Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Izrada, održavanje, saveti...

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by Overdrive » 19 Oct 2015, 23:40

nemanjavelimirovic wrote:
Ovo treba prijavljivati svaki put kad izbaci doticna Vesna. Ruster koji vredi 35evra i na kraju ce uvaliti nekom klincu za 150. :grummel_2:
a što?
prvo, gde ti vidiš da je to ruster? Drugo, jel ima žena 8 palcova gore? Što nema neki palac dole ako je prevarant? Treće pa šta ako klinac plati stopedeset evra? Pa neka plati i treba da plati ! Nek nauči da je bolje da palti 150 za gitaru nego 300 za drogu..ili 1500 za.. takođe gitaru! Četvrto, gitara je crvena, lepa šta joj fali? Peto..prodavac se zove Vesna..sve Vesne koje sam znao bile su sexy..Lude doduše na svoj način, ali brate..I nešto se više ne daje to ime tako često..Imao sam jednu vesnu u O.Š. bila je sva pegava i mislim čak da smo se jednom potukli pa posle zvala brata da mi kao preti, a ja nabavio neke sličuge i..

Okej. Znači..ovu gitaru ceni 195 evra..
Pa dobro, jes malo preterano..
Računam da ima emotivnu vrednost (vidiš kako je sva masna, ko zna šta je radila sve sa tom gitarom)..a ima i kofer..

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by nemanjavelimirovic » 20 Oct 2015, 00:05

Overdrive wrote: ..sve Vesne koje sam znao bile su sexy..Lude doduše na svoj način, ali brate..I nešto se više ne daje to ime tako često..Imao sam jednu vesnu u O.Š. bila je sva pegava i mislim čak da smo se jednom potukli pa posle zvala brata da mi kao preti, a ja nabavio neke sličuge i..
realno.

:XD:

User avatar
OVCA
Posts: 221
Joined: 26 Jan 2015, 15:04

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by OVCA » 20 Oct 2015, 07:44

nemanjavelimirovic wrote:prijavio sam ja taj oglas, a ajde ko ima nalog nek i on prijavi. stvarno nije ok.
Pa i ti nigde nisi prijavio u oglasu da tvoja "Maya"SG ima lom(ili pukotinU) na glavi a trazio si gomilu para!?**** ga,kad me vuces za jezik...

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by nemanjavelimirovic » 20 Oct 2015, 10:41

OVCA wrote:
nemanjavelimirovic wrote:prijavio sam ja taj oglas, a ajde ko ima nalog nek i on prijavi. stvarno nije ok.
Pa i ti nigde nisi prijavio u oglasu da tvoja "Maya"SG ima lom(ili pukotinU) na glavi a trazio si gomilu para!?**** ga,kad me vuces za jezik...
Gomilu para! :D
Fotkao sam to gde je lepljen vrat i vrlo se dobro videlo. To je sanirano pre 20godina. Maya i sa tim vredi toliko koliko sam trazio a to nije gomila para vec mizernih 250e. Uostalom pogledati na reverbu koliko se krecu mij gitare iz tog perioda. :) O Srbijice, zemljice natkurivanja i teranja uz racq. Okej, nek se prodaje ruster za 1200e sto se mene tice, necemo na tu temu vise, smorili ste. :ziveli:

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by Overdrive » 20 Oct 2015, 11:30

nemanjavelimirovic wrote:
OVCA wrote:
Gomilu para! :D
Fotkao sam to gde je lepljen vrat i vrlo se dobro videlo. To je sanirano pre 20godina. Maya i sa tim vredi toliko koliko sam trazio a to nije gomila para vec mizernih 250e. Uostalom pogledati na reverbu koliko se krecu mij gitare iz tog perioda. :) O Srbijice, zemljice natkurivanja i teranja uz racq. Okej, nek se prodaje ruster za 1200e sto se mene tice, necemo na tu temu vise, smorili ste. :ziveli:
Nemanja Nemanja..crni sinko..
Već te vidim kako klečiš pred Sv Petrom u iščekivanju i kako ponavljaš sebi u glavi "samo da se ne seti..Samo da se ne seti.."

A Sv Petar, čita šta je sve zabeležio od tvoih grehova, mrmlja sebi nešto u bradu..a onda kaže "mm..Nemanja sine, a šta je to bilo sa ovom Mayom..? "

"NIŠTASVETIPETREKUNEMSEDASENASLICIJASNOVIDELO!!.."

"..mm..mm..vidim vidim, evo ima na reverbu,samo..ti znaš da ćeš sada morati da zalepiš 250 slomljenih vratova, inače - nema pedala i procesora!"

I već te vidim kako se pokunjeno i skromno povlačiš misleći u sebi "uh dobro je.."

I već vidim kako Sv Petar kaže "jesi to nešto rekao Nemanja sine?"

I tebe kako se vadiš "Sveti Petre..da li gitare treba da budu Dobro..ili baš mora Maya?"

"Maya Nemanja..Maya..javi se kad završiš.."

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... _naga2.jpg

:lol:

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by nemanjavelimirovic » 20 Oct 2015, 11:50

:XD:
mora se dodati koji poen za kreativnost brata Overdrive-a.
Give man a snickers!
:ziveli:

nenadg
Posts: 159
Joined: 06 Dec 2013, 15:42

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by nenadg » 20 Oct 2015, 16:46

nemanjavelimirovic wrote::XD:
mora se dodati koji poen za kreativnost brata Overdrive-a.
Give man a snickers!
:ziveli:
Стварно.

Оћу и ја исто што он пије. :D

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by Overdrive » 20 Oct 2015, 19:09

Hvala vam drugari

Lepo je za promenu čuti i poneki kompliment :)

Ja međutim ne pijem ništa i skoro nikad.
Tu i tamo neko vince, pivce i, ako me boli grlo - onda malo duže grgljam šljivovicu. Ali i grlo me jako retko boli..osim kad preteram sa cigarama, tj tompusima..mada, ne mogu za sebe da kažem da sam pušač, jer ne uvlačim već samo pućkam..a i to kad je leto, zimi jok. Smeta dim ženi i mački. Žena samo kašlje, mačka samo trepće..Sve u svemu, hemijski sam čist, nego ..radi se zapravo o mom kvocijentu inteligencije koji prelazi ovovremenske standarde i koji (zvučaću neskromno) radi i kada spavam i kada sam na javi. Da se izrazim savremenim rečnikom..imam u glavi 16-to jezgreni procesor. Nekad pregreje, nekad ne, uglavnom nisam baš najsrećniji zbog toga. Suviše podataka obradim vrlo brzo i onda nastupi stanje užasne, sveobuhvatne, preteće, teške dosade. Dosade u kojoj vrebaju samo misaona čudovišta, verujte drugari. Reže i keze se iz ćoškova uma i svi kao jedan pevaju zlokobne buji paji uspavanke, ne bili me što pre oterala u san. A moji snovi, to je tek posebna priča..Pre neki dan eto sanjam kako sam u gostima kod Sinisake. I on na stolu otvorio pedalu, crvenu, lakiranu, neku "Deda Mraz stompbox"Ja vidim zelenu ploču, tranzisotre, čip, Orange drop..ali sve je povezano ne žicom, već vunicom zvanom Sirogojno !

"Prijatelju..pa nisam znao da se ovako ovo povezuje? - upitah ja u čudu" "Naravno da se povezuje ako hoćeš topao ćebast zvuk.." reče Sinisake i ja ga pogledah u lice, kad oni nije Sinisake, nego neki lik što sam ga znao iz O.Š. i koji je za opkladu držao petardu među zubima i tako ostao bez kečeva, dvojki a bogami i trojki..i gore i dole..

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by majtimika » 20 Oct 2015, 19:56

Dersu


nenadg
Posts: 159
Joined: 06 Dec 2013, 15:42

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by nenadg » 20 Oct 2015, 21:25

majtimika wrote:Dersu
Може бити.

User avatar
ApplePie
Posts: 744
Joined: 30 Apr 2009, 02:22
Location: Beograd
Contact:

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by ApplePie » 20 Oct 2015, 22:14

nenadg wrote:
majtimika wrote:Dersu
Може бити.
Ne može :) Dersu je kompleksniji i komplikovaniji nekako overclockovan ... i na taj deo ban ne deluje. Ili deluje, da spušta megahercažu ? sumnjam

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by Overdrive » 20 Oct 2015, 22:29

hebote ja verovatno imam problem čim me niko od vas toliko ne zanima da bih vas pamtio

Iskreno, često nemam pojma sa kim sam pričao, a sa kim ne

desilo mi se čak da uvredim čoveka koji mi je naljubaznije pisao na pp neke savete :oops:

No, to je zato jer forumaše doživljavam više kao misao, ideju, informaciju, nego što me zanima ko su šta su i sl

Okej, kad mi se neko baš prikači kao rasni krpelj, onda ga i upamtim, ali vi ste brate šampioni čim vodite računa ko je koji lik, nik, šta je ko pisao..Valjda ste, kad provalite ko je ko, uspeli u životu, šta li..

Nisam iz te priče

Sad ukucah da vidim ko je dersu i setih se da je to onaj što se kleo u one relikovane gitare i na kog su neki bili zajahali da se banuje jer je neke (majtimika?) iznapušavao najstrašnije i onda kao.."uč'teljiceee..uč'teljice.."

Mislim..sramota da shvatate stvari tako lično

ko da stvarno niste izašli iz osnovne škole pa vam i dalje treba učiteljica

User avatar
OVCA
Posts: 221
Joined: 26 Jan 2015, 15:04

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by OVCA » 23 Oct 2015, 13:16

hand made custom shop, engleska, double cone, hole cone i bridge cone :D https://www.kupujemprodajem.com/Lap-Ste ... filter_id=

Unikatna izrada u svakom slucaju...

User avatar
Perce
Posts: 438
Joined: 04 Feb 2012, 22:46
Location: Bergen, Norge

Re: Kupovina opreme preko oglasa V...2...3?

Post by Perce » 23 Oct 2015, 14:31

E bas vaki isti hole cone mi stoji na odlivu u tus kabini :D
A vid rucku od kredenca sto je prisrafljena na bridz >D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest