Akordi - Nove Zvezda Granda

Ostali muzicki pravci

Moderator: Trooper

Da li je Darko Lazic zasluzio prvo mesto?

Da
12
46%
Ne
14
54%
 
Total votes: 26

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by Doolio » 08 Sep 2009, 18:05

ivanstan:
pa uzeo sam ove akorde i svirao ih ovim redom, a u tom okviru sam radio sta sam hteo:) nisam ni hteo da simuliram pesmu, nego samo harmoniju da drndam. mislim, unforgiven i ono merlinovo moj je zivot svicarska imaju 80% iste akorde, pa nemaju veze pesme jedna s drugom.

bluzko:
brate nisi nijedno slovo pogodio ahaha:)
clan mafije pit bul klik bum mafija ja sam svoju dusu prodaou djavolu!

ivanstan
Posts: 17
Joined: 19 Jul 2009, 01:21

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by ivanstan » 08 Sep 2009, 18:55

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/iLm1Ex6PJQE&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/iLm1Ex6PJQE&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

evo... edukacija u pravom srpskom narodnjackom duhu :twisted: :D

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by MetalFunk » 08 Sep 2009, 19:17

ivanstan wrote:
evo... edukacija u pravom srpskom narodnjackom duhu :twisted: :D
srbin mora da slusa narodnu muziku da bi bio u pravom srpskom narod. duhu??
ma, ova tema prije ili kasnije ide na lock...

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by Funkomat » 08 Sep 2009, 19:20

Evo tebi Ivane da se edukujes malo u pravom skrpskom duhu


ivanstan
Posts: 17
Joined: 19 Jul 2009, 01:21

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by ivanstan » 08 Sep 2009, 19:32

E, pa moze, volim ja i to :) al sam ovih dana nesto vishe za domacinsku ruku...valjda ova promena vremena utice na mene :mrgreen:

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by MetalFunk » 08 Sep 2009, 19:34

ivanstan wrote:E, pa moze, volim ja i to :) al sam ovih dana nesto vishe za domacinsku ruku...valjda ova promena vremena utice na mene :mrgreen:
:1:
shvatam kako ti je (:

buki85
Posts: 76
Joined: 16 Jul 2008, 02:49
Location: Nis-brzi brod

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by buki85 » 08 Sep 2009, 23:28

Jao mora da se umesam!Ovde ima tako mnogo muzickih poznavaoca da mi dodje da se upisam od smeha.Kao nije im jasno sto je otvorena ova tema,pa pesma je sranje itd.....Pa ja smem prst da stavim na panj da svi sto su na ovoj temi pisali onako pametne kometare neznanju da skinu nista bez tablatura a ovamo se nesto cude i tupe ga.Zto bolje da cute!A sto se tice darka lazica decko ubija kako peva to sto peva,on je pesmu odpevao iz Cis mola a za velike poznavaoce muzike to je zenski tonanlitet sto bi znancilo da moze da peva i visine!

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by MetalFunk » 08 Sep 2009, 23:38

buki85 wrote:Jao mora da se umesam!Ovde ima tako mnogo muzickih poznavaoca da mi dodje da se upisam od smeha.Kao nije im jasno sto je otvorena ova tema,pa pesma je sranje itd.....Pa ja smem prst da stavim na panj da svi sto su na ovoj temi pisali onako pametne kometare neznanju da skinu nista bez tablatura a ovamo se nesto cude i tupe ga.Zto bolje da cute!A sto se tice darka lazica decko ubija kako peva to sto peva,on je pesmu odpevao iz Cis mola a za velike poznavaoce muzike to je zenski tonanlitet sto bi znancilo da moze da peva i visine!
HA-HA

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by cccira » 08 Sep 2009, 23:46

kakva tema.


:povrac:

ivanstan
Posts: 17
Joined: 19 Jul 2009, 01:21

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by ivanstan » 08 Sep 2009, 23:48

Buki je delimicno u pravu... vi sto slusate iskljucivo rok muziku cesto znate da podcenite neistomisljenike. Ja sam se na rodio na roku, svirao blues i jazz i zavoleo sam narodnjake kada sam poceo profesionalno da se bavim muzikom i imam obicaj da kazem da je izmedju Sabana Saulica i Death Metalla tanka crta. Cenim vas izbor da slusate i svirate samo rok, ali narodnjake je uvek pozeljno svirati ako ste profi muzicari jer se u ovoj zemlji od te vase muzike leba necete najesti...

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by MetalFunk » 08 Sep 2009, 23:53

ivanstan wrote:Buki je delimicno u pravu... vi sto slusate iskljucivo rok muziku cesto znate da podcenite neistomisljenike. Ja sam se na rodio na roku, svirao blues i jazz i zavoleo sam narodnjake kada sam poceo profesionalno da se bavim muzikom i imam obicaj da kazem da je izmedju Sabana Saulica i Death Metalla tanka crta. Cenim vas izbor da slusate i svirate samo rok, ali narodnjake je uvek pozeljno svirati ako ste profi muzicari jer se u ovoj zemlji od te vase muzike leba necete najesti...
been there, done that...
brate, mi to znamo.. a koja je to "nasa" muzika? muzika je muzika, ma kakva god ona bila...eehh, mrsko mi se raspravljati...laq noc

User avatar
Wolf
Metalhead
Posts: 920
Joined: 16 Aug 2008, 13:05
Location: Kikinda, na kraj sela...

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by Wolf » 08 Sep 2009, 23:56

buki85 wrote:Jao mora da se umesam!Ovde ima tako mnogo muzickih poznavaoca da mi dodje da se upisam od smeha.Kao nije im jasno sto je otvorena ova tema,pa pesma je sranje itd.....Pa ja smem prst da stavim na panj da svi sto su na ovoj temi pisali onako pametne kometare neznanju da skinu nista bez tablatura a ovamo se nesto cude i tupe ga.Zto bolje da cute!A sto se tice darka lazica decko ubija kako peva to sto peva,on je pesmu odpevao iz Cis mola a za velike poznavaoce muzike to je zenski tonanlitet sto bi znancilo da moze da peva i visine!
Je l' tebe neko pitao za misljenje? Nesto se ne secam. :grummel_2:
Isto tako se ne secam da si se ti pokazao kao muzicki (a boga mi i gramaticki) preterano obrazovan.
Prosvetli nas, o veliki poznavaoce muzike, pokazi nam pravi put.
Don't make me laugh. :evil:

@Ivanstan:
Narodnjake mozda i treba svirati ali Grand nikako nisu narodnjaci. Da se razumemo, covek oko koga se vrti tema, Darko Lazic je l' te, je mozda vrlo talentovan pevac (nisam ga slusao, ali verujem vam na rec), ali gde ode u Grand?
Mogao je on poceti neku karijeru, pevajuci po kafanama, svadbama i slicno, ali onda ne bi postao poznat zar ne?

ivanstan
Posts: 17
Joined: 19 Jul 2009, 01:21

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by ivanstan » 09 Sep 2009, 00:00

eee...sinovi moji dragi...da se vi od muzike prehranjujete, svirali bi ste i po statorima na svadbama...

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by MetalFunk » 09 Sep 2009, 00:00

to cika WOLF, recite vi njemu :metal: :metal:
@annoying guy : mene keva izdrzava :lol: :lol:

nenadnenad
Posts: 2285
Joined: 20 Aug 2008, 00:17

Re: Akordi - Nove Zvezda Granda

Post by nenadnenad » 09 Sep 2009, 00:10

Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest