Koje bass pojacalo da kupim

Izrada, održavanje, saveti...

Moderators: dejankuki, Trooper, Nedalm

dragomix
Posts: 66
Joined: 19 May 2007, 15:49
Location: Kraljevo

Post by dragomix » 12 Jun 2007, 10:54

Hvala vam. Video sam ja odma da je extra pojacalo. Uf jedva cekam subotu da ga uzmem. Hvala vam da nije bilo vas na forumu sad bi sljakao Berhingera koji bi mi se sigurno pokvario vrlo brzo, a i nije toliko jak koliko sam mislio da jeste. E i ekstra ona grupa SLEEP. Onako ja ocu da sviram... :P

User avatar
Nyarlathotep
MF veteran
Posts: 1625
Joined: 10 May 2007, 22:20

Post by Nyarlathotep » 12 Jun 2007, 15:23

dragomix wrote:E i ekstra ona grupa SLEEP. Onako ja ocu da sviram... :P
reci, a? Sleep su cudo od benda. jedan od najvecih metal bendova ikad, a potpuno nepoznati. raspali su se odavno, te danas basista i bubnjar sviraju kao duo i zovu se OM. prava Sabbath celjad.

dragomix
Posts: 66
Joined: 19 May 2007, 15:49
Location: Kraljevo

Post by dragomix » 13 Jun 2007, 22:21

Ja sad pitam malo laicki, ali opet bolje da pitam nego da se nesto dogodi posle. Jel mogu ja tog laney-a da odvrnem do daske? I jos nesto, koje zice da kupim ako hocu da sviram metal, da li one najdeblje i najbolje za metal?


Pokusah da nadjem jos neke pesme od sleep-a, al nesto neide pa ako moze pomoc kako to da nadjem i naravno gde. A ti poslusaj hammerfall ako ih vec nisi cuo, imaju mnogo dobre pesme.

I jos nesto, jel ima dosta mesta kod nas u srbiji gde moze da se svira, i u kom gradu ima najvise takvih mesta?

dragomix
Posts: 66
Joined: 19 May 2007, 15:49
Location: Kraljevo

Post by dragomix » 13 Jun 2007, 22:22

Kupih ja onog LANEY-a i veoma sam zadovoljan. Usi mi probija koliko je jak! Samo da potraje par godina i bice super.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest