Pitanje u vezi sa Mitrosom

Izrada, održavanje, saveti...

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Cortex » 09 Dec 2016, 21:23

Image

kad kazu za tebe da si premazan svim bojama, Srdjan'd

zekaisapa
Posts: 143
Joined: 25 Sep 2014, 23:02
Location: Gornji Milanovac

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by zekaisapa » 10 Dec 2016, 12:29

Srdjan Mitros music wrote: Imamo ih na stanju, genije, ali su te prepoznali da si dopisnik ove zalbene redakcije pa su te isfurali,...
Jesi li ocekivao mozda crveni tepih?

Ovakav bezobrazluk ti se sigurno ne bi desio u Madjarskoj i Austriji, pa trkni tamo i ustedeces. Odlazak je bas povoljan. Nas ostavi da radimo sa kupcima koji imaju i hoce da plate.
Debili ce i zavrsiti kako prilici debilima koji se ovako ponasaju... juce sam bio u Mitrosu, ostavio par crvenih za neke sitnice, sad kad sam video ovo, pa sam se jos setio da se nisu udostojili ni da mi odgovore povodom javno izrecene ponude ovde na MF-u u vezi cene Blackstar-a HT-5R, zavrsavam sa Mitrosom za svagda, makar dzabe delili bajate zalihe...

User avatar
Driver
Posts: 453
Joined: 24 Aug 2010, 17:31
Location: Brdovita Shumadija

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Driver » 10 Dec 2016, 12:49

zekaisapa wrote:
Srdjan Mitros music wrote: Imamo ih na stanju, genije, ali su te prepoznali da si dopisnik ove zalbene redakcije pa su te isfurali,...
Jesi li ocekivao mozda crveni tepih?

Ovakav bezobrazluk ti se sigurno ne bi desio u Madjarskoj i Austriji, pa trkni tamo i ustedeces. Odlazak je bas povoljan. Nas ostavi da radimo sa kupcima koji imaju i hoce da plate.
Debili ce i zavrsiti kako prilici debilima koji se ovako ponasaju... juce sam bio u Mitrosu, ostavio par crvenih za neke sitnice, sad kad sam video ovo, pa sam se jos setio da se nisu udostojili ni da mi odgovore povodom javno izrecene ponude ovde na MF-u u vezi cene Blackstar-a HT-5R, zavrsavam sa Mitrosom za svagda, makar dzabe delili bajate zalihe...

Daće Bog, degenerici!

zekaisapa
Posts: 143
Joined: 25 Sep 2014, 23:02
Location: Gornji Milanovac

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by zekaisapa » 10 Dec 2016, 15:20

Bice ovo jednog dana case study na Harvard Business School - "Kako voditi sopstveni biznis zasnovan na prodaji eksternim korisnicima-kupcima, a markertinsku strategiju bazirati na svadjama, vredjanjima(mozda i batinama, kao sledeci korak) tih istih kupaca, sa cementiranim uverenjem da je PRODAVAC UVEK U PRAVU".

User avatar
alfonso
Posts: 618
Joined: 10 Jun 2015, 16:23

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by alfonso » 10 Dec 2016, 17:26

Ma to je resio lik iz mitrosa da istroluje muzicki forum :)
Ne, ozbiljno, stvarno ne razumem lika. Koji je cilj svega ovoga?

User avatar
alfonso
Posts: 618
Joined: 10 Jun 2015, 16:23

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by alfonso » 10 Dec 2016, 17:26

Srdjan Mitros music wrote:
Rockatansky wrote:Vec neko vreme se spremam da kupim ovako nesto:

http://www.mitrosmusic.com/proizvod/211 ... -Solo-%2A/

I kontao sam cekacu do kraja godine, sada otprilike, pa ako budem isao negde, u Madjarsku, Austriju, pa cu tamo da kupim, i ucarim na povracaju poreza ;) OKo 100e je i ovde i tamo. I prekjuce vidim na sajtu Mitorsa ;) da je pojeftinilo, i razmisljam, ma sta cu da se cimam, za ovu cenu mogu i ovde kupiti itd.
I posaljem mejl prodavnici u NS da pitam, da li imaju. Naravno nisu se udostojili 2 dana da mi odgovore... Ajde dobro nema veze. Odem sinoc, naravno nema toga, lik me pogledao kao da trazim deo za auto, kada sam pitao. I naravno ni on ne moze da mi kaze da li ima u nekim drugim radnjama u Srbiji pa da narucim. Nego odgovor je: najbolje da porucis online, pa ako ima znaces a ako nema javice ti da nema. :roll:

E da legtendarni odgovor prodavca: nemam tu ali imam ovu istu takvu druge generacije, za 13.000 :ma bravo: :XD: Ono mislim prilicno je slicno!

Sada sam porucio, ajde da se kladimo sta ce mi odgovoriti u mejlu? ;) ;)

Ja mislim da je kvota 1:20 da nece nigde biti na stanju. Sta vi mislite? :XD:


Imamo ih na stanju, genije, ali su te prepoznali da si dopisnik ove zalbene redakcije pa su te isfurali,...
Jesi li ocekivao mozda crveni tepih?

Ovakav bezobrazluk ti se sigurno ne bi desio u Madjarskoj i Austriji, pa trkni tamo i ustedeces. Odlazak je bas povoljan. Nas ostavi da radimo sa kupcima koji imaju i hoce da plate.
Brate, koji je cilj tvoja javljanja ovde?

Pera Pajser
Posts: 1
Joined: 08 Jan 2017, 11:51

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Pera Pajser » 08 Jan 2017, 12:03

Pozdrav svima,

Morao sam i ja da se registrujem, ne toliko da bi dodatno kritikovao doticne mongoloide koji se sprdaju sa masom ovde vec da kazem sta sam primetio pre neki dan na KupujemProdajem
Naime, kao iuvek kad narucujem nesto kod njih cekam barem nedelju dana da se udostoje da jave imaju li nesto, pa sam resio da probam da ih kontaktiram tamo preko kp (verujem da sam i na fb persona non grata ali iskreno nakon prve prepiske sa njihovim strucnim timom, odustao sam od zelje da im ista vise govorim,sugerisem) ne bi li se uverio u raspolozivost odredjenog dela opreme...

Kad ja tamo a ono medjutim...

Maltene svi oglasi gde se oglasavao mitros su pobrisani (citaj editovani) i sada ih po istim cenama prodaje osoba koja sebe zove Srdjan... To me malo kopkalo jer je identican tekst oglasa, slika, sve sve, samo neki srdjan sad prodaje...Krenuh malo da istrazujem ko je srki i vidim da je to ili stvarno On ili neki od miniona koji se oglasavaju u njegovo ime... Sta je konkretno razlog tome? Imas firmu a oglasavas se kao privatno lice?

Samo me zanima sta vi mislite koji bi mogao da bude razlog tome, osim eventualne utaje poreza i valjanja robe na crno ili bez prava na garanciju (po starom principu, jaoo pa znas mi to moramo da saljemo , znas gde, u SERVIS, a druga firma dobavljac, pa 300 cuda)...

Kod njih sam jednom cekao skoro 5 meseci da bi dobili neki bridge, i sta mislite posle 5 meseci da li su javili i da li su ga uopste dobili? Jao pa znate, mi ne porucujemo crne! - Gospodine, CRNI sam Vam trazio, i uverili ste me da cete momentalno dodati na porudzbinu.

Kazu jedni momci Somborci - Narucis Gitaru u Mitrosu u Junu, u Februaru stigne pogresan model, verovatno B-Stock. :)

Srecna nova, i sa Mitrosom i ostalim Velikim imenima koji GODINAMA ne mogu da rese obican da ne kazem "pisljivi" vebsajt koji ce nama provincijalcima prebeglih iz beograda omoguciti iole normalnu kupovinu. Lyra i Artist, gledam u Vasem smeru.

User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Rockatansky » 08 Jan 2017, 14:10

Ma ne vredi se nervirati, jos uvek ima mnogo ljudi kojima pre oni trebaju nego obrnuto, i zato se tako ponasaju, tako da uzmi ili ostavi...
(Nisu ni drugi mnogo bolji, jesu svi ljubazniji od njih, to i nije tako tesko, :D ali snabdevenost onako...)
Samo ne treba nista ocekivati od njih, i ne pouzdavati se, nego ako imas ludu srecu da oni imaju nesto sto ti treba, tog momenta u toj radnji onda super, kupuj, sve preko toga je visa matematika za njih (odgovaranje na mejlove, porucivanje, isporuke...)

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by bancika » 08 Jan 2017, 15:47

Rockatansky wrote: ako imas ludu srecu da oni imaju nesto sto ti treba, tog momenta u toj radnji onda super, kupuj
vi's, ni to nije bas tako lako sa Mitrosom. Kad smo kupovali kolegi gitaru otisli smo i rekli im da smo poneli pare za gitaru i amp, spremni da kupimo, samo da odaberemo...odvojili smo 3 gitare da probamo na suvo i od te 3 suzili izbor na 1 koju hocemo da bocnemo u jedan amp koji smo planirali da kupimo. Prilicno razumno, cak mislim i skromno, zar ne? Normalan prodavac ne bi dozvolio da odes iz radnje u takvoj situaciji. E, u mitrosu su nas poslali nazad jer je previse komplikovano da se poveze jedna gitara i jedan amp (i to fly3 koji ima u sebi baterije) i napravice se guzva dok oni to povezu i apsolutno je nemoguce da se to odradi. Objasnili smo da radimo i da ne mozemo da setamo napred-nazad i najbolje sto su mogli da urade za nas je da zakazu probu za sutra, ebote kao da sam trazio BFR Musicmana i mesa boogie da probam. Ajde, nema veze...Dodjemo sutra u zakazano vreme - ne moze ni tad, istovaraju robu, aj za pola sata. Dodjemo za pola sata, nema nikoga...tek 3cega dana i iz 4te posete smo im ostavili pare. Da njih pitas, verovatno bi rekli da smo mi ludi...what's the big f*ing deal, kupili smo na kraju?! :XD:

User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Rockatansky » 08 Jan 2017, 16:39

Cudna stvar sa ljudima kada ti njih juris da im das pare! :shock:

Frostensen
Posts: 637
Joined: 29 Dec 2008, 21:15

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Frostensen » 08 Jan 2017, 17:12

Procitah da je Voja otiso i ne radi vise tamo.

ivan242
Posts: 108
Joined: 17 Dec 2012, 21:52

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by ivan242 » 08 Jan 2017, 18:38

Steta,a mozda i dobro

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Cortex » 08 Jan 2017, 18:56

Uh ako jw istina neka mu je sa srecom, gde god da je otisao bice mu bolje. Svaka njima cast kad su izgubili najboljeg prodavca...idioti.

User avatar
Lucky82
Posts: 99
Joined: 11 Aug 2013, 12:58

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by Lucky82 » 08 Jan 2017, 20:54

Ako je istina da je Voja napustio Mitros, onda je zaista steta. Covek je ljudina. Uvek spreman da pomogne maksimalno, i da posavetuje kada je to potrebno.

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Pitanje u vezi sa Mitrosom

Post by ssmc » 08 Jan 2017, 21:16

Mislim da Voja radi u drugoj prodavnici, neko od prijatelja je lajkovao na FB-u, ali ja jbg nisam zapamtio :hide:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest