Da li se isplati tolika razlika u ceni?

Izrada, održavanje, saveti...

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Da li se isplati tolika razlika u ceni?

Post by Kristijan » 04 Apr 2015, 23:14

majtimika wrote:kris koji se lozis, ne lici mi na tebe.
Да ти право кажем - експериментишем. Падне ми понекад на памет да је можда ипак далеко корисније потрошено време да се свим тим Трзалицама, Сартијанијима, Дерсуима, Душмановима и којекаквим другима одмах узврати истом мером. Хоће ђоном? Ето им одмах назад ђон у лице. Знаш, као култура разговора, покушаји да се комуникација врати у нормалан колосек и ко зна шта још, а на крају и даље имаш дрске и осионе људе који не разумеју ни једну једину реч из тог цивилизованог речника. Ето тако, помислим понекад да је то све бесмислица, и да заиста неки људи капирају само понижење и силу. А ето овај тутлић и даље ништа не капира. Да сам му направио илустровано упутство и даље ништа не би укопчао. Да сам му лепо залепио упозорење први пут када сам приметио да прескаче пијење бромазепама, и да сам наставио у истом ритму - имао би 5 штихова пре него што бисмо стигли једну реч да проговоримо, и тиме би била једноставно, тихо и ефикасно стављена тачка на једну досадну причу. И тако сам мало у дилеми...

User avatar
Perce
Posts: 438
Joined: 04 Feb 2012, 22:46
Location: Bergen, Norge

Re: Da li se isplati tolika razlika u ceni?

Post by Perce » 05 Apr 2015, 00:49

Kao moderator na nekim forumima, skontao sam da nekada ne treba sacekati "da prenoci" vec preseci odma' na prvu loptu.

User avatar
fattwang
Posts: 1063
Joined: 23 Apr 2011, 08:32

Re: Da li se isplati tolika razlika u ceni?

Post by fattwang » 05 Apr 2015, 13:19

Kristijan wrote:Хоће ђоном? Ето им одмах назад ђон у лице.
:1:

User avatar
rockozaurus
Posts: 597
Joined: 22 Jan 2009, 14:40
Location: London

Re: Da li se isplati tolika razlika u ceni?

Post by rockozaurus » 06 Apr 2015, 11:42

Kristijan wrote:
majtimika wrote:kris koji se lozis, ne lici mi na tebe.
Да ти право кажем - експериментишем. Падне ми понекад на памет да је можда ипак далеко корисније потрошено време да се свим тим Трзалицама, Сартијанијима, Дерсуима, Душмановима и којекаквим другима одмах узврати истом мером. Хоће ђоном? Ето им одмах назад ђон у лице. Знаш, као култура разговора, покушаји да се комуникација врати у нормалан колосек и ко зна шта још, а на крају и даље имаш дрске и осионе људе који не разумеју ни једну једину реч из тог цивилизованог речника. Ето тако, помислим понекад да је то све бесмислица, и да заиста неки људи капирају само понижење и силу. А ето овај тутлић и даље ништа не капира. Да сам му направио илустровано упутство и даље ништа не би укопчао. Да сам му лепо залепио упозорење први пут када сам приметио да прескаче пијење бромазепама, и да сам наставио у истом ритму - имао би 5 штихова пре него што бисмо стигли једну реч да проговоримо, и тиме би била једноставно, тихо и ефикасно стављена тачка на једну досадну причу. И тако сам мало у дилеми...
Gospodin urednikumetnikmuzicarpsihoanaliticar,naravno(slucajno),ne spominje drugu stranu sveznajucih belosvetskih majstora,vrhunskih muzicara i gotivnih faca(uglavnom iz duboke provincije),koji samo cekaju da se pojavi neko,ko nije dostojan njihovog znanja i umeca da bi ga pokopali u taku..!Da gospodine UUMP,mislim na Majtimike,Funkomate,Alucarde,,Velimirovice,Rockatanskye...Ima ih jos ali mrzi me da nabrajam.Na zalost mala grupa(p.....) je pretvorila ovaj forum u privatni forum,nesto kao ribolovacko drustvo,gde jedni druge po ceo dan lazu,svako zna o drugome sve i svoje ponasanje cini primerenim svemu tome...Coporativan lince je vrlo prisutan ovde.Ne znam ko je vlasnik ovog foruma ali mislim da bi trebalo ozbiljno da razmisli o buducnosti istog,jer,ovakav,kakav je sad,nece opstati jos dugo,sigurno...I,da,libo me tuki,sta cete sada da napisete... :lol: :cao:

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Da li se isplati tolika razlika u ceni?

Post by Funkomat » 06 Apr 2015, 12:39

zar ne bi bilo lakse izlogovati se umesto ovoliko kukati

User avatar
rockozaurus
Posts: 597
Joined: 22 Jan 2009, 14:40
Location: London

Re: Da li se isplati tolika razlika u ceni?

Post by rockozaurus » 06 Apr 2015, 13:04

Ti ili ne mozes ili ne zelis da shvatis,pa upravo o tome i govorim ;moje je kukanje a ovo iznad mojeg sto je napisao gospodin UUMP,je "konstruktivna kritika" sa kojom se ti,naravno,doslovce slazes...Ako ti je mrsko i glupo sve sto ja mislim i kazem,preskoci brate...Ja cu se izlogovati/ulogovati kada i koliko puta hocu...

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Da li se isplati tolika razlika u ceni?

Post by majtimika » 06 Apr 2015, 13:12

Ne znam koji ti moj rokeru, ali nije fora u tome da je forum zbog nas postao ribolovacko drustvo, nego su urednici na maestralan nacin sjebali isti da smo samo par nas i ostali , e sad da u pravu si alucard mi je kum, funkomat drugar, velimirovic takodje, baba mi je svaki drugi dan u kuci, i nismo se znali pre toga pa smo usli da ***** form nego smo se vecinom upoznali preko foruma. Ako tebi ili bilo kome smeta sto ja kazem nekome ko prdi da prdi, to je apsolutno tvoj problem, da li sam ja kompetntan da pricam o necemu ili nisam to mogu drugi da sude, iskreno nikad se nisam mesao u teme o kojima nisam nista znao, to sto imam stav kakav imam to je opet moj problem. To sto ne koristim znake interpunkcije je recimo bancikin problem ali naucice i on da zivi sa tim. Realna stvar je da ja kad preteram gosn kristijan mi posalje pp i kaze e ajd budi drug nemoj vise i ja kazem ok, zasto mi gospodin kristijan salje privatne poruke u kojima me lepo i kulturno zamoli da ne serem a nekog drugog napusi , verovatno smatra da neko kao ja, funkomat, velimirovic i ostali clanovi ribolovackog drustva pored svih sranja kazemo i po neku pametnu pa je za forum bolje da budemo nego ne budemo tu, dok neki drugi mozda i nisu toliko bitni ili ne seru toliko dobro, ne znam, ali ocigledno je da je forum umro ne zbog mene ili tebe, nego zbog nekih prethodnih munja raketa i kraljeva, tako da manse sranja prijatelju. I kao sto rekoh ranije nediramtenedirajme


i sta ti je znacilo ono provincija leba ti

User avatar
rockozaurus
Posts: 597
Joined: 22 Jan 2009, 14:40
Location: London

Re: Da li se isplati tolika razlika u ceni?

Post by rockozaurus » 06 Apr 2015, 16:01

majtimika wrote:

i sta ti je znacilo ono provincija leba ti
Kompleksi...

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Da li se isplati tolika razlika u ceni?

Post by ssmc » 06 Apr 2015, 16:18

rockozaurus wrote:
majtimika wrote:

i sta ti je znacilo ono provincija leba ti
Kompleksi...
:lol2: :mlaof:

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Da li se isplati tolika razlika u ceni?

Post by Kristijan » 06 Apr 2015, 16:54

Рокозаурусе, све си нас раскринкао. Истина је, ја као провинцијалац искључиво подржавам провинцијалце, окупљам их око себе, организујем, снабдевам информацијама које строго чувам од оних других (којима ни име не волим да поменем), а повремено имамо и обуку у специјаним камповима где седимо око ватре огрнути завесама цветних дезена и смишљамо како да напакостимо свима који не морају да скидају 3 киле блата са гумењака кад се врате из шетње. Сад смем то отворено да кажем, јер сада имамо тако јаку мрежу да нам не можеш ништа. Да си био готивнији са нама можда бисмо и тебе позвали у екипу, али ето ниси. И сад ћеш ти да тврдиш како ти због тога уопште није жао, али знамо ми добро шта ти лежи на души. Рекао бих ти још пар речи, али не бих да ми се фреза много охлади, после ћу тешко да је упалим. Жив био!

User avatar
Perce
Posts: 438
Joined: 04 Feb 2012, 22:46
Location: Bergen, Norge

Re: Da li se isplati tolika razlika u ceni?

Post by Perce » 06 Apr 2015, 19:20

Ovo su sve stvari koje ja kao neko neutralan ne moram i ne zelim da citam. Ne znam sta mi je gore,da li Rokozaurusovo prozivanje ili Kristijanov odgovor (ne zbog sadrzine odgovora vec zbog spustanja na nivo)?!

Ne poznajem nikog sa foruma, nisam radio nikakav posao sa bilo kim sa ovog foruma. Nemam nista protiv nikog sa ovog foruma. Sto kaze Majti, "nediramtenedirajme". Trazio sam pomoc, ljudi sa ovog foruma su mi pomogli. Ko je kako znao i sta je znao. Hvala. Ne znam ko je ovde na forumu na "prs' u bulju", kum, pritaelj i sl. sa kime, i zabole me totalno. Smatram da je i takav kakav je sad, ovaj forum koristan za nekog sa strane. NEka tako i ostane.

Onome, kome smeta trenutna "politicka" situacija na forumu, moze sasvim slobodno i bez bilo kakvih reprekusija da prestane da posecuje isti. To cu i ja uraditi, ako do toga dodje. Necu mraciti i smarati unaokolo.

User avatar
rockozaurus
Posts: 597
Joined: 22 Jan 2009, 14:40
Location: London

Re: Da li se isplati tolika razlika u ceni?

Post by rockozaurus » 06 Apr 2015, 20:03

Ovo sa frezom je bilo dobro... :XD: Ja jesam napustio forum (bez suza molim)ali ne znam ni ja zasto,valjda zbog tuge sto me nece u zemljoradnicku zadrugu ili ribolovacko drustvo ili zbog toga sto sam ja mazohista,udjem po nekad sa nadom da se mozda nesto promenilo,da ima sveze krvi,svezih ideja,novih,interesantnih tema(a ne samo"oprema koju imamo" i oprema koju nemamo")ali avaj,naravno,nista od toga...Procitao sam ovu temu od pocetka do kraja i nisam primetio da je autor "krenuo djonom"(prov.) ili bar nije krenuo prvi...Po starom pravilu, nervozni,odosadjeni veliki muzikanti su ga docekali na prvoj "korni""...To me ustvari isprovociralo da se umesam,jer svi vide sta se desava a niko(namerno ili slucajno) ne reaguje.I gospodine Kristijane ako posetis neki kulturan, inostrani forum,videces da se admini ne obracaju clanovima sa "tutlici" i ne dijagnosticiraju njihovo dusevno stanje,jer jednostavno nemaju prava na to!Ajde,ceka me riba u Lamborginiju,odavno sam ga upalio,pregrejace... :ziveli:
Last edited by rockozaurus on 06 Apr 2015, 20:13, edited 1 time in total.

Karimii
Posts: 42
Joined: 05 Apr 2015, 18:33

Re: Da li se isplati tolika razlika u ceni?

Post by Karimii » 06 Apr 2015, 20:08

Nove stvari - novom članstvu foruma. Kad se za*ebavaš a praviš se da istražuješ, vrtiš, kopaš - uglavnom dobiješ kosku.

Bez demagogije s moje strane, ali razlika u ceni se uglavnom naziva ulaganje.

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Da li se isplati tolika razlika u ceni?

Post by Kristijan » 06 Apr 2015, 22:13

rockozaurus wrote:I gospodine Kristijane
Ако ћемо већ да се правимо Енглези и да причамо о томе како је на неким страним форумима, онда да савладамо неке једноставне ствари пре него што навучемо беле рукавице. "Господине" иде уз презиме. Не можеш некога да ословљаваш по имену и да му кажеш "господине". Омакне се водитељкама са Пинка да кажу нешто типа "господине Пикси", али то стварно не треба да нам буде репер. Осим тога, ми паори не маримо баш да нас "господају".

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Da li se isplati tolika razlika u ceni?

Post by Overdrive » 06 Apr 2015, 22:42

ako možemo da se vratimo na temu hvala

:bambi:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest