Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Izrada, održavanje, saveti...

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by bancika » 06 Nov 2017, 22:16

nenadg wrote:
06 Nov 2017, 22:10
Ima pozitivnu ocenu od prethodnog kupca . . . .desni bubreg :hide:
ili je kupio od nekoga za 20k pa preprodaje kao novo...

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by MIKI-DJORDJE » 07 Nov 2017, 10:42

bubrez :) , meni se čini da je čovek ozbiljan, cene jesu visoke barem kada sam gledao dokumentarac kako ljudi u Indiji prodaju pa sve to ide preko par lekara u UK i tamo su cene laganica preko 100 soma funti a jadni indijac dobije par stoja u najboljem slučaju...čak i oni koji su dali 1 bubrez :bambi: traže da daju i drugi pa ono kao dijaliza laganica....Strašno....samo pokazuje koliko ovde žrtava za organ harvest ima ..podatak sa početka 2000ditih je 250 000 ljudi preko Kosova ode kao roblje, prinudna prostitucije, organi itd...naravno dobar deo mora da prođe kroz ex YU republike pa i Srbiju...srtašne stvari....
Tako da ovaj svojevoljno prodaje čovek, realno jedan buber je dovoljan za život...mada ovo je ludilo totalno , kontam šta još može čovek da proda...
ja se već godina šalim kada nemam pare ''jel može za bubreg'' e sada više nije ni šala..... :bambi:
long live RNR :metal:

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by bancika » 07 Nov 2017, 10:44

ali Harley Benetton bubreg za 400e radi podjednako dobro, ako ne i bolje :bambi:

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by komil » 07 Nov 2017, 12:38

bancika wrote:
06 Nov 2017, 22:16
ili je kupio od nekoga za 20k pa preprodaje kao novo...
Ne prodaje k'o novo, lepo je otkačio opciju "korišćeno" :)
Ali zaista, nigde on nije napisao da prodaje baš svoj bubreg! Možda radi po potrebi, iskopa nekome svež na dan kad uplatiš?

User avatar
Driver
Posts: 453
Joined: 24 Aug 2010, 17:31
Location: Brdovita Shumadija

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by Driver » 07 Nov 2017, 20:49

Marens wrote:
04 Nov 2017, 18:50
MIKI-DJORDJE wrote:
30 Oct 2017, 04:25
strašno, stvarno mi se gade ..da ja sam video sa slomljenim vratom tipa ''sitnica ko ume da popravi'' msm..a koliko je platio El Degasa ako znaš? ofrlje ne mora tačno...naravno kakve crne 1960te...ma čim tako dele oglase ili ne vidiš druge...hmmm...ima još rekordera ja znam za giare stare 4 godine na Kp sad ću ti naći čekaj ☺
U poslednje vreme sve više primećujem oglase tog lika. Da ne ulazim u to koliko ne podnosim preprodavce... Elem, i sam sam video tu Harley Benton sa slomljenom glavom. Da li je moguće da je ovo ta? Ovog puta skuplje nego nova i sa zakrpljenom i u crno prefarbanom naprslinom... https://www.kupujemprodajem.com/LP-Harl ... =140505027

UPDATE: upravo na FB profilu drugara (pravi gitare) videh rečenog HB. SLomljena glava i sad zalepljena. Nigde u oglasu se to ne spominje.
Cimao sam malo Zvonka. Pa kaze:


"Zvonko Vidakovic
LP Harley Benton V7 Series
Danas
Pozdrav Zvonko.

Zanima me ova gitara, ali me buni ovaj "sunburst" sa zadnje strane vrata i glave. O čemu se radi, po slikama na netu nisam viđao taj detalj na v7?

Pozdrav, Milan
15:44h
Milane neznam o čemu se radi.Ja sam dobio ovakvu kakva je na slikama.U koliko vas ineteresuje ova gitara možemo se dogovarati za kupovinu.Ako vas interesuje da saznate u čemu je priča ove gitare onda morate i dalje tražiti po netu i zaključiti vaše razmišljanje.
Nemam vremena da goog-lam samo je prodajem.Hvala na interesovanju i srećno na dalje.
19:11h
Zvonko, hvala sto ste me uputili da trazim po netu u vezi te gitare. Eto trazeci o njoj sam saznao da je bila polomljena da ste je prvo prodavali takvu ("puko vrat"). Dugo je tako stajala, pa je onda zakrpio Vojin Maric, cena porasla, a vi dobili amneziju. Saznao sam jos i da ste, uz jos nekoliko takvih "prodavaca", predmet smeha i zanimacije na drustvenim mrežama u krugovima ljudi koji prate trziste instrumenata zbog ovakvih pokusaja.
Naravno da cu da se informisem o onome sto planiram da kupim, a vama jos jednom hvala sto ste me uputili da se informisem o konkretnoj gitari.
Pozdrav i sve najbolje"

Nino Guardia
Posts: 7
Joined: 17 Mar 2017, 16:17

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by Nino Guardia » 07 Nov 2017, 21:00

Driver wrote:
07 Nov 2017, 20:49
Cimao sam malo Zvonka.
Dobar cim! Neće se Zvonko puno potresti, ali je način da se komunicira s takvima. Sad možeš da ga oceniš.

User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by Rockatansky » 07 Nov 2017, 23:55

A zamisli trip da si ga pitao: "Jel sve uredu sa gitarom, zasto je tako jeftina? Da nije ostecena?" :lol: :mrgreen:

User avatar
Driver
Posts: 453
Joined: 24 Aug 2010, 17:31
Location: Brdovita Shumadija

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by Driver » 08 Nov 2017, 00:04

Neverovatno je dokle ide bezobrazluk tih prevaranata. Jos mi prebaci čovek sto ispitujem po netu u vezi modela za koji sam , kao, zainteresovan. Ne, trebao sam da mu uplatim unapred i da ga zamolim da mi pošalje :krstise:

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by MIKI-DJORDJE » 08 Nov 2017, 04:04

bancika wrote:
07 Nov 2017, 10:44
ali Harley Benetton bubreg za 400e radi podjednako dobro, ako ne i bolje :bambi:
Nego, za 400 E može da se uzme Benton 1 da radi kao 2 . Ako su dobri kao gitare od 200e uuuu strava, ima da radi samo tako ni kamenje kada se napravi u buregu HB ništa ne smeta :bambi:

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by MIKI-DJORDJE » 08 Nov 2017, 04:28


Cimao sam malo Zvonka. Pa kaze:


"Zvonko Vidakovic
LP Harley Benton V7 Series
Danas
Pozdrav Zvonko.

Zanima me ova gitara, ali me buni ovaj "sunburst" sa zadnje strane vrata i glave. O čemu se radi, po slikama na netu nisam viđao taj detalj na v7?

Pozdrav, Milan
15:44h
Milane neznam o čemu se radi.Ja sam dobio ovakvu kakva je na slikama.U koliko vas ineteresuje ova gitara možemo se dogovarati za kupovinu.Ako vas interesuje da saznate u čemu je priča ove gitare onda morate i dalje tražiti po netu i zaključiti vaše razmišljanje.
Nemam vremena da goog-lam samo je prodajem.Hvala na interesovanju i srećno na dalje.
19:11h
Zvonko, hvala sto ste me uputili da trazim po netu u vezi te gitare. Eto trazeci o njoj sam saznao da je bila polomljena da ste je prvo prodavali takvu ("puko vrat"). Dugo je tako stajala, pa je onda zakrpio Vojin Maric, cena porasla, a vi dobili amneziju. Saznao sam jos i da ste, uz jos nekoliko takvih "prodavaca", predmet smeha i zanimacije na drustvenim mrežama u krugovima ljudi koji prate trziste instrumenata zbog ovakvih pokusaja.
Naravno da cu da se informisem o onome sto planiram da kupim, a vama jos jednom hvala sto ste me uputili da se informisem o konkretnoj gitari.
Pozdrav i sve najbolje"

Svaka čast, dobro došao u klub, i ja sam tako cimao ono dvoje preprodavaca da ga ne spominjem opet. Treba , nego šta...nego posle oni blokiraju znaš...Jao što nismo pravna država pa da se to sve počisti, jer prevara preko oglasa je kriminal...

Ako si brate to uradio, i super što si rekao za soc mrežu... Ne nemoj da ga ocenjuješ nemaš pravo, uradio si dovoljno ako bi svako od nas tako cimao te zlikovce bilo bi manje žrtava....Na kraju kada se proda takva gitara kao ispravna, gubi se trag za 2-3 godine neki krpljeni amp, Fender sa lepljenim vratom, neki ''Japanac'' sa lažnom pločicom itd može doći i do naših ruku ili do ruku nekoga kog znamo.....
Meni se desilo kada verujem čoveku 100% da nisam primetio da je gitara farbana a vidi se, tek što se kaže na drugi pogled sam video ☺ da li je on znao hmmm moguće ali do tada nije bilo problema, i ono kada veruješ manje zagledaš...Mada danas sve proveramav naglavačke.

Vidiš ti i lepo si ga pitao za vrat boju, i jok...Da da svi bi oni samo daj lovu, fini su dok ne pitaš nešto ''osetljivo''...Njihovo vredi puno i takvo krpljeno a od kupca ...ma jok bre ko ga šiša...

Svi pišu kao novo, očuvano, ne pipnuto...stoka izvinjavam se na reči ali i to je reč. Kako nazvati nekog ko je spreman da prevesla dete koje je jadno skupljavo pare, da se ne lažemo glavni kupci tj žrtve su neiskusni.... E pa Zvonko Zvone zazvozvonilo ti je , jel još stoji oglas i ista cena , jel ko proveravao? bilo bi lepo da je izmenio ovo za vrat a pare neka traži koliko hoće samo neka ne lažu, mada oni kad ne bi lagali ko bi im kupovao.... strašno

Marens
Posts: 29
Joined: 11 Sep 2013, 20:37

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by Marens » 08 Nov 2017, 17:44

Driver wrote:
07 Nov 2017, 20:49
Marens wrote:
04 Nov 2017, 18:50
MIKI-DJORDJE wrote:
30 Oct 2017, 04:25
strašno, stvarno mi se gade ..da ja sam video sa slomljenim vratom tipa ''sitnica ko ume da popravi'' msm..a koliko je platio El Degasa ako znaš? ofrlje ne mora tačno...naravno kakve crne 1960te...ma čim tako dele oglase ili ne vidiš druge...hmmm...ima još rekordera ja znam za giare stare 4 godine na Kp sad ću ti naći čekaj ☺
U poslednje vreme sve više primećujem oglase tog lika. Da ne ulazim u to koliko ne podnosim preprodavce... Elem, i sam sam video tu Harley Benton sa slomljenom glavom. Da li je moguće da je ovo ta? Ovog puta skuplje nego nova i sa zakrpljenom i u crno prefarbanom naprslinom... https://www.kupujemprodajem.com/LP-Harl ... =140505027

UPDATE: upravo na FB profilu drugara (pravi gitare) videh rečenog HB. SLomljena glava i sad zalepljena. Nigde u oglasu se to ne spominje.
Cimao sam malo Zvonka. Pa kaze:


"Zvonko Vidakovic
LP Harley Benton V7 Series
Danas
Pozdrav Zvonko.

Zanima me ova gitara, ali me buni ovaj "sunburst" sa zadnje strane vrata i glave. O čemu se radi, po slikama na netu nisam viđao taj detalj na v7?

Pozdrav, Milan
15:44h
Milane neznam o čemu se radi.Ja sam dobio ovakvu kakva je na slikama.U koliko vas ineteresuje ova gitara možemo se dogovarati za kupovinu.Ako vas interesuje da saznate u čemu je priča ove gitare onda morate i dalje tražiti po netu i zaključiti vaše razmišljanje.
Nemam vremena da goog-lam samo je prodajem.Hvala na interesovanju i srećno na dalje.
19:11h
Zvonko, hvala sto ste me uputili da trazim po netu u vezi te gitare. Eto trazeci o njoj sam saznao da je bila polomljena da ste je prvo prodavali takvu ("puko vrat"). Dugo je tako stajala, pa je onda zakrpio Vojin Maric, cena porasla, a vi dobili amneziju. Saznao sam jos i da ste, uz jos nekoliko takvih "prodavaca", predmet smeha i zanimacije na drustvenim mrežama u krugovima ljudi koji prate trziste instrumenata zbog ovakvih pokusaja.
Naravno da cu da se informisem o onome sto planiram da kupim, a vama jos jednom hvala sto ste me uputili da se informisem o konkretnoj gitari.
Pozdrav i sve najbolje"
Hahahaha. Bravo za ovo! Kakav bezobrazluk od strane idiota. Gitara je, naravno, i dalje na oglasima.

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by bancika » 08 Nov 2017, 17:54

to sto mislis da je slomljena, to si ti "zakljucio tvoje razmisljanje"...nema veze on sa tim, covek cist kao suza :)

User avatar
Lucky82
Posts: 99
Joined: 11 Aug 2013, 12:58

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by Lucky82 » 08 Nov 2017, 19:12

Eh, da je taj prodavac jedini.
Mnogo je oglasa gde se nesto precuti, ili jos gore, predmet neva veze sa onim sto prodavac tvrdi.
https://www.kupujemprodajem.com/Vrat-Fe ... =140505148
https://www.kupujemprodajem.com/Strat-B ... =140505148
Recimo, ako ovaj set neko kupi za projekat, mislio bih da ima vrat sa E serije fendera i telo od Classic Vibe Squier-a, a zapravo bi imao ko ce ga znati sta.
I prvi, i drugi oglas nude stvar koja nema veze sa onim sto prodavci tvrde.

User avatar
alfonso
Posts: 618
Joined: 10 Jun 2015, 16:23

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by alfonso » 08 Nov 2017, 22:17


User avatar
clapton
Posts: 821
Joined: 01 Feb 2010, 01:15
Location: mne
Contact:

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by clapton » 09 Nov 2017, 01:15

sa fb berze:
Boss RC-3 looper
€190
Bar, Montenegro

pa jeboga...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest