Distorzija za metal

Izrada, održavanje, saveti...

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

Post Reply
MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Distorzija za metal

Post by MIKI-DJORDJE » 08 Jul 2017, 00:24

Odiseje 2001 sa majmunima i monolitom ;)
Obožavam taj film, Stenli je zaista čudo...kada je reč o filmskim spektaklima tražim da moj vid bude prevaren - da ne vidim kako su sprovedeni efekti...Moderne animacije ma koliko bile slavljene su meni i dalje manjkave u odnosu na dobre makete i neke trikove koje je Stenli koristio...Prosto je neverovatno kada se vidi god. proizvodnje a moje oči za neke scene bi mogle reći da je ''real deal'' ..Maske primata ako ih tako mogu nazvati zbog svoje realnosti su wow, ma ceo film..Odisije i jedna i druga su mi reperi za SF kvalitet.Jeste Hyams radio 2010 i više od decenije nakon Stenilja ali je isto ok...samo pokazuje koliko je Stenli ispred svog vremena. :ziveli: :bambi: odlični su eto sada ću ih pronaći i pogledati, moram nisam odavno :bambi:

By the way ja volim da čitam Zweljove doprinose bilo kojoj temi, nije to da sada nekoga veličam a nekoga ugnjetavam već zaista stil je odličan, i uvek ima te super dosetke iz nekog dela bila knjiga, film i sl. što se mene tiče - respect 100%...Volim čitati bilo čije kvalitetne postove....

Što se tiče ''ispranosti'' svi smo - nema tu razlike. Globalizam je u svakoj našoj pori, kada pogledaš čak nam je i DNK globalistički pa je možda to i sudbina čovečanstva da se kvalitet izgubi stapanjem različitih kulturnih opcija u jednu grande Coca Cola mutljavinu podobnu za sve ( inače volim kocu :) više nego li pepsi). By the way za mene je iskrenost najvažnija ljudksa osobina pored poštenja. ''Velika je mudrost poznavati druge, ali najveća je spoznati sebe'' kineska - barem ako me sećanje služi... :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest