Pitanje u vezi sa Mitrosom

Izrada, održavanje, saveti...

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
Srdjan Mitros music
Posts: 35
Joined: 21 Jan 2014, 22:59

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Srdjan Mitros music » 09 Dec 2016, 14:36

Rockatansky wrote:Vec neko vreme se spremam da kupim ovako nesto:

http://www.mitrosmusic.com/proizvod/211 ... -Solo-%2A/

I kontao sam cekacu do kraja godine, sada otprilike, pa ako budem isao negde, u Madjarsku, Austriju, pa cu tamo da kupim, i ucarim na povracaju poreza ;) OKo 100e je i ovde i tamo. I prekjuce vidim na sajtu Mitorsa ;) da je pojeftinilo, i razmisljam, ma sta cu da se cimam, za ovu cenu mogu i ovde kupiti itd.
I posaljem mejl prodavnici u NS da pitam, da li imaju. Naravno nisu se udostojili 2 dana da mi odgovore... Ajde dobro nema veze. Odem sinoc, naravno nema toga, lik me pogledao kao da trazim deo za auto, kada sam pitao. I naravno ni on ne moze da mi kaze da li ima u nekim drugim radnjama u Srbiji pa da narucim. Nego odgovor je: najbolje da porucis online, pa ako ima znaces a ako nema javice ti da nema. :roll:

E da legtendarni odgovor prodavca: nemam tu ali imam ovu istu takvu druge generacije, za 13.000 :ma bravo: :XD: Ono mislim prilicno je slicno!

Sada sam porucio, ajde da se kladimo sta ce mi odgovoriti u mejlu? ;) ;)

Ja mislim da je kvota 1:20 da nece nigde biti na stanju. Sta vi mislite? :XD:


Imamo ih na stanju, genije, ali su te prepoznali da si dopisnik ove zalbene redakcije pa su te isfurali,...
Jesi li ocekivao mozda crveni tepih?

Ovakav bezobrazluk ti se sigurno ne bi desio u Madjarskoj i Austriji, pa trkni tamo i ustedeces. Odlazak je bas povoljan. Nas ostavi da radimo sa kupcima koji imaju i hoce da plate.

User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Rockatansky » 09 Dec 2016, 14:38

Popusis mi ku-rac, idi leci se bolesnik.
Spoiler:
Izvinjvam se ostalim clanovima foruma, obicno ne komuniciram na ovaj nacin, kao sto mozete videti iz mojih prethodnih postova od prvog do poslednjeg, ali sa ovakvim bolesnicima ne moze drugacije.

User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Tenji » 09 Dec 2016, 14:50

Lol, zvanicno vise necu krociti nogom u Mitros. :D

User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Rockatansky » 09 Dec 2016, 14:54

Tenji wrote:Lol, zvanicno vise necu krociti nogom u Mitros. :D
Meni je super sto sam resio problem zica, sada redovno sa S&B narucujem i nema brige. ;) A i za ostalo se moze naci zamena... Bec je kako god :lol: prilicno blizu i jos se uzme povracaj PDVa, sta ces vise... ;) :cao:

User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Tenji » 09 Dec 2016, 15:15

Meni krivo sto sam propustio prethodni put kad je bio free shipping na S&B, dobro bi mi doslo da imam sad u rezervi koje pakovanje. Valjda ce biti ponovo za praznike.

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by bancika » 09 Dec 2016, 15:25

Tenji wrote:Meni krivo sto sam propustio prethodni put kad je bio free shipping na S&B, dobro bi mi doslo da imam sad u rezervi koje pakovanje. Valjda ce biti ponovo za praznike.
bilo je pre 2-3 nedelje, tako da tesko da ce biti u narednih mesec-dva. Za praznike zapravo nema toliko dobrih dealova koliko pokusavaju da nas ubede prodavci. Najbolje se prolazi posle praznika kad svima opadne prodaja. Za praznike ionako svi kupuju, nemaju mnogo motivaciju da snize. Makar u USA, ovi nasi ocito ne podlezu zakonima ekonomije i zdravog razuma :)

User avatar
Kauto Labs
Posts: 204
Joined: 13 Apr 2013, 17:07
Location: Косјерић

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Kauto Labs » 09 Dec 2016, 15:34

nije da nisam ocekivao iznudjenu reakciju srdjana iz odeljenja za marketing te da se javi posle nepodnosljivog visednevnog lurkovanja teme

User avatar
Kauto Labs
Posts: 204
Joined: 13 Apr 2013, 17:07
Location: Косјерић

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Kauto Labs » 09 Dec 2016, 16:10

Srdjan Mitros music wrote:Nas ostavi da radimo sa kupcima koji imaju i hoce da plate.

nobelova nagrada za marketing

User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Tenji » 09 Dec 2016, 16:28

bancika wrote:bilo je pre 2-3 nedelje, tako da tesko da ce biti u narednih mesec-dva.
Krajem septembra je bilo, ne znam da li jos neki put posle. Oh well, ako bude - bude.

User avatar
Kauto Labs
Posts: 204
Joined: 13 Apr 2013, 17:07
Location: Косјерић

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Kauto Labs » 09 Dec 2016, 16:39

srdjane javi se znam da citas

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by bancika » 09 Dec 2016, 16:49

Tenji wrote:
bancika wrote:bilo je pre 2-3 nedelje, tako da tesko da ce biti u narednih mesec-dva.
Krajem septembra je bilo, ne znam da li jos neki put posle. Oh well, ako bude - bude.
bilo jos jednom novembra.

User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Tenji » 09 Dec 2016, 17:12

Onda sam ja bas talenat da omasim to. :D

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Cortex » 09 Dec 2016, 17:46

haos stvarno sa ovim covekom hahaha lol.

jedino jbg sto posta i carina idu ruku uz ruku sa ovakvima tako da nam nije mnogo lakse ni kupovati u inostranstvu.

ja sam pre par nedelja kupio 3 kompleta 11-ki D'Addario u Denmark st u Londonu legendarnoj ulici gde bi sve trebalo da kosta papreno, 3 kompleta = 15 funti. To je jedan komplet za nekih 735 dinara. U mitrosu su preko 900.

Mnogo bre kume

User avatar
alfonso
Posts: 618
Joined: 10 Jun 2015, 16:23

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by alfonso » 09 Dec 2016, 17:55

Ovaj lik nije iz mitrosa. Brate,svasta dozivis u zemljici Srbiji ali ako vlassnik ovakvog lika drzi u radnji, onda je lud. Pa covece, da li si svestan da ovo sto si napisao ima da stoji na internetu i da iskace kad god neko bude trazio mitros?
Mozda sam ja lud, ne znam

User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Tenji » 09 Dec 2016, 19:48

KnightOfDoom wrote:Morao sam da proverim da ne ispadne da neko troluje. Posto je mail sa kojim se registrovao i "potvrdio" @mitrosmusic.com onda je ili on ili neko iz radnje.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest