Čepovi za uši

Izrada, održavanje, saveti...

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Baba Slim
MF veteran
Posts: 2861
Joined: 01 Sep 2006, 09:28
Location: Novi Sad / Vrbas

Re: Čepovi za uši

Post by Baba Slim » 16 Apr 2016, 01:59

Majti se zajebava sta vam je ljudi :D

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Čepovi za uši

Post by majtimika » 16 Apr 2016, 09:39

Uncle Moe wrote:
majtimika wrote:
Zbog hipstera je i umro rokenrol
Pa cek, kako sad, mis'im, ovaj... el si proc'ito post uopste?

Nego Miko, olmajti, da napravimo jednu gitaru

Telo kao Steinberger GMT, sa DVA VRATA sedmozicana, headless naravno. Pa kupim dva Roland syntha, za svaki po midi pickup, jedan deknem kod gornjeg bridge magneta drugi degnem kod donjeg. Navezbam da sviram tappingom kao TJ Helmerich. Onda na jednom synthu namestim atmo-ambient preset pa tapingom sviram i drzim enigmaticne akorde na gornjem vratu, istovremeno na drugom synthu namestim zvuk violine pa na donjem vratu tapingom sviram i zvucim k'o Jean Luc Ponty, u pozadini blastbeat-ovi.
Zezam se covece, naravno da ako imas problem , moras se nekako zastititi, nego me nervira realno, a ne mislim na tebe, to sto je svima u zadnje vreme potrebno da ima sve bude potaman da bi nesto uradili a kad i zadnji bastion kurcobolitisa padne (rokenrol). E onda je gotovo. Te ovom smeta buka, te na probi mu smeta ako se pusi, te pivo mu mlako, te pivo mu ladno, te ***** te palac uaaaaaahhhhh. Gde nestade ono pitovanje vozom na koncert, ispijanje piva ispred dragstora, spavanje po zeleznickim stanicama, povracanje u sred sutke, ah dobri stari dani.

User avatar
Uncle Moe
Posts: 684
Joined: 10 May 2008, 01:39
Location: Space Ranch
Contact:

Re: Čepovi za uši

Post by Uncle Moe » 16 Apr 2016, 10:11

nego nerece elcepravimo tog double penetration steinbergera

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Čepovi za uši

Post by majtimika » 16 Apr 2016, 10:26

Uncle Moe wrote:nego nerece elcepravimo tog double penetration steinbergera

Naravno u zadnje vreme samo sam za DP

User avatar
Uncle Moe
Posts: 684
Joined: 10 May 2008, 01:39
Location: Space Ranch
Contact:

Re: Čepovi za uši

Post by Uncle Moe » 16 Apr 2016, 12:40

Do jaja znaci dogovorili smo se. Javljam se cim ***** Helmerika u tapingu. aj

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Čepovi za uši

Post by komil » 16 Apr 2016, 23:37

Baba Slim wrote:Majti se zajebava sta vam je ljudi :D
Imate obojica dovoljno godina da zaboravite koliko klinaca uopšte nisu svesni šta rade i koliko besmisleno gube sluh. Nije da nemam smisla za humor, nego sam valda previše toga video. Nisam ni ja verovao. Popiju jedno pivo i odmah im je poslednje na umu da li će eventualno ogluveti. Trebale bi majkemi kampanje da se vode da ne budu ljudi baš toliko glupavi.
Pri tome, koliko se danas više koriste i in ear slušalice, na mobilnima jel. Tu je lako izgubiti orijentaciju, nek samo umereno napanji, ali to ide direktno u uho to je posebna fizika, pa onda konstantna izloženost svaki dan.
E onda prođe 10 godina, nema više 20 nego 30, ako se izvuku do tada, dođe to sve na naplatu sa 30.

User avatar
tommytigh77
Posts: 1221
Joined: 07 May 2012, 15:03
Location: Gornji Milanovac

Re: Čepovi za uši

Post by tommytigh77 » 17 Apr 2016, 02:59

majtimika wrote:
Uncle Moe wrote:nego nerece elcepravimo tog double penetration steinbergera

Naravno u zadnje vreme samo sam za DP
Je l' može Baba da snima a ja da distribuiram? Velikodušniji sam od Madjara


User avatar
nebeskacarica
Posts: 233
Joined: 11 Oct 2009, 13:48
Location: Нови Сад

Re: Čepovi za uši

Post by nebeskacarica » 23 Mar 2017, 21:46

majtimika wrote:
16 Apr 2016, 09:39
Uncle Moe wrote:
majtimika wrote:
Zbog hipstera je i umro rokenrol
Pa cek, kako sad, mis'im, ovaj... el si proc'ito post uopste?

Nego Miko, olmajti, da napravimo jednu gitaru

Telo kao Steinberger GMT, sa DVA VRATA sedmozicana, headless naravno. Pa kupim dva Roland syntha, za svaki po midi pickup, jedan deknem kod gornjeg bridge magneta drugi degnem kod donjeg. Navezbam da sviram tappingom kao TJ Helmerich. Onda na jednom synthu namestim atmo-ambient preset pa tapingom sviram i drzim enigmaticne akorde na gornjem vratu, istovremeno na drugom synthu namestim zvuk violine pa na donjem vratu tapingom sviram i zvucim k'o Jean Luc Ponty, u pozadini blastbeat-ovi.
Zezam se covece, naravno da ako imas problem , moras se nekako zastititi, nego me nervira realno, a ne mislim na tebe, to sto je svima u zadnje vreme potrebno da ima sve bude potaman da bi nesto uradili a kad i zadnji bastion kurcobolitisa padne (rokenrol). E onda je gotovo. Te ovom smeta buka, te na probi mu smeta ako se pusi, te pivo mu mlako, te pivo mu ladno, te ***** te palac uaaaaaahhhhh. Gde nestade ono pitovanje vozom na koncert, ispijanje piva ispred dragstora, spavanje po zeleznickim stanicama, povracanje u sred sutke, ah dobri stari dani.
:1:

User avatar
Uncle Moe
Posts: 684
Joined: 10 May 2008, 01:39
Location: Space Ranch
Contact:

Re: Čepovi za uši

Post by Uncle Moe » 24 Mar 2017, 13:51


Plasio bih se da se ne navucem na tisinu.

User avatar
brankisha
Posts: 179
Joined: 08 Sep 2016, 08:10

Re: Čepovi za uši

Post by brankisha » 21 Oct 2017, 10:46

nebeskacarica wrote:
23 Mar 2017, 21:46
majtimika wrote:
16 Apr 2016, 09:39
Uncle Moe wrote: Pa cek, kako sad, mis'im, ovaj... el si proc'ito post uopste?

Nego Miko, olmajti, da napravimo jednu gitaru

Telo kao Steinberger GMT, sa DVA VRATA sedmozicana, headless naravno. Pa kupim dva Roland syntha, za svaki po midi pickup, jedan deknem kod gornjeg bridge magneta drugi degnem kod donjeg. Navezbam da sviram tappingom kao TJ Helmerich. Onda na jednom synthu namestim atmo-ambient preset pa tapingom sviram i drzim enigmaticne akorde na gornjem vratu, istovremeno na drugom synthu namestim zvuk violine pa na donjem vratu tapingom sviram i zvucim k'o Jean Luc Ponty, u pozadini blastbeat-ovi.
Zezam se covece, naravno da ako imas problem , moras se nekako zastititi, nego me nervira realno, a ne mislim na tebe, to sto je svima u zadnje vreme potrebno da ima sve bude potaman da bi nesto uradili a kad i zadnji bastion kurcobolitisa padne (rokenrol). E onda je gotovo. Te ovom smeta buka, te na probi mu smeta ako se pusi, te pivo mu mlako, te pivo mu ladno, te ***** te palac uaaaaaahhhhh. Gde nestade ono pitovanje vozom na koncert, ispijanje piva ispred dragstora, spavanje po zeleznickim stanicama, povracanje u sred sutke, ah dobri stari dani.
:1:
:bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Ja sam jednom otisao sa pocetka probe. Svi su bili "jaoj pa gde su ti cepovi"... reko molim ... a oni su "matori ogluveces, ne svira se bez cepova, nismo u 60-im", reko cao-zdra'o

Izgleda da ljudi zaboravljaju kako se snalazilo 90ih. Sad im sve smeta.

tocilj
Posts: 798
Joined: 25 Aug 2014, 18:50
Location: Novi Sad

Re: Čepovi za uši

Post by tocilj » 21 Oct 2017, 17:38

Lakše je napanjiti pojačala i staviti čepove, nego naučiti da se smanjiš....bože.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest