Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Izrada, održavanje, saveti...

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by Rockatansky » 01 Apr 2018, 21:54

Meni je taj TS9 ionako precenjena pedala, ne radi bog zna sta, a kosta.....

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by Overdrive » 01 Apr 2018, 22:12

ne znam što se tolko ježite od jeftinih pedala, kad je jasno da niko ( i slovima: niko) od vas ne bi bio u stanju da na blind testu potrefi koja je pedala skupa, koja nije isl

te stvari su odavno (i slovima: odavno) dokazane, pa nemojmo oko toga da se ganjamo.

Što se tiče delova, kvaliteta izrade, spojeva, pedantnosti izrade, pouzdanosti isl..to je već drugi padež, kao što svi znamo i niko ne želi da mu na pola svirke nešto crkne, pukne ili počne da se dimi..

ProfessorBaltazar
Posts: 546
Joined: 27 Aug 2015, 07:38

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by ProfessorBaltazar » 01 Apr 2018, 22:27

Nema vece gluposti od ideje 'audio blind testa'.

tocilj
Posts: 798
Joined: 25 Aug 2014, 18:50
Location: Novi Sad

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by tocilj » 01 Apr 2018, 22:44

Overdrive wrote:
01 Apr 2018, 22:12
ne znam što se tolko ježite od jeftinih pedala, kad je jasno da niko ( i slovima: niko) od vas ne bi bio u stanju da na blind testu potrefi koja je pedala skupa, koja nije isl

te stvari su odavno (i slovima: odavno) dokazane, pa nemojmo oko toga da se ganjamo.

Što se tiče delova, kvaliteta izrade, spojeva, pedantnosti izrade, pouzdanosti isl..to je već drugi padež, kao što svi znamo i niko ne želi da mu na pola svirke nešto crkne, pukne ili počne da se dimi..
Ako blind test uključuje ruke, siguran sam da bih pogodio skoro svaki put...opet ti kažem polovina toga je osjećaj pod prstima a tek druga polovina zvuk. Ja ne biram pedalu po tome šta ću slušati, nego šta ću svirati.... Zato je Andertones trend tupav i nedorečen.
Ne ježim se ja na jeftine pedale, jer ih i sam kupujem....ježim se na tvrdnje koje nisu provjerene i zasnovane na iskustvu nego na drugim tvrdnjama...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest