Maxles pedale handmade

Izrada, održavanje, saveti...

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Maxles pedale handmade

Post by Dersu Uzala » 28 Mar 2012, 07:16

dejankuki wrote: E, da.. ima on svojih warnova...
Ako ne dobijem bar jedan warn godisnje, nista nisam uradio. Ne talasam dovoljno u tom slucaju. A potrebno je talasati ponekad, treba prenuti naciju iz ucmalosti, naterati ih da misle svojom glavom i sticu svoja iskustva a ne da nam prepricavaju internet i rekla kazala.

Anyway, ja te warnove kapiram vise rekreativno. A da sam zasluzio, ih. :ziveli:

I da, ponekad mi warn dobro dodje da iskuliram forum na par nedelja, treba i 'leba ispod miske zaraditi. :mrgreen:

P.S. Davno sam skontao da me niko ne hebe za smrdljiv sir ovde ( :cry:) pa se nesto i ne trtim da objasnjavam, rekoh vec, Srbima samo kategorican autoritet imponuje, a ti sad nekom da objasnjavas ovo ili ono, pa da su to hteli da znaju isli bi u skolu ili bi se informisali sa nekog drugog izvora jel. Pocnes nekom nesto da objasnjavas akademski, i to se okrene na salu i zajebanciju jer ima dokonog sveta iha-ha. Tako da ne merem vise pisati traktate, ali imam ovde par epskih :kokice: . A i na Yumu. :bambi:

maksabass
Posts: 865
Joined: 12 Nov 2008, 10:34
Location: leskovac

Re: Maxles pedale handmade

Post by maksabass » 28 Mar 2012, 10:45

samo da se javim-rekose neki ljudi tema se rasplamsala,odi ,vidi...i ujedno pogazim ono iz predposlednjeg mog posta,sto retko cinim,al eto napravicu izuzetak...da ne bude procitao tajno ,i otiso...
Nemam sta da dodam,sve ste rekli...mnogo dobrih i konstruktivnih posta,mnogo neizbeznih teskih reci,mnogo,jednom recju mnogo toga...Istresosmo zito od kukolja,ispliva svasta na povrsinu...i ko je na dobitku?....ko je profititao?...meni se cini MRTVA TRKA....jedino sto je tema izgubila svoj izvorni smisao(NE DA SE REKLAMIRAM-kako neki kazu,VEC DA SE PREDSTAVIM,i dobila na gabaritnosti,pa ko nije ucestvovao u raspravi cini mi se da nece zeleti ni da procita-ko zna.
Sto se tice licno mene,nemam ja interes da obitavam ovde,sem u smislu da nesto naucim,od drugih.Profitirao nisam od ovoga....DO sada sa uradio nekih 70 pedala,jubilarnu 50 sam poklonio,uz pomoc MF sam odradio 5-6 pedala,i to direktno 3,sto se vidi iz prilozenog,Pa JBG ne mogu odbiti ljude ,ne delim ih na citaoce foruma i one druge.Ko se je obratio za pomoc u smislu da nesto nije u redu ili nije zadovoljan,pa smo morali da dodajemo i oduzimamo u svrhu da zadovoljimo njihov ukus,dobio je ...Ko se nije javio ,nije ni dobio-i to da se zna.Moji zadovpljni kupci-moja reklama,nezadovoljni -kontra reklama...MOJE PEDALE -MOJA STVAR.Ko nezeli da pomogne,ne mora ni da odmaze,dosta je i ovako tesko vreme,a o ratovima i borbama da ne pricamo.Mozda cu poceti da ih pravim od gline,pa oh stavljam samo za ukras,mozda ih oslikam CIRILICOM,mozda stavim sve to u najskuplju hamoond kutiju,sa najkvalitetnijinm i najskupljim delovima,i povecam drasticno cenu...MOJ IZBOR,MOJA STVAR.Pa je isti slucaj i sa svim ovim,ovo je trenutno moj izbor,sto odnos cene i kvaliteta potvdjuje.
Moralna mi je obaveza da pozdravim one koji su stali na moju stranu,sve jedno i da se ne radi o meni...videlo se iz prilozenog ko je u pravu,sto se ove rasprave tice,A to dal tremolo radi ili ne-morace da proradi,na ovaj ili onaj nacin,Ali ce AVLIJANER sigurno biti zadovoljan.
Ja bi molio das se vise ne vode bas ovoloko teski razgovori,na temu ko je ko,ajd ako mozemo da saradjujemo,na ovaj ili onzaj nacin,nesto stvorimo i time pomognemo sviracima ,za koje i pravimo pedale,a time i svako za svoj trud dobije nagradu.Ovako nista niko ne dobija,svi gube.Da se je povela rasprava na ovoliko stranica o tremolu...dobili bi siguran sam novi tremolo,koji radi besprekorno,i svi koji grade pedale a koji su na mom nivou bi bili zadovoljni.
Postovane kolege sviraci i graditelji pedala-toliko od mene :hide:

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Maxles pedale handmade

Post by komil » 28 Mar 2012, 10:58

I dalje mi nije jasno što bi otišao. Generalno forum te gotivi i prijatno je forumu u tvom društvu, i ti kažeš da je i tebi prijatno na forumu. Samo JEDNA osoba sveukupno je ostavila negativan komentar na tvoj račun.

User avatar
coca
Posts: 395
Joined: 19 Sep 2009, 00:11
Location: Deep South/BGD/HN

Re: Maxles pedale handmade

Post by coca » 28 Mar 2012, 12:07

Maxo,ma boli te sta drugi misle,samo napred mislim da je ovde stvar ko sta hoce i ko sta moze,a ako neko ima losa iskustva to moze da se razmatra iz vise uglova,psihologija ljudi je cudna stvar, a tek da ne pricam o sujeti ljudi to ce nas odvesti daleko!!! Sta zelim da kazem,radi svojepedale i Hvali se,a kome odgovaraju taj ce ih koristiti,a sa druge strane kome ne odgovaraju taj neka ih ne koristi!!!Ja sam isto u fazonu moje pedale moja stvar,pa ko oli nek' izvoli!!!
evo ga opet pozz.!!!Coca!!!,za one koji se nerviraju sto stalno pozdravljam preko foruma,meni licno to zameraju,a tebi izgleda da zameraju na tvom radu,pa uvek ce biti onih koji nesto tupe q-rcu,jbg.
Maxo,samo napred i hrabro!!!

User avatar
guv'nor
Posts: 3646
Joined: 08 May 2008, 01:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Maxles pedale handmade

Post by guv'nor » 28 Mar 2012, 13:28

Dersu Uzala wrote:Davno sam skontao da me niko ne hebe za smrdljiv sir ovde
Ne zeki djede, nego ti se bavis teorijskom fizikom, pa je mozda nekima koji su vise navikli na eksperimentalnu malo teze/mrskije da citaju. Nemoj sada da me teras da skupljam potpise svih koji te gotive. :)
Dersu Uzala wrote:Ako ne dobijem bar jedan warn godisnje, nista nisam uradio.
Tako su mene ucili raznorazni treneri citavu deceniju - ako ne izadjes sa 5 licnih, k'o da nisi igrao utakmicu. :bambi:
Posle nekog vremena naucis kako da igras odbranu jos efikasnije, a da sudija ne sudi... :obrve: :mrgreen:
coca wrote:Maxo,ma boli te sta drugi misle
Vidis, sa ovim se nikako ne bih slozio. Pogotovo ako imas robu koju prodajes nekim potrosacima, nebitno da li su u pitanju pedale, salvete, hrana ili stapovi za pecanje. Tako se najlakse i nabrze sahranjuje posao.
Ali, sa druge strane, teba praviti razliku izmedju fidbeka™ 10-15 korisnika koji se javljaju sa manje-vise istim primedbama i jednog "kolege graditelja" koji rantuje po principu pucam pa gde pogodim ili mozda jednog korisnika kome se ne svidja boja donje strane pedale. :ziveli:

User avatar
Rocket Roll
Posts: 7274
Joined: 09 Jul 2006, 00:47
Location: Beograd
Contact:

Re: Maxles pedale handmade

Post by Rocket Roll » 28 Mar 2012, 16:31

Kristijan wrote:Е сад Пеђа да чујемо тебе.
Maxles je prodao dve pedale koje ne rade. Možeš li da uvidiš u čemu je problem? Pedale nisu trebale ni da idu na servis, a još manje da budu prodate. I to je sve što ja imam da kažem. A to su jedine dve Maxles pedale koje su stigle do mene! I pritom na njima uočavam gomilu tehničkih nedostataka koji se očigledno ponavljaju. U takvom slučaju imam puno pravo da se zapitam da li je u pitanju slučajnost.

U pomenutom tremolu je jedan elektrolit čak bio okrenut naopako (pogrešno orjentisan). Pedala je u takvom stanju poslata mušteriji. Kad mu je saopšteno u čemu je problem, Maxles je mislio da je to možda uzrok kvara :krstise: Znaš kako, to je već nepoznavanje nekih osnovnih principa elektrotehnike.

Kad se sve to skupi na gomilu - izvinite, ali Maxlesa ne mogu da smatram "majstorom". Ne mogu da ga uzmem ni za ozbiljno, kao nekog nad kim treba "izvršiti egzekuciju". A potpuno mi je strana pomisao da budem ljubomoran ili zloban prema njemu, ili bilo kome od "majstora". Ne podržavam neznanje, to je tačno, i pritisnem jače tastaturu kad su takve stvari u pitanju. Takav sam. Ali kad ste me čuli da nešto loše kažem o Mirku Tasiću, Savi, Obossu ili Hillybillyju, ljudima koji očigledno znaju svoj posao i koji su proveli decenije učeći ga? Da nisam i njih "terao sa Foruma"?

Šta će biti za godinu dana, kad se svi nedostaci koje sam pobrojao počnu očitovati na većem broju proizvedenih Maxles pedala?

Pretvaraš / pretvarate u ad hominem priču gubeći iz vida njenu poentu. Jeste li ikad, kod bilo koga, kupili novu stvar koja ne radi, a da pritom prodavac i njen tvorac smatraju da "to tako treba", a pri tom ne znaju kako da je nateraju da radi, i to otvoreno priznaju? Aman.

Ali možemo da nastavimo na temu gde & zašta sam sve ja kriv, naravno.

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Maxles pedale handmade

Post by Kristijan » 28 Mar 2012, 17:18

То и даље није одговор на оно што сам ја питао. Ти си Максу оптужио за некооперативност, и за невољност да прихвати рекламацију, што је очигледна неистина, па ме интересује зашто си то урадио.

Ово о чему ти сада причаш је оно о чему је могло да се говори много раније, и опет, као што сам више пута нагласио, да се говори другачије. Посебно зато што ја нисам видео да се Макса икад понашао као неко ко је попасао сва знања овог света. Ако је незнање основ да се неко расчетвори, онда је безбедније да сви ћуте у бункеру. И зналцима се дешавају невероватне грешке. И теби су се сигурно дешавале грешке. Дакле пре свега није у реду да се било коме обраћаш на онакав начин, а посебно не зато што је направио грешку. Таман да си ти осетио последице такве грешке, немаш право да се тако јавно обраћаш било коме, а посебно не некоме ко очигледно није био ни злонамеран ни арогантан. Шта се стварно крије иза твог таквог наступа, то само ти знаш, али је очигледно то био један тенденциозан напад на члана заједнице, коме си рецимо могао и да помогнеш. Видео сам ја да је Макса постављао овде на форуму и нека питања. Могао си и да одговориш на нека од тих питања, а не да вребаш човека на танком леду. То је та ружна слика која ће овде да те прати док форум постоји, и не треба да будеш равнодушан према томе. Није ово маркетинг утакмица, и није идеја да се покори конкуренција, ово је заједница људи који воле музику и сродне области. Схвати човече, размахао си се са свим расположивим наоружањем, и мада те сви опомињу да ово није чак ни вежба, а још мање ратно стање, ти нећеш да станеш.

Џабе ти је да ми причаш о овим и оним елементима, о цинцилаторима и глајзницама, мени то мало значи. Не морам да се разумем у елелктронику да бих знао шта је то хумано а шта нехумано понашање. Пропусти у електротехници се могу поправити, рупе у знању се могу попунити, Макса ће да нађе решење. За тебе нисам сигуран да ћеш да нађеш решење, јер не умеш да признаш да си претерао. Урадио си нешто што се не ради, одлучио си да нећеш да коригујеш став, ствар је очигледно решена. Нећу ја више да се јављам овим поводом. Што сам сматрао да није у реду да растежем овако јавно, рекао сам ти приватно, тема је исцрпљена.

User avatar
Rocket Roll
Posts: 7274
Joined: 09 Jul 2006, 00:47
Location: Beograd
Contact:

Re: Maxles pedale handmade

Post by Rocket Roll » 28 Mar 2012, 17:28

Kristijan wrote:Ти си Максу оптужио за некооперативност, и за невољност да прихвати рекламацију, што је очигледна неистина...
Poenta te rečenice je: voleo bih da se Maxles odnosi prema svojim mušterijama kao ja prema svojim.

maksabass
Posts: 865
Joined: 12 Nov 2008, 10:34
Location: leskovac

Re: Maxles pedale handmade

Post by maksabass » 28 Mar 2012, 18:38

Rocket Roll wrote:
Kristijan wrote:Ти си Максу оптужио за некооперативност, и за невољност да прихвати рекламацију, што је очигледна неистина...
Poenta te rečenice je: voleo bih da se Maxles odnosi prema svojim mušterijama kao ja prema svojim.

Odakle tebi pravo da pises o tome kako se ja ponasam sa svojim musterijama. DA LI SE MI ZNAMO?...MOJE MUSTERIJE- MOJE BRIGE.Kako se ti odnosis prema svojim to je deo tebe i ne interesuje me to uopste,kao sto i tebe ne bi trebalo da bude.Ako si i uvideo gresku ili popravljao moju pedalu-ja te na to nisam terao,ili te bilo ko nije prisiljavao...zasto onda pises ovakve nebuloze.A ako si to uradio dobronamerno i bez nadoknade ,onda budi dobronameran.Ako si naplatio tvoje znanje ,popravljajuci moju pedalu onda si ga naplatio i valjda zadovoljio svoj ego.Ili mozda nisi u dovoljnoj meri pa ces sad ti da meni drzis predavanja...ti kojeg su ovde vecina obelezila kao takvog.
Nece Svi da voze ,niti mogi BMW ili mercedesa....mnogi uzivaju u tome sto imaju cuvaju i neguju,odrzavaju koliko mogu.i ponovosu zadovoljni.Jel ti mislis da bas tako treba da bude kako ti kazes-da bude po tvom-JESI LI TI SVETAC -STA SI?Pocinjes stvarno da me nerviras svijim tvrdim stavom,da to tako treba ,pa nisi ti izmislio pedale -pobogu.Mnogi su i pre tebe a mnogi ce i posle tebe .
Iako sam pratio tvoje postove,i uvazavao svaki tvoj rad i komentar/prosto me teras da te nagrdim zbog ovakvog tvog ponasanja prema meni.Cuvam jedno 3-4 poruka koje su mi stigle na PP koje govore o tebi.Iskreno nisam ih tumacio na negativan nacin,jer te ne poznajem ,al sad stvarno uvidjam da u njima ima itekako istine o tebi.Nisam ovo ni planirao da kazem al eto prosto me mamis ,da to kazem.
Lepo sam zamolio sve pa i tebe da mi vise ne trujes temu,al ti ne odustajes.Otvori molim te svoju temu ,prikazi sta znas ,hvali se ,radi ,ubedjuj kupce da kupuju od tebe,a ne od mene ,nadji nacin-a mene stvarno vise OSTAVI NA MIRU

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Maxles pedale handmade

Post by nebojsak » 28 Mar 2012, 19:06

Rocket Roll wrote:
Kristijan wrote:Е сад Пеђа да чујемо тебе.
Maxles je prodao dve pedale koje ne rade. Možeš li da uvidiš u čemu je problem? Pedale nisu trebale ni da idu na servis, a još manje da budu prodate. I to je sve što ja imam da kažem. A to su jedine dve Maxles pedale koje su stigle do mene! I pritom na njima uočavam gomilu tehničkih nedostataka koji se očigledno ponavljaju. U takvom slučaju imam puno pravo da se zapitam da li je u pitanju slučajnost.

U pomenutom tremolu je jedan elektrolit čak bio okrenut naopako (pogrešno orjentisan). Pedala je u takvom stanju poslata mušteriji. Kad mu je saopšteno u čemu je problem, Maxles je mislio da je to možda uzrok kvara :krstise: Znaš kako, to je već nepoznavanje nekih osnovnih principa elektrotehnike.

Kad se sve to skupi na gomilu - izvinite, ali Maxlesa ne mogu da smatram "majstorom". Ne mogu da ga uzmem ni za ozbiljno, kao nekog nad kim treba "izvršiti egzekuciju". A potpuno mi je strana pomisao da budem ljubomoran ili zloban prema njemu, ili bilo kome od "majstora". Ne podržavam neznanje, to je tačno, i pritisnem jače tastaturu kad su takve stvari u pitanju. Takav sam. Ali kad ste me čuli da nešto loše kažem o Mirku Tasiću, Savi, Obossu ili Hillybillyju, ljudima koji očigledno znaju svoj posao i koji su proveli decenije učeći ga? Da nisam i njih "terao sa Foruma"?

Šta će biti za godinu dana, kad se svi nedostaci koje sam pobrojao počnu očitovati na većem broju proizvedenih Maxles pedala?

Pretvaraš / pretvarate u ad hominem priču gubeći iz vida njenu poentu. Jeste li ikad, kod bilo koga, kupili novu stvar koja ne radi, a da pritom prodavac i njen tvorac smatraju da "to tako treba", a pri tom ne znaju kako da je nateraju da radi, i to otvoreno priznaju? Aman.

Ali možemo da nastavimo na temu gde & zašta sam sve ja kriv, naravno.
Ovo je već vr-hun-ska jadnoća i bezobrazluk.

User avatar
BaalBehrit
Posts: 396
Joined: 01 Dec 2008, 19:15
Location: Beograd

Re: Maxles pedale handmade

Post by BaalBehrit » 28 Mar 2012, 19:07

Strašno, stvarno jadno od Rocketa, mislim na kompletne postove na ovoj temi. Ne znam ni jednog ni drugog, ali degutantno je da se moderator tako ponaša, sad sam pročitao ono "da maksa plati baner", šta reći...

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Maxles pedale handmade

Post by majtimika » 28 Mar 2012, 19:29

neko ko na nivou google search-a poznaje 99.9% stvari u svom zivotu, stvarno ne bi trebalo da prica o elementarnom poznavanju ili ne poznavanju bilo cega.Da podsetimo da ti rocket nisi izmislio-dizajnirao ni jednu pedalu, a verovatno nisi ni jednu stampu uradio po svom dizajnu zato molim te prestani da se predstavljas kao strucno lice kada to nisi. Ti si samo jedan od ekipe, koja misli da odredjene elktronske komponente zvuce i imaju modzo.
zaboravi



makso samo napred i nemoj se nervirati oko smrde, nikad nece odstupiti ni priznati da je pogresio jer jednostavno nije dovoljno veliki covek

banjacNT
Posts: 234
Joined: 15 Jan 2012, 16:25

Re: Maxles pedale handmade

Post by banjacNT » 28 Mar 2012, 20:29

Rocket Roll wrote:
Kristijan wrote:Е сад Пеђа да чујемо тебе.
Jeste li ikad, kod bilo koga, kupili novu stvar koja ne radi, a da pritom prodavac i njen tvorac smatraju da "to tako treba", a pri tom ne znaju kako da je nateraju da radi, i to otvoreno priznaju? Aman.
To bi mogli da pitamo Cortex-a, kad si mu sredjivao rack procesor i mislio da tako treba da radi harmonizer...
Rocket Roll wrote:
Kristijan wrote:Ти си Максу оптужио за некооперативност, и за невољност да прихвати рекламацију, што је очигледна неистина...
Poenta te rečenice je: voleo bih da se Maxles odnosi prema svojim mušterijama kao ja prema svojim.
Ponekad nije dovoljno da si samo dobar majstor vec i dobar covek... Tvoj odnos prema musterijama ne znam, ali znam Maksin, jer sam od njega kupio 5 pedala koje rade savrseno, a inace, dobio sam zvuk kakav sam zeleo.
O kooperativnosti je svaka rec suvisna, a to zna svako ko je stupio u kontakt s njim, jer je Maksa vrlo korektan, a sto je najvaznije i iskren majstor, a time malo majstora bilo koje struke moze da se pohvali...

User avatar
guv'nor
Posts: 3646
Joined: 08 May 2008, 01:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Maxles pedale handmade

Post by guv'nor » 28 Mar 2012, 23:16

Rocket Roll wrote:
Kristijan wrote:Ти си Максу оптужио за некооперативност, и за невољност да прихвати рекламацију, што је очигледна неистина...
Poenta te rečenice je: voleo bih da se Maxles odnosi prema svojim mušterijama kao ja prema svojim.
Meni je drago sto odredjen broj ljudi ima sasvim lepo iskustvo sa RocketRoll pedalama - moje je potpuno drugacije.
Od tri stvari, dve su se raspale. 33,3%, odlicno prolazno vreme! U pitanju su 2 pedale i jedno napajanje, za neupucene.

Da se ne bi, sada, neko pozivao na onu opasku od pre par strana "Zasto me ti nisu kontaktirali, ja ne citam misli", i sl, sledi:
- pretproslog septembra mi se na napajanju raspao JuroDzek™ (sredinom nedelje). Pedja, zamolio sam te da mi kazes gde ima da se kupi i koji tacno da kupim da bi ga ti samo prelemio (ni u jednom trenutku nije spominjana garancija niti bilo kakva tvoja obaveza da zamenis ono sto si stavio, a sto je bilo:"Ma koliko lose, jedino sto u Srbiji moze da se kupi"). Napomenuo sam ti da za vikend imam svirku i da mi je bitno da se sve zavrsi u narednih par dana, tj nadao sam se da ti nece biti problem da odvojis 15 minuta - 5 da prelemis i 10 da se pozdravimo. U poruci sam primio odgovor da ti se javim sledece nedelje, od utorka.

Tu si jasno stavio tacku na svaku dalju pricu.
Nemoj, molim te, vise da spominjes garancije, korisnicki servis i sl gluposti - bar' kada znas da i ja citam.

Neko vreme posle toga je sa istog napajanja otpao i trafo, jer je ocigledno da ne znaju svi koliko sme da se zateze plastican navoj i kako se resava problem "spadanja matice". Sada je bezbedan, zalio sam ga silikonom...
Sto se tice Fuzz Face-a, CEO se raspao, tj sve sto je moglo da se razlabavi se razlabavilo, a pogresni potenciometar i tranzistor koji su tu stavljeni jer nije bilo nicega drugog pri ruci, naravno nikada nisu zamenjeni.
To je iskljucivo moj problem jer nisam mogao da predjem preko onakvog otkovavanja oko dzeka, ali red je da se spomene, zbog konstantnog pozivanja na kvalitet izrade.

Ostatak odnosa prema musterijama si sasvim lepo prikazao u tvojim prethodnim postovima.

Sve ovo ni u ludilu nisam mislio da cu da napisem na forumu i samo su tvoji postovi na ovoj temi uzrok postojanja ovog.
Moras da naucis kada da stanes, kada da se povuces i prestanes vise da pises i sebe sve dublje zakopavas.

Zbog iskustva sa tvojim radovima me je strah da ikada vise kupim nesto napravljeno ovde od hobista koji znaju sta rade.
Mojim ocima posmatrano
Rocket Roll wrote:voleo bih da se Maxles odnosi prema svojim mušterijama kao ja prema svojim.

Je najgori savet/obrazlozenje/odgovor koji si mogao da das.


User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Maxles pedale handmade

Post by Cortex » 28 Mar 2012, 23:51

o hvala qrcu guvnore.
tako je, ono shto je trenutno pri ruci se stavlja u pedalu, kao i gomila iznenadjenja u momentu preuzimanja, podmuklo, igrajuci na kartu "ma bice ih sramota da mi neshto kazhu i udju u konflikt". bash bash jadno. "nisam imao potenciometar pravog tapera ili nisam imao ovo ili ono ali zamenicu ti nista ne brini" da li nam je zamenio...

Makso neizmerno mi je drago shto si se vratio!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest