Skola pop muzike Aleksandre Radovic

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Skola pop muzike Aleksandre Radovic

Post by Duane » 20 Mar 2010, 18:05

ma to on onako usput :)

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Skola pop muzike Aleksandre Radovic

Post by Doolio » 20 Mar 2010, 18:39

da, ali ja i dalje ne vidim poentu, osim ako nece da kaze da riba ne zna da peva, sa cim se ne bih slozio.

minimaus
Posts: 4
Joined: 21 Feb 2010, 21:49

Re: Skola pop muzike Aleksandre Radovic

Post by minimaus » 07 Apr 2010, 13:42

kurtrose wrote:
minimaus wrote:ima skolu u beogradu od 2006 i u novom sadu ako se ne varam :)
Mislim da za sada nema u NS-u jer mi se brat, koji radi u istoj, preselio zbog posla u Bg iz NS-a, tako da...
da ne znas slucajno koliko kostaju casovi kod nje? :)

fortuna
Posts: 1
Joined: 10 Apr 2010, 18:29

Re: Skola pop muzike Aleksandre Radovic

Post by fortuna » 10 Apr 2010, 18:43

Cena je izmedju 900 i 1000 eura, verovatno zavisi od kursne liste :)
Placa se u tri mesecne rate, po 300 tj 350 eura ...Inace, ne smesh da kasnish sa placanjem inace ce "glavu da ti probiju". Znam sve ovo jer sam ishla u tu istu "nazovi - skolu pevanja". Iskreno, nemam nishta protiv Aleksandre, ali je, po meni, losh predavac - prvog meseca se i pojavljuje i kaze ti da dises pola sata u jednoj prostoriji dok ona ode u drugu sobu, a druga dva meseca ne dolazi nego radish sa njenim asistentom, vezbash jednu pesmu sve vreme ... kad otpevash istu, onda mozesh da popijesh kafu, zapalish cigaru i tako, shta god pozelish... Iskreno, sa tog semestra kada sam ja isla, ljudi su bili ogorceni, ljuti i krajnje razocarani i pricali da nikada nikome ne bi preporucili tu skolu ... jbg, mozda je bila losha godina, ne znam :)

Moj iskren savet je da upishesh hor, jer tamo mozesh jako dosta nauciti ... ja sam prvo zavrshila njen "kurs" /ni sama ne znam kako da ga nazovem/, a zatim sam otishla u krsmanac i naucila 150 miliona puta vishe stvari ... A ako vec mozesh sebi da priushtish skuplje casove pevanja, onda se bolje raspitaj i saznaj ko od ozbiljnijih profesora drzi casove pevanja i koga ti preporucuju...

vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

Re: Skola pop muzike Aleksandre Radovic

Post by vasko » 10 Apr 2010, 19:13

a jbg,sta ces...

jel si pitala alexandru zasto zmuri dok peva?

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Skola pop muzike Aleksandre Radovic

Post by Stalker » 10 Apr 2010, 19:16

zato što ne mora da gleda šta peva

minimaus
Posts: 4
Joined: 21 Feb 2010, 21:49

Re: Skola pop muzike Aleksandre Radovic

Post by minimaus » 18 Apr 2010, 01:06

fortuna wrote:Cena je izmedju 900 i 1000 eura, verovatno zavisi od kursne liste :)
Placa se u tri mesecne rate, po 300 tj 350 eura ...Inace, ne smesh da kasnish sa placanjem inace ce "glavu da ti probiju". Znam sve ovo jer sam ishla u tu istu "nazovi - skolu pevanja". Iskreno, nemam nishta protiv Aleksandre, ali je, po meni, losh predavac - prvog meseca se i pojavljuje i kaze ti da dises pola sata u jednoj prostoriji dok ona ode u drugu sobu, a druga dva meseca ne dolazi nego radish sa njenim asistentom, vezbash jednu pesmu sve vreme ... kad otpevash istu, onda mozesh da popijesh kafu, zapalish cigaru i tako, shta god pozelish... Iskreno, sa tog semestra kada sam ja isla, ljudi su bili ogorceni, ljuti i krajnje razocarani i pricali da nikada nikome ne bi preporucili tu skolu ... jbg, mozda je bila losha godina, ne znam :)

Moj iskren savet je da upishesh hor, jer tamo mozesh jako dosta nauciti ... ja sam prvo zavrshila njen "kurs" /ni sama ne znam kako da ga nazovem/, a zatim sam otishla u krsmanac i naucila 150 miliona puta vishe stvari ... A ako vec mozesh sebi da priushtish skuplje casove pevanja, onda se bolje raspitaj i saznaj ko od ozbiljnijih profesora drzi casove pevanja i koga ti preporucuju...

:shock: wow 1000e? ja sam ocekivala upola cenu ... al ovo je stvarno skupo ...
iskreno razmisljala sam o horu, ali nemam pojma u koji da odem, jel tu imaju isto audicije?

edit:
haha kod radovicke mesec dana 300 e a kod a. kovac 300e 3 meseca xD

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Skola pop muzike Aleksandre Radovic

Post by ssmc » 18 Apr 2010, 06:38

minimaus wrote:
fortuna wrote:Cena je izmedju 900 i 1000 eura, verovatno zavisi od kursne liste :)
Placa se u tri mesecne rate, po 300 tj 350 eura ...Inace, ne smesh da kasnish sa placanjem inace ce "glavu da ti probiju". Znam sve ovo jer sam ishla u tu istu "nazovi - skolu pevanja". Iskreno, nemam nishta protiv Aleksandre, ali je, po meni, losh predavac - prvog meseca se i pojavljuje i kaze ti da dises pola sata u jednoj prostoriji dok ona ode u drugu sobu, a druga dva meseca ne dolazi nego radish sa njenim asistentom, vezbash jednu pesmu sve vreme ... kad otpevash istu, onda mozesh da popijesh kafu, zapalish cigaru i tako, shta god pozelish... Iskreno, sa tog semestra kada sam ja isla, ljudi su bili ogorceni, ljuti i krajnje razocarani i pricali da nikada nikome ne bi preporucili tu skolu ... jbg, mozda je bila losha godina, ne znam :)

Moj iskren savet je da upishesh hor, jer tamo mozesh jako dosta nauciti ... ja sam prvo zavrshila njen "kurs" /ni sama ne znam kako da ga nazovem/, a zatim sam otishla u krsmanac i naucila 150 miliona puta vishe stvari ... A ako vec mozesh sebi da priushtish skuplje casove pevanja, onda se bolje raspitaj i saznaj ko od ozbiljnijih profesora drzi casove pevanja i koga ti preporucuju...

:shock: wow 1000e? ja sam ocekivala upola cenu ... al ovo je stvarno skupo ...
iskreno razmisljala sam o horu, ali nemam pojma u koji da odem, jel tu imaju isto audicije?

edit:
haha kod radovicke mesec dana 300 e a kod a. kovac 300e 3 meseca xD
Svi sa renomeom šta da ti kažem :mrgreen:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest