RR pRRedstavlja: TycobRRahe PaRRapedal

Instrumenata, opreme, hardware, software...

Moderators: dejankuki, muki17

User avatar
whosyourdaddy
Posts: 434
Joined: 31 Jan 2009, 12:40
Location: Novi Sad - Srbija

Re: RR pRRedstavlja: TycobRRahe PaRRapedal

Post by whosyourdaddy » 10 Feb 2010, 05:29

ok dosta vise otisli ste mnogo u off! ;)
http://www.diystompboxes.com/smfforum/i ... ;topicseen [The "Other Site"]

borislavgajic
Posts: 133
Joined: 24 Jun 2008, 17:42

Re: RR pRRedstavlja: TycobRRahe PaRRapedal

Post by borislavgajic » 10 Feb 2010, 09:42

Rocket Roll wrote:
borislavgajic wrote:...KLON CENTAUR...WOOLY MAMOOTH..FUZZFACTORY....MACHINE....SCREWDRIVER...
Samo Klon je "FSB proprietary", ostalo je sa "ostatka neta". Klon mi je ujedno i najbolniji projekat jer za njega nisam ni imao izbora, pa sam morao da trpim da me onaj alkoholisani Novozelanđanin voza kao malo dete oko tri varijante pločice i par ozbiljnih grešaka. A jedina njegova "visina" u odnosu na svakog drugog mladića sa lemilicom je u tome što je njegov drugar kupio originalnog Klona, pa ga je on naučio kako da skine smolu sa njega - samo, zašto je onda odlučio da to ukradeno znanje deli sa drugima na pogrešan način? Mogao je samo da sedi, ćuti i pravi se pametan. Gorak ukus u ustima ostaje posle svakog oslanjanja samo na takve veseljake.

Da se ne ubeđujemo da baš niko drugi osim FSB ekipe, na primer, nikad nije pričao sa Markom Alfsom, niti video unutrašnjost FazFejsa. Francuzi su merili gain i ispitivali orijentaciju "misterioznih" FF tranzistora dok FSB još nije ni postojao - a kako i verovati FSB ekipi, kad u njihovom threadu o FuzzFactory još uvek stoji par pogrešnih layouta za koje se tvrdi da su ispravni?

Zato ti se i čudim - svaki put kad navratiš, samo pričaš o Freestompboxes. Zarad čega? Reklame?

Vidi druge graditelje na MF. Zanimaju ih FazFejsovi, ToneBenderi itd. A neće biti da ne umeju da nađu FSB, imaju i oni Gugl...
...no comment :) :cao:

jos jednom cestitam ti na novoj pedali lepo je ispala .... :D
pozdrav

borislav

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: RR pRRedstavlja: TycobRRahe PaRRapedal

Post by Dersu Uzala » 12 Feb 2010, 22:07

borislavgajic wrote: p.s.
i ja mislim da mesaboogie nisu bas neka pojacala :O.o: :zzz: ...bar se u necemu slazemo :D
Koje si modele probao?

borislavgajic
Posts: 133
Joined: 24 Jun 2008, 17:42

Re: RR pRRedstavlja: TycobRRahe PaRRapedal

Post by borislavgajic » 13 Feb 2010, 19:27

Dersu Uzala wrote:
borislavgajic wrote: p.s.
i ja mislim da mesaboogie nisu bas neka pojacala :O.o: :zzz: ...bar se u necemu slazemo :D
Koje si modele probao?
ni jedan brate....I was sarcastic :D .......ali sam zato gutao scheme svih modela koje sam uspeo da skinem sa neta.......kao i njihove dve lampaske pedale(preampa) :) ....mislim da su vrhunski i jedinstveni.....kao Bentli klasa gledano u auto industriji :ziveli: .......mada to je moje subjektivno misljenje....da bih bio objektivan morao bi barem dodirnuti jednu konkretnu spravu....a kamoli posedovati i koristiti.........

a posto se ovde ne radi o toj temi ne bih vise pricao o tome :lol: ...izvinjavam se za off topic......and sarcastic :)

borislav

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: RR pRRedstavlja: TycobRRahe PaRRapedal

Post by Dersu Uzala » 13 Feb 2010, 20:16

No frks.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest