Nikola - Pratim te...ocene i misljenja

Post Reply
niksinger
Posts: 6
Joined: 26 Jun 2010, 11:46

Nikola - Pratim te...ocene i misljenja

Post by niksinger » 26 Jun 2010, 12:02

Pozdrav za sve!Ja sam novi clan ovog foruma i zbog toga bi red bio da prvo kazem par stvari o sebi...
Naime,imam 18 godina i iz Srbije sam.Sto se tice pevanja i mog glasa,zelim da naglasim da nisam imao nikakve casove pevanja,nisam isao u muzicke skole/kurseve,vec sve sto (ne)znam,tako je od malih nogu....
Pre par meseci sam odlucio da snimim par covera nekih pesama i okacim in na youtube,kako bih cuo reakcije ljudi koji se bave time kao i svih ostalih ljudi....
Sta da kazem jos o sebi.....hm....pa sve moze da stane u 4 reci : Muzika je moj zivot!
Juce sam snimio cover Toseta P. - Pratim te i ako neko od vas zeli da pogleda,kritike/komentari su dobrodosle....
http://www.youtube.com/watch?v=h3WnYAtHHpc

Hvala unapred!
Pozdrav svima :)

User avatar
ogisha007
Posts: 47
Joined: 18 Sep 2008, 19:45
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Nikola - Pratim te...ocene i misljenja

Post by ogisha007 » 27 Jun 2010, 12:19

Pevaš sve oktavu niže. :?

sargeras
Posts: 18
Joined: 23 May 2009, 17:47

Re: Nikola - Pratim te...ocene i misljenja

Post by sargeras » 19 Jul 2010, 17:46

ajde, to za oktavu nize i nije strasno, mi koji jos mutiramo imamo problema sa visinama nekada! :)
Ovako, mi smo isto godiste, ali sam ja upisao pevanje prosle godine i mogu ti reci da mi je mnogo pomoglo sto se tice punoce glasa i tehnike! Preporucujem ti!
Drugo, FALI TI ENERGIJA! Zar ne osecas emocije u toj pesmi? To ne moze lepo da se peva sedeci! Ustani, zivni, pesma je jako mocna! Glas ti ovako zvuci prazno i ravno, a steta je, cini se da imas lep glas tu negde!
Ja ne snimam te covere ali bih voleo sada da snimim neku svoju pesmu, pop zanra, nesto izmedju Zdravka Colica i Toseta! :)
Ali uopste nisam upucen kako se krece u tom poslu...
Uostalom, nebitno, samo vezbaj, upisi neku skolu i uzivaj! :)
Pozdrav!

niksinger
Posts: 6
Joined: 26 Jun 2010, 11:46

Re: Nikola - Pratim te...ocene i misljenja

Post by niksinger » 20 Jul 2010, 12:08

Cao!Hvala na savetima!!!To mi veoma znaci!!!!Pevanje je nesto za cim gorim od zelje da se poboljsam sto je vise moguce,i time bih zaista zeleo da se bavim jednoga dana...Jos jednom hvala na savetima i predlozima,i lepim recima.Pozdravi!!!! :) :) :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest