Milijon pitanja-molim za savete

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Milijon pitanja-molim za savete

Post by kide » 08 Oct 2009, 20:25

Kole man wrote:Cini mi se da je tvoj post bio sarkastican i podrugljiv,posto je devojka rekla da joj je muzika strast i ljubav i da misli da je kasno da krene.Samim tim pretpostavljam da zeli da bude neka opera/nightwish/hor pevacica a ne neka pevaljka po birtijama
Kole, nemoj tako, čak i te pevaljke imaju strasti i ljubavi prema pesmi, evo ti npr. Cakana na Farmi. žena stvarno peva iz duše, iz čistog zadovoljstva, mislim ako si pogledao taj tv reality šou.

kul je to opera/nightwish/hor, ali što kasnije počneš manje su ti šanse jer stižu mlađi i svežiji muzičari puni mladalačkog poleta i energije, tako da ti je konkurencija sve veća. naravno, i dalje postoje šanse za uspeh, ali se prozor mogućnosti lagano zatvara tako da ne može mnogo da se bira.

Tiga
Posts: 133
Joined: 02 Jan 2009, 02:46

Re: Milijon pitanja-molim za savete

Post by Tiga » 08 Oct 2009, 22:22

Musicgirl-Lana wrote:Hvala svima na savetima i podrzci....
Pa da bas se i ne vidim u rokenrolu volela bih da imam dobar glas i da me ljudi cene zbog toga sto sam sposobna a ne zato sto sam atraktivna
A oko vezbe...da ali kako da pocnem?Pocetak je najbitniji i najtezi...
Saveti su toplo dobrodosli
pozzic
Solo pevanje je teško učiti sam, pogotovo ako su u pitanju početci.
Nađi profesora, bar da ti pokaže neke osnove.

Mada, tek posle dve godine pravilnog vežbanja solo pevanja možeš da nastupaš...
Ne bih ti preporučila da sama vežbaš, zbog toga što možeš neke stvari pogrešno da naučiš, a onda je muka ispraviti to.


I još nešto...I ja sam počela kasno da se interesujem za muzičko obrazovanje i znam kakav problem imaš.
Dobro da si uspela da upišeš školu, u Srbiji ne bi mogla (osim ako nije privatna).
Ne obaziri se na te komentre, već uči i budi uoprna.
Nećeš se pokajati! :D

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Milijon pitanja-molim za savete

Post by kide » 08 Oct 2009, 23:57

tako je. Lana, slušaj Tigu iskusniju kolegicu koja osim što ima znanje poseduje i zavidnu životnu mudrost, pa nećeš morati da privlačiš pažnju recimo pomoću seksi atraktivnog avatara, a još manje takvim stajlingom u javnim nastupima :P

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Milijon pitanja-molim za savete

Post by Duane » 09 Oct 2009, 00:00

kide bre, mnogo si neozbiljan :)

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Milijon pitanja-molim za savete

Post by kide » 09 Oct 2009, 00:14

pa kad nema nikog na četu, jbga šta ću...

User avatar
Kole man
Posts: 549
Joined: 04 Nov 2008, 21:56

Re: Milijon pitanja-molim za savete

Post by Kole man » 09 Oct 2009, 14:27

kide provalio sam da si ti jako mudar lik bez zajebancije

Musicgirl-Lana
Posts: 28
Joined: 11 Oct 2008, 01:26
Location: Slovenija

Re: Milijon pitanja-molim za savete

Post by Musicgirl-Lana » 09 Oct 2009, 23:04

hvala svima vama od srca.ma znam da je rizik veliki idem na casove solo pevanja samo sto me brine par stvari:-nisam isla na nikakv prijemni ispit za solo pevanje vec me je prof. primila bez ikakvog testiranja
-do prosle me godine ucila jedna koja se i sama jos ucila solo pevanja
-sad me uci ravnateljica al mislim da nema licence za ucenje,nikakve potvrde....bojim se da ne bude jos slabije
sta da radim?uz inat zelim da popravim ono sto najvise volim....znam da nisam najbolja i da me muci hiljadu stvari al znam da nisam ni najgora samo mi treba VELIKA POMOC.Posto ne znam kako i sta na koga da se oslonim da ispilim,pretvorim moje slabe tacke u prednosti...ali moze li to meni uspeti?Nisam li okasnila?A ovde sam hvala vama nasla nekoliko korisnih saveta sto se disanja tice.Kolko dugo i kolko puta sedmicno moras to prakticirati da se pokazu neki rezultati?Znade li ko jos kakvu vezbu za intonaciju?
Unapred hvala za odgovore
pozz

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Milijon pitanja-molim za savete

Post by kide » 10 Oct 2009, 00:34

Tiga, lep ti je novi avatar. malo manje seksi od onog prethodnog ali i ovaj zeka peka je vrlo atraktivan.

da, rekao bih, za nijansu manje seksi nego prethodni :P

Tiga
Posts: 133
Joined: 02 Jan 2009, 02:46

Re: Milijon pitanja-molim za savete

Post by Tiga » 10 Oct 2009, 00:38

kide wrote:Tiga, lep ti je novi avatar. malo manje seksi od onog prethodnog ali i ovaj zeka peka je vrlo atraktivan.

da, rekao bih, za nijansu manje seksi nego prethodni :P
Vidim da ste prošlim bili oduševljeni, pa reko' da malo promenim. :mrgreen:

Ne spamuj devojci na temi, već joj reci nešto pametno u vezi njenog problema...



:bambi:

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Milijon pitanja-molim za savete

Post by cccira » 10 Oct 2009, 00:57

Joj, kide, koja si ti przenica :)

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Milijon pitanja-molim za savete

Post by kide » 10 Oct 2009, 01:30

Tiga wrote:Vidim da ste prošlim bili oduševljeni, pa reko' da malo promenim. :mrgreen:

Ne spamuj devojci na temi, već joj reci nešto pametno u vezi njenog problema...
nisi morala da smakneš onaj prethodni, ali nebitno je, to je samo glupi avatar.

a devojci ovoj, Lani, ne može niko ovde da pomogne jer ona da izvinite pati od sindroma boj se ovna boj se govna ka' ćeš živjet :D
sve neko kolebanje i oklevanje, ko da će biti tragedija ako krene na časove ili privatne ili javne ili kako god. samo je je bitno da što pre uđe u akciju, javi se na oglas, šta znam, pa nek proba pa nek se olupa, pa ponovo, dokle god ima volje i želje. na kraju krajeva, ništa joj osim nekih informacija opših ne može niko pomoći, jer nismo čuli kakko ona zapravo peva. možda stvarno loše to radi, i nema potrebe da gubi vreme, a možda samo treba malo ohrabrenja. otkud znam...

ćiro dragi, šta ti mora da komentarišeš moje postove, je li BRE?!!
:lol:

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Milijon pitanja-molim za savete

Post by cccira » 10 Oct 2009, 01:41

kide wrote:ćiro dragi, šta ti mora da komentarišeš moje postove, je li BRE?!!
:lol:
sad sam samo primetio da si przenica... ako te za jos neki post konkretno zanima - pitaj, rado cu ti obrazloziti :*

kide
Posts: 347
Joined: 14 Jan 2009, 03:41
Location: Beograd

Re: Milijon pitanja-molim za savete

Post by kide » 10 Oct 2009, 01:49

a stvarno imaš moć zapažanja, svaka čast.

ćiro, šta je falilo životu kakav je bio pre foruma, chata i ostalih izuma poznatih čoveku? ništa, čak naprotiv. seti se uvek da je ovo jedan provizorijum koji veze sa životom ima vrlo malo.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Milijon pitanja-molim za savete

Post by MetalFunk » 10 Oct 2009, 01:52

kide wrote:a stvarno imaš moć zapažanja, svaka čast.

ćiro, šta je falilo životu kakav je bio pre foruma, chata i ostalih izuma poznatih čoveku? ništa, čak naprotiv. seti se uvek da je ovo jedan provizorijum koji veze sa životom ima vrlo malo.
kide, brate, gotivan si, ali previse kenjas (no hard feelings)
brate, da si pametan koliko svi primetimo da jesi, ne bi se sad prepirao sa "djecom" i ostalim ozb. ljudima sa mf-a i sl.
ne bi previse da pisem.. itd. itd. itd.

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Milijon pitanja-molim za savete

Post by cccira » 10 Oct 2009, 02:03

kide wrote:a stvarno imaš moć zapažanja, svaka čast.

ćiro, šta je falilo životu kakav je bio pre foruma, chata i ostalih izuma poznatih čoveku? ništa, čak naprotiv. seti se uvek da je ovo jedan provizorijum koji veze sa životom ima vrlo malo.
Ne razumim sta si htija reci :)



Btw. Jesam li to ja izvukao reakciju iz cika kideta? :oops:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest