto. odmah svi dodju da maltretiraju. ovde uopste ne govorim o kvalitetu grand produkcije niti o bilo cemu tog tipa i na ovo dobro obratite paznju pre nego sto odgovorite nesto tipa 'to je sranje muzika', 'ja ne shvatam te ljude' itd. govorim konkretno o etikeciji, pa ako bas ocete i pravilniku foruma. ako neko nece da raspravlja o zvezdama granda na TOPICU O ZVEZDAMA GRANDA, nek zaobidje topic. ja nijednom nisam usao u jazz podforum jer ne znam sta cu tamo kad me jazz niti zanima, niti znam ista o njemu.

ovo je bilo aktuelno i pre godinu dana, ali niko nece da slusa sta ocu da kazem, pa onda dolazi do ciklicnosti. al ajde, opet cu reci: ako je ovo muzicki forum (molim bez proseravanja tipa 'grand nije muzika' i slicno, tehnicki je sve to muzika i molio bih adekvatno i konstruktivno diskutovanje, hvala, nismo mala deca) i, jako bitno, ako taj muzicki forum ima podforum 'narodna muzika', sta koji moj se desavaju ovakve debilne diskusije i oftopici u ovom delu foruma. pre nego sto pametni ulete sa 'grand nije narodna muzika', da preduhitrim: okej, onda nek se prebaci tema u 'ostalo' i mirna bosna.

ocete da budemo super veliki zajebani tehnicki brojni muzicarski forum, a ovamo gusite sve sto vam ne odgovara. pa ne moze i jare i pare. onda lepo nek se sklone doticni podforumi i nek se forum nazove 'muzicki forum - bez granda molim' i to je to. meni ne smeta naravno. al nemojmo biti licemeri molim vas. ovako kako je sada i po pravilniku i po tehnikalijama i po bilo cemu drugom, grandu je na ovom forumu mesto koliko i svacemu drugom iz muzickog sveta.

opet, pre nego sto pametni ulete sa 'ja imam pravo da iskazem svoje misljenje', ne nemas pravo da iskazes svoje misljenje jer nije adekvatan topic. postoje u spitfestu odgovarajuci topici za 'izrazavanje misljenja'. ili otvori topic 'sta mislite' pa opleti.

disclaimer:
naravno, nevezano za grand, al da ne bude da nisam reko - ako neko bude dirao denija k pit bul klik bum mafiju, imace posla sa mnom jer smo on i ja dusu prodali u djavolu!

p.s.
nemojte pogresno shvatiti moj ostar ton, ja vas sve volim, a kritikala jos i anal...ovaj vise nego vas, ali ajmo malo samoposmatranja, ono trn u oku i balvan u oku i te stvari:) ja znam da su svi ogorceni, al brate, nije po protokolu to sto radite.
slazem se u potpunosti...ne zelim da ispadam neki mamlaz koji brani darka lazica,ko god bio,samo se u potpunosti slazem sa duliom..

User avatar
kurtrose
Posts: 706
Joined: 06 Oct 2008, 15:38

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by kurtrose » 11 Sep 2009, 00:01

Ja sam mislio da postoje dve teme : Akordi i Zvezde Granda, pa sam zato pljuvao zvezde granda jer protiv akorda nemam nista, sta vise gotivim ih sve!=Izgleda da ovo ipak jeste tema za glupave..
Hvala na objasnjenju..

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by Funkomat » 11 Sep 2009, 01:31

A sto su svi tako osetljivi na vredjanje granda?
Pa jesu ona neka svetinja protiv koje ne sme da se kaze nista lose...? Cak i ako naravno svi to mislimo...
Zasto je ok reci u temi o koldpleju (to mi slucajno palo na pamet, ne volim ih ni ja) kako kradu pesme, kako su losi, pederi i sta ja znam a cim neko kaze nesto lose o narodnjacima odma' ulece petnaes njih sa pricom kako nije lepo vredjati grand paradu, kako smo svi drugaciji i slicnim glupostima.
Mislim u svakoj temi o nekom pravcu/bendu/gitaristi/gitari/cemu god se nadje neko ko kaze da je to o cemu je rec lose, sto je po meni sasvim ok (ovo je forum ***** mu mamu a ne enciklopedija znanja - ako zelis samo cinjenice o bendu bez subjektivnih misljenja ljudi, imas wikipediu) ali zato cim neko kaze nesto lose o narodnjacima, nastane frka.

buki85
Posts: 76
Joined: 16 Jul 2008, 02:49
Location: Nis-brzi brod

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by buki85 » 11 Sep 2009, 01:42

ivanstan wrote:
ivanstan wrote:Ova tema je otvorena s namerom o diskusiji ciljanoj ka razmeni akorda pesama novih zvezda granda... ako nemate pitanja vezanih za akorde koje sam ja skinuo i ne zelite da dodate nove ili da zamolite nekog da skine za vas...molim vas nemojte da tupite q**** o filozofiju...mislim da ima tema na forumu za takve pametne, ko sto ste vi, pa misle da su posisali svu pamet...
evo jos jedanput...za gluve...koji nemaju sluha....
Potpuno se slazem sa tobom!

T - Rex
Posts: 94
Joined: 24 Jan 2009, 21:54

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by T - Rex » 11 Sep 2009, 01:57

Od Nis.

User avatar
kurtrose
Posts: 706
Joined: 06 Oct 2008, 15:38

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by kurtrose » 11 Sep 2009, 02:38

buki85 wrote:
ivanstan wrote:
ivanstan wrote:Ova tema je otvorena s namerom o diskusiji ciljanoj ka razmeni akorda pesama novih zvezda granda... ako nemate pitanja vezanih za akorde koje sam ja skinuo i ne zelite da dodate nove ili da zamolite nekog da skine za vas...molim vas nemojte da tupite q**** o filozofiju...mislim da ima tema na forumu za takve pametne, ko sto ste vi, pa misle da su posisali svu pamet...
evo jos jedanput...za gluve...koji nemaju sluha....
Potpuno se slazem sa tobom!
Pa ovo treba da se procita a ne cuje, tako da ne vidim zasto je namenjeno onima koji imaju tu nesrecu da su gluvi ili da nemaju sluha..

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest