koji dileja

Izrada, održavanje, saveti...

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: koji dileja

Post by MetalFunk » 08 Aug 2011, 16:38

SonicX wrote:... ljudsko neznanje.
Znao je napisati mail, i znao je napisati ono sto zahteva da bi pojacalo trebalo imati, u personalnu svrhu
clin,overdrive,bas,treble,midle,lampe u predpojacalu i pojacalu ,kuciste kvalitetno da se sve uklopi u cenu 5000din
a nije znao malo proguglati, videti kako se krecu cene pojacala, i pri svemu tome pitati banciku "da li pravis pojacala za gitare" ili nesto tako slicno, za pocetak... ? :O.o:

Ne opravdavam ovaj topik, ali... Mislim da nije ni u redu zezati lika koji pokusava nesto svojim znanjem iz elektronike, ili stavec...

:ziveli:

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: koji dileja

Post by bancika » 08 Aug 2011, 16:40

nije sa foruma, ovaj je dosao sa kupinda. Ali hvala na odbrani :)
:ziveli:

User avatar
fattwang
Posts: 1063
Joined: 23 Apr 2011, 08:32

Re: koji dileja

Post by fattwang » 08 Aug 2011, 19:12

Svi su kao zapeta puška kada počne neka besmislena polemika. Postovi se gomilaju i jedan drugog prestižu. Kao da je u pitanju neki politčko-nacionalni forum. :jedi_fight:

User avatar
ApplePie
Posts: 744
Joined: 30 Apr 2009, 02:22
Location: Beograd
Contact:

Re: koji dileja

Post by ApplePie » 08 Aug 2011, 19:49

Sve dok nije pomenuo ime ili nedvosmisleno ukazao o kome se radi Bancika nije nikoga "oblatio".. Mozda je "dileja" malo prejaka rec ali verujem da je stepen besmislenosti ponude uticao na malo grublji izbor naslova teme. Ja obicno odgovorim takvim ponudama u stilu "ajde ti donesi delove i drvo a ja ti radim za 50 evra celu gitaru". I onda se tu prica menja, natera ih da se malo zainteresuju, googlaju i uglavnom sve dodje na svoje bez nekih trzavica. Ne vidim zasto se dize prasina oko ovog slucaja ... ako sam razumeo Bancika je samo podelio sa nama deo svakodnevnice bilo kojeg posla. Ja sam shvatio kao anegdotu ... vi kako hocete :)

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: koji dileja

Post by Critical » 08 Aug 2011, 19:55

ApplePie wrote:Sve dok nije pomenuo ime ili nedvosmisleno ukazao o kome se radi Bancika nije nikoga "oblatio".. Mozda je "dileja" malo prejaka rec ali verujem da je stepen besmislenosti ponude uticao na malo grublji izbor naslova teme. Ja obicno odgovorim takvim ponudama u stilu "ajde ti donesi delove i drvo a ja ti radim za 50 evra celu gitaru". I onda se tu prica menja, natera ih da se malo zainteresuju, googlaju i uglavnom sve dodje na svoje bez nekih trzavica. Ne vidim zasto se dize prasina oko ovog slucaja ... ako sam razumeo Bancika je samo podelio sa nama deo svakodnevnice bilo kojeg posla. Ja sam shvatio kao anegdotu ... vi kako hocete :)
Nije covek nikoga dirao... dok se ne "pobijete" ne diram temu ;)

User avatar
LifelessDead
Posts: 672
Joined: 22 Nov 2007, 16:26
Location: Pančevo

Re: koji dileja

Post by LifelessDead » 10 Aug 2011, 04:19

ApplePie wrote:Sve dok nije pomenuo ime ili nedvosmisleno ukazao o kome se radi Bancika nije nikoga "oblatio".. Mozda je "dileja" malo prejaka rec ali verujem da je stepen besmislenosti ponude uticao na malo grublji izbor naslova teme. Ja obicno odgovorim takvim ponudama u stilu "ajde ti donesi delove i drvo a ja ti radim za 50 evra celu gitaru". I onda se tu prica menja, natera ih da se malo zainteresuju, googlaju i uglavnom sve dodje na svoje bez nekih trzavica. Ne vidim zasto se dize prasina oko ovog slucaja ... ako sam razumeo Bancika je samo podelio sa nama deo svakodnevnice bilo kojeg posla. Ja sam shvatio kao anegdotu ... vi kako hocete :)
Slazem se, ali mislim da je ipak glupo otvarati temu za ovako nesto. Kao sto neko rece mozda je bila neka zezancija a mi ovde ispisali 100 komentara. Jednostavno mislim da taj slucaj ne zasluzuje toliku paznju. Mozda bi trebala da se otvori neka posebna tema za ovakve slucajeve pa da tamo svako postuje iskustva kakva je imao, ako ga to vec toliko pogodi pa mora da olaksa dusu :mrgreen:

User avatar
whosyourdaddy
Posts: 434
Joined: 31 Jan 2009, 12:40
Location: Novi Sad - Srbija

Re: koji dileja

Post by whosyourdaddy » 10 Aug 2011, 12:24

hehe, kako ste smorili, ja sam do sada mislio da je ovo neka tema o delay pedalama.
ono kao "koji dilej" da kupim! :mrgreen:

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: koji dileja

Post by bancika » 10 Aug 2011, 13:52

whosyourdaddy wrote:hehe, kako ste smorili, ja sam do sada mislio da je ovo neka tema o delay pedalama.
ono kao "koji dilej" da kupim! :mrgreen:
pa i jeste, na pravom si mestu :)

User avatar
SonicX
Posts: 311
Joined: 12 Oct 2010, 18:27
Location: Beograd

Re: koji dileja

Post by SonicX » 10 Aug 2011, 14:18

bancika wrote:
whosyourdaddy wrote:hehe, kako ste smorili, ja sam do sada mislio da je ovo neka tema o delay pedalama.
ono kao "koji dilej" da kupim! :mrgreen:
pa i jeste, na pravom si mestu :)
Dilej do 5000 dinara? :D

User avatar
Randy
Posts: 987
Joined: 31 May 2010, 00:01
Location: Novi Sad

Re: koji dileja

Post by Randy » 10 Aug 2011, 14:33

moze 2 behringera(ona od po 2200 :D )

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: koji dileja

Post by bancika » 10 Aug 2011, 14:56

ako bi moglo TC electronic g-major za 5k

User avatar
ApplePie
Posts: 744
Joined: 30 Apr 2009, 02:22
Location: Beograd
Contact:

Re: koji dileja

Post by ApplePie » 10 Aug 2011, 15:07

u cilju dostizanja trece strane samo cu reci da i behringer i tc moze da se kupi ... nego dajte vi neki custom koji nema na svijet za 20 marki ako moze :D

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: koji dileja

Post by bancika » 10 Aug 2011, 15:58

i obavezno da bude lampas sa trakama

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest