Narucivanje opreme iz inostranstva i procedure...

Izrada, održavanje, saveti...

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
User avatar
clapton
Posts: 821
Joined: 01 Feb 2010, 01:15
Location: mne
Contact:

Re: Narucivanje opreme iz inostranstva i procedure...

Post by clapton » 08 Jun 2017, 16:21

veljapa wrote:
08 Jun 2017, 14:51
Jel salje Banzai mail kad je poslao robu? Ili samo ona prva dva: "Order receipt #XXXXX" i "Payment received for your order #XXXXX" ?
salje. sjutra ocekuj: ''Your order has been completed and shipped successfully''.

veljapa
Posts: 303
Joined: 04 Feb 2012, 21:02

Re: Narucivanje opreme iz inostranstva i procedure...

Post by veljapa » 08 Jun 2017, 18:08

Hvala. Nema ga 5 dana. Sta sipuju salame mi se siti najeli.

hipihill
Posts: 527
Joined: 20 Jan 2014, 12:24

Re: Narucivanje opreme iz inostranstva i procedure...

Post by hipihill » 08 Jun 2017, 19:18

Nedavno sam nesto narucio kod njih i dosta dugo nije bilo obavestenja. Pisao sam im pa su mi odgovorili da jednog dela nema i da ce mi poslati to sto imaju, a ostatak u roku od 7-10 dana na njihov trosak,. Stiglo mi je to sto su imali, a ostatak nije do danas, a proslo je oko mesec dana od obavestenja. Dobro me podseti, moram opet da im pisem.

RadeRas
Posts: 675
Joined: 21 Feb 2016, 21:30

Re: Narucivanje opreme iz inostranstva i procedure...

Post by RadeRas » 08 Jun 2017, 20:08

hipihill wrote:
08 Jun 2017, 19:18
Nedavno sam nesto narucio kod njih i dosta dugo nije bilo obavestenja. Pisao sam im pa su mi odgovorili da jednog dela nema i da ce mi poslati to sto imaju, a ostatak u roku od 7-10 dana na njihov trosak,. Stiglo mi je to sto su imali, a ostatak nije do danas, a proslo je oko mesec dana od obavestenja. Dobro me podseti, moram opet da im pisem.
To i mene nervira što ti ne kažu da to nemaju na lageru, nego ti uzmu lovu i onda ti tek kažu: kad biće poslaćemo ti. Šta ako meni treba hitno i taj novac želim da preusmerim na firmu koja ima tu robu?
Da ih ne kritikujem OK su likovi, stvarno su poslali nakon mesec dana neke potove koje kao nisu imali, čak su mi na moju žalbu, poslali nov set tranzistora za fejzer džabe jer prvi koji su mi poslali nije bio uparen kako treba, ali je čudna takva politika firme da prihvati uplate i za ono što nemaju.

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Narucivanje opreme iz inostranstva i procedure...

Post by MIKI-DJORDJE » 11 Jun 2017, 08:04

cao drugari ☺ ( kakav pozdrav) , ozbiljno da li je neko naručivao do sada sa Donnera-Azija i kakva su iskustva, izbacili su ove male zle 3 u 1 pedalice totalno su ''poludeli''....
https://www.donnerdeal.com/collections/ ... th-adapter
mene zanima jedna druga mala, kažu free shiping itd klasika nego nisam od njih ništa naručivao direkt otud interesovanje čisto da znam jel to isto kao i sa Alijem po pitanju naše carine......hvala u napred

tocilj
Posts: 798
Joined: 25 Aug 2014, 18:50
Location: Novi Sad

Re: Narucivanje opreme iz inostranstva i procedure...

Post by tocilj » 11 Jun 2017, 09:29

MIKI-DJORDJE wrote:
11 Jun 2017, 08:04
cao drugari ☺ ( kakav pozdrav) , ozbiljno da li je neko naručivao do sada sa Donnera-Azija i kakva su iskustva, izbacili su ove male zle 3 u 1 pedalice totalno su ''poludeli''....
https://www.donnerdeal.com/collections/ ... th-adapter
mene zanima jedna druga mala, kažu free shiping itd klasika nego nisam od njih ništa naručivao direkt otud interesovanje čisto da znam jel to isto kao i sa Alijem po pitanju naše carine......hvala u napred
Sa Donnerom je slicno kao sa alijem, samo sto sam od njih sve dobio u roku od 15 dana. Oni salju Singapur post-om, koji je iz nekog razloga mnogo brzi i pouzdaniji od China i Hong kong posta. Uzimao sam od njih 4 stvari...sve preporuke.

User avatar
clapton
Posts: 821
Joined: 01 Feb 2010, 01:15
Location: mne
Contact:

Re: Narucivanje opreme iz inostranstva i procedure...

Post by clapton » 11 Jun 2017, 09:34

Pazi kako su iskopirali Tech 21 :D

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Narucivanje opreme iz inostranstva i procedure...

Post by MIKI-DJORDJE » 11 Jun 2017, 10:51

Sa Donnerom je slicno kao sa alijem, samo sto sam od njih sve dobio u roku od 15 dana. Oni salju Singapur post-om, koji je iz nekog razloga mnogo brzi i pouzdaniji od China i Hong kong posta. Uzimao sam od njih 4 stvari...sve preporuke.
Hvala, znači ako je ispod 50$ možda i prođem bez carine . Ovo sa Sigpurom mi je igrom slučaja jasno, viđao sam puno aviona singapusrke avio kompanije i to u poređenju sa skoro svima razbijali su ih sa novim avionima, prvi airbus A380 koji sam video je bio Singapurski, pa kontam da ti česti letovi imaju uticaj. sigurno ću nešto uzeti. pre su imali veći izbor, ali dobro važno je da brzo stigne i da su cene pristojne

Baba Slim
MF veteran
Posts: 2861
Joined: 01 Sep 2006, 09:28
Location: Novi Sad / Vrbas

Re: Narucivanje opreme iz inostranstva i procedure...

Post by Baba Slim » 11 Jun 2017, 11:01

Ako tražiš ovako neku 3-u-1 spravu, baci pogled na Valeton Mini Dapper.

Probao sam je uživo i dobro radi. Delay ima tap tempo, sprava ima štimer, i možeš da biraš u drajv sekciji da li je OD ili Dist tip drajva. 100e.

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Narucivanje opreme iz inostranstva i procedure...

Post by MIKI-DJORDJE » 11 Jun 2017, 11:49

Baba Slim wrote:
11 Jun 2017, 11:01
Ako tražiš ovako neku 3-u-1 spravu, baci pogled na Valeton Mini Dapper.

Probao sam je uživo i dobro radi. Delay ima tap tempo, sprava ima štimer, i možeš da biraš u drajv sekciji da li je OD ili Dist tip drajva. 100e.
znam za njih hvala, nisam probao još. Nemam ja taj problem da verujem njihovim proizvodima u opšte......Donner mi je zanimljiv jer se približio toj mojoj cifri od 50e tj tolio je, kao ne dajem više od toga za pedale (nekad jesam i sigurno ću opet ali pokušavam da to bude limit). Ono ovo je 3 u 1 tako da tek imam izgovor :) . :bambi: Ali mora Veltone verujem preko Thomana ili već? viđao sam male na Aliju veće iskreno nisam ni tražio ove 3 u1..

Nux mi je privukao pažnju sa jednom pedalicom nameračio sam se na nju hedrix u malom, https://www.youtube.com/watch?v=ZQQrEH6AyXQ

i ovo mi se dosta sviđa https://www.youtube.com/watch?v=q6Y4UmxfEF8 LM hvala još jednom. :ziveli:

RadeRas
Posts: 675
Joined: 21 Feb 2016, 21:30

Re: Narucivanje opreme iz inostranstva i procedure...

Post by RadeRas » 11 Jun 2017, 12:54

Svira li neko nešto dobro ovih dana osim tih kineskih igračkica u zadnje vreme koje simuliraju gitarske pedale? :D

Da se malo vratimo kvalitetnim stvarima, ovo je dobar uredjaj za pogurati jednog čistokrvnog Fendera u drajv: Thomann - cena 182€
Dosta je skup, našao sam ga ovde za 120 evra: Link

Meni je ovaj Mad Professor Simble u užem krugu za kupovinu jedne dobre i zanimljive overdrive pedale. Vredelo bi se malo sa njime pozabaviti, mislim da je to jedini novitet vredan pažnje nakon OCD, Zendrive, i ostalih derivata i tako. :ziveli:

User avatar
clapton
Posts: 821
Joined: 01 Feb 2010, 01:15
Location: mne
Contact:

Re: Narucivanje opreme iz inostranstva i procedure...

Post by clapton » 11 Jun 2017, 13:23

MIKI-DJORDJE wrote:
11 Jun 2017, 11:49
Baba Slim wrote:
11 Jun 2017, 11:01
Ako tražiš ovako neku 3-u-1 spravu, baci pogled na Valeton Mini Dapper.

Probao sam je uživo i dobro radi. Delay ima tap tempo, sprava ima štimer, i možeš da biraš u drajv sekciji da li je OD ili Dist tip drajva. 100e.
znam za njih hvala, nisam probao još. Nemam ja taj problem da verujem njihovim proizvodima u opšte......Donner mi je zanimljiv jer se približio toj mojoj cifri od 50e tj tolio je, kao ne dajem više od toga za pedale (nekad jesam i sigurno ću opet ali pokušavam da to bude limit). Ono ovo je 3 u 1 tako da tek imam izgovor :) . :bambi: Ali mora Veltone verujem preko Thomana ili već? viđao sam male na Aliju veće iskreno nisam ni tražio ove 3 u1..

Nux mi je privukao pažnju sa jednom pedalicom nameračio sam se na nju hedrix u malom, https://www.youtube.com/watch?v=ZQQrEH6AyXQ

i ovo mi se dosta sviđa https://www.youtube.com/watch?v=q6Y4UmxfEF8 LM hvala još jednom. :ziveli:
Imaš i Kokko Vibe za 30e. Vjerovatno dosta sličan ovom Nux.

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: Narucivanje opreme iz inostranstva i procedure...

Post by pisac » 11 Jun 2017, 16:55

RadeRas wrote:
11 Jun 2017, 12:54
Svira li neko nešto dobro ovih dana osim tih kineskih igračkica u zadnje vreme koje simuliraju gitarske pedale? :D

Meni je ovaj Mad Professor Simble u užem krugu za kupovinu jedne dobre i zanimljive overdrive pedale. Vredelo bi se malo sa njime pozabaviti, mislim da je to jedini novitet vredan pažnje nakon OCD, Zendrive, i ostalih derivata i tako. :ziveli:
Keeley Dirt Red Overdrive,Seymor Duncan 805,Way Huge Green Rhino,Catalinbread dirty little secret,MXR M77 Custom Badass Modified O.D...da,Mad Professor je uzbudljiva pedala,takodje.

User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: Narucivanje opreme iz inostranstva i procedure...

Post by Tenji » 11 Jun 2017, 17:10

RadeRas wrote:
11 Jun 2017, 12:54
Svira li neko nešto dobro ovih dana osim tih kineskih igračkica u zadnje vreme koje simuliraju gitarske pedale? :D

Da se malo vratimo kvalitetnim stvarima, ovo je dobar uredjaj za pogurati jednog čistokrvnog Fendera u drajv: Thomann - cena 182€
Dosta je skup, našao sam ga ovde za 120 evra: Link

Meni je ovaj Mad Professor Simble u užem krugu za kupovinu jedne dobre i zanimljive overdrive pedale. Vredelo bi se malo sa njime pozabaviti, mislim da je to jedini novitet vredan pažnje nakon OCD, Zendrive, i ostalih derivata i tako. :ziveli:
Vidis kako pedala moze da izgleda kao da je od drveta a da ne izaziva gag refleks.

ProfessorBaltazar
Posts: 546
Joined: 27 Aug 2015, 07:38

Re: Narucivanje opreme iz inostranstva i procedure...

Post by ProfessorBaltazar » 11 Jun 2017, 17:55

Tenji wrote:
11 Jun 2017, 17:10
Vidis kako pedala moze da izgleda kao da je od drveta a da ne izaziva gag refleks.
Od njegove umetnosti ti se povraca? :bambi:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest