Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Izrada, održavanje, saveti...

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
jagoda
Posts: 517
Joined: 30 Jul 2010, 13:09

Re: Fender strato kaster 1962

Post by jagoda » 24 Apr 2012, 17:07

komil wrote:
jagoda wrote:" . .. .. zbog eliminacije neozbiljnih kupaca, dolazak i proba pojacala se naplacuje 1000 dinara. Ukoliko doze do prodaje suma se ne obracunava, ali ako se prodaja ne dogodi, depozit se zadrzava. Ovaj nacin mozda deluje iznenadjujuce, ali je savrsen da se neozbiljni kupci obeshrabre. .. preporucujem da i vi primenite nesto slicno prilikom svojih buducih prodaja. Veliki pozdrav. .. "
Hahahaha! Pa nije uopšte loša ideja! :XD: Međutim, realno, rešio bi se ljudi kojih hoće da se reši i da je stavio cenu 200 dinara.. :XD: Sve u svemu, zvuči bezobrazno, da, ali isto tako mogu da zamislim da njegova muka postoji, da većina ljudi koji zovu zaista nisu kupci... no sad... njegovo pojačalo neka prodaje kako on hoće :XD:
Znaci, ti bi mu dao 1000 din ?

Aleksej79ns
Posts: 467
Joined: 09 Apr 2011, 12:13

Re: Fender strato kaster 1962

Post by Aleksej79ns » 24 Apr 2012, 17:48

jagoda wrote:Na ovaj nacin nece da otera neozbiljne kupce, jer mu oni ne bi ni dosli na vrata, vec samo ozbiljne . Evo naprimer , ja sam ozbiljan , i treba mi hot rod . Na stranu to sto bi bilo pregovora oko cene i sto bih naravno morao da probam pojacalo , ali kada sam ovo procitao , ne bih od njega kupio ni za 10 eur zato sto je majmun .
S' druge strane , ja kada nesto prodajem, svakoga ko mi dodje u kucu ponudim kafom , sokom , nekim alkoholom , a ako je veci posao u pitanju moze i do kafane da se ode . Znaci ja gresim , ustvari treba da mu naplatim ulaz u moju kucu ?
S tobom vredi trgovati! :)

User avatar
rockozaurus
Posts: 597
Joined: 22 Jan 2009, 14:40
Location: London

Re: Fender strato kaster 1962

Post by rockozaurus » 24 Apr 2012, 17:58

jagoda wrote:Na ovaj nacin nece da otera neozbiljne kupce, jer mu oni ne bi ni dosli na vrata, vec samo ozbiljne . Evo naprimer , ja sam ozbiljan , i treba mi hot rod . Na stranu to sto bi bilo pregovora oko cene i sto bih naravno morao da probam pojacalo , ali kada sam ovo procitao , ne bih od njega kupio ni za 10 eur zato sto je majmun .
S' druge strane , ja kada nesto prodajem, svakoga ko mi dodje u kucu ponudim kafom , sokom , nekim alkoholom , a ako je veci posao u pitanju moze i do kafane da se ode . Znaci ja gresim , ustvari treba da mu naplatim ulaz u moju kucu ?
A jel imas sada nesto za prodaju,nije bitno sta,samo da je neki krupniji posao...pa da dodjemo da probamo..? :mrgreen:

jagoda
Posts: 517
Joined: 30 Jul 2010, 13:09

Re: Fender strato kaster 1962

Post by jagoda » 24 Apr 2012, 20:42

Uvek !
I nije neophodno da postoji neka kupoprodaja :)

Wagorth
Ex Cane
Posts: 75
Joined: 17 Feb 2009, 18:16

Re: Fender strato kaster 1962

Post by Wagorth » 24 Apr 2012, 22:18

jagoda wrote:ali kada sam ovo procitao , ne bih od njega kupio ni za 10 eur zato sto je majmun .
:XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD:

User avatar
johnny_b_good
Posts: 870
Joined: 05 Jul 2008, 22:13

Re: Fender strato kaster 1962

Post by johnny_b_good » 24 Apr 2012, 23:12

Jel ovakvih kretena ima samo sto prodaju muzicke instrumente i opremu ili je ceo KP takav????????????????????

User avatar
Haralampije
Posts: 1312
Joined: 04 Sep 2009, 15:00

Re: Fender strato kaster 1962

Post by Haralampije » 25 Apr 2012, 01:01

Sve je takvo....a i zivot je takav...Image

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fender strato kaster 1962

Post by Funkomat » 25 Apr 2012, 04:01

Lik je car. Ja bih mu dao crvenu za ovo sto je napisao.

Imam ja jedno dvajes pedala, nekoliko gitara i pojacala koje nudim na probavanje. Kes u ruke pa u red ispred mojih vrata!

luci
Posts: 460
Joined: 14 Apr 2011, 22:02
Location: Odzaci

Re: Fender strato kaster 1962

Post by luci » 25 Apr 2012, 04:06

cekaj, kako naplacujes? po artiklu ili po dolasku?

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fender strato kaster 1962

Post by Funkomat » 25 Apr 2012, 04:07

Po dolasku dok ne zazivi poso.

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fender strato kaster 1962

Post by Funkomat » 25 Apr 2012, 04:18

I ona fora, mozete me zvati sredom u podne. Ne odgovaram na poruke, mejlove ili bilo sta drugo sto bi eventualno moglo da mi pomogne da prodam

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Fender strato kaster 1962

Post by ssmc » 25 Apr 2012, 06:23

Funkomat wrote:I ona fora, mozete me zvati sredom u podne. Ne odgovaram na poruke, mejlove ili bilo sta drugo sto bi eventualno moglo da mi pomogne da prodam
Aha, dakle pikaš na srpski mentalitet, da neko kupi iz inata :XD:

User avatar
dikan
Posts: 76
Joined: 02 Dec 2008, 12:40

Re: Fender strato kaster 1962

Post by dikan » 25 Apr 2012, 08:42

Wagorth wrote:
jagoda wrote:ali kada sam ovo procitao , ne bih od njega kupio ni za 10 eur zato sto je majmun .
:XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD: :XD:
:1:

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Fender strato kaster 1962

Post by komil » 25 Apr 2012, 09:08

jagoda wrote:
komil wrote:
jagoda wrote:" . .. .. zbog eliminacije neozbiljnih kupaca, dolazak i proba pojacala se naplacuje 1000 dinara. Ukoliko doze do prodaje suma se ne obracunava, ali ako se prodaja ne dogodi, depozit se zadrzava. Ovaj nacin mozda deluje iznenadjujuce, ali je savrsen da se neozbiljni kupci obeshrabre. .. preporucujem da i vi primenite nesto slicno prilikom svojih buducih prodaja. Veliki pozdrav. .. "
Hahahaha! Pa nije uopšte loša ideja! :XD: Međutim, realno, rešio bi se ljudi kojih hoće da se reši i da je stavio cenu 200 dinara.. :XD: Sve u svemu, zvuči bezobrazno, da, ali isto tako mogu da zamislim da njegova muka postoji, da većina ljudi koji zovu zaista nisu kupci... no sad... njegovo pojačalo neka prodaje kako on hoće :XD:
Znaci, ti bi mu dao 1000 din ?
Izgleda da nisi video moje smajlije, meni je jednostavno situacija smešna, a ti si se osetio uvređen njegovim postupkom. Što se tiče mrtvo-ozbiljnog odgovora, ne mogu reći šta bih uradio da sam kupac jer jednostavno nisam, nisam u toj situaciji. Da li postoji neki komad opreme za koji bih platio 1000din samo da ga probam? Sigurno da da :XD:

Šta ću kad volim da razumem svakoga i dam svakom za pravo. :D Verovatno je čovek popizdeo kada su mu se posle "normalnog" oglasa počeli javljati ljudi bez para... njegov oglas izgleda kao reakcija na to...

E sad, da li je njegova reakcija bezobrazna - on će sam osetiti na svojoj koži :XD: Nema potrebe da ga kudimo :XD:

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Fender strato kaster 1962

Post by komil » 25 Apr 2012, 09:15

LifelessDead wrote:... Ko god se iscima da ti dodje u stan da proba nesto verujem da ima nameru to i da kupi.
Pa, nije baš ko god, nikako.. al dobro...
LifelessDead wrote:To je kao kad bi ti isao sad u Mitros da probas neko pojacalo ili gitaru i imao obavezu da kupis nesto :?
Ima u Ameriki bar jedna radnja koja naplaćuje ulazak :D Prodaju gitare vinteze protok ljudi probača im ne odgovara pa naplaćuju upad :)
LifelessDead wrote:Nego ja ne znam kako bi lik imao obraza da nekome na ulaznim vratima uzme hiljadarku :roll:
Možda je to samo pretnja :XD: Kad dođeš onda ti oprosti :) da se pokaže kao ubber domaćin :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest