Cigarete i pevanje

User avatar
love_on_smack
Posts: 47
Joined: 07 Sep 2010, 23:28

Re: Cigarete i pevanje

Post by love_on_smack » 23 Jan 2011, 02:08

zajebi te price sa cigaretama i ostalim glupostima za pevanje...ja licno growlujem i screamujem ...i mene su lozili da trebam da cirkam vodicu,nikako mleko,nikako cigarete i jos bezbroj gluposti,jedno vreme sam stvarno sve to slusao i imao sam stroziji rezim ishrane i pica od bebe,pa sam na svakoj probi od 2h morao po nekoliko puta do klonje...onda sam shvatio da su sve to gluposti...plant recimo pusi,mikael iz opetha pusi,blythe iz LoG-a se otkida od alkohola...a kako pevaju?i ne verujem da im je voda prva na listi kada ozedne na sred svirke...
jedini nacin na koji sve te stvari mogu da ti sjebu glas je ako se recimo napijes/nadrogiras kao dupe i krenes da pevas/vristis/stagod u takvom stanju totalno zaboralvjajuci tehniku,ili(ovo sam iskusio licno) kada se tako ubiven u mozak trudis nekoga na nekoj svirci da dozoves :lol:
tako da...sam skapiraj sta ti smeta,a sta ne,mani te gluposti

lukasyu
Posts: 13
Joined: 25 Nov 2010, 23:52

Re: Cigarete i pevanje

Post by lukasyu » 24 Jan 2011, 17:27

MetalFunk wrote:
Ja pusim paklo i po cigara. :mrgreen:
mislis da si smanjenim fontom sakrio ovo :DDDD

E PA SVI SU VIDELI !!!
MetalFunk wrote:
Ja pusim paklo i po cigara. :mrgreen:

User avatar
Pentatonic
Posts: 239
Joined: 13 Oct 2009, 03:54
Location: Beograd

Re: Cigarete i pevanje

Post by Pentatonic » 09 Apr 2011, 01:31



^^

vertigo_beat
Posts: 303
Joined: 23 Sep 2008, 22:52
Contact:

Re: Cigarete i pevanje

Post by vertigo_beat » 11 Apr 2011, 21:36

SonicX wrote:jel ovo neko zaje**** ili???
6 na dan... osim ako neces u operske pevace, mozes i paklu ipo do dve, preko toga ti do 27. godine sledi rak pluca, grla, grlica, glasnih zica, jezika i svega ostalog :D :mrgreen:

Kao lekar, potpisujem.

Cigarete nisu dobre ni za šta.

Osim ako hoćeš da deluješ kul, ko rendžeri sa Marlboro bilborda.

Asharak
Posts: 28
Joined: 26 Sep 2010, 17:52

Re: Cigarete i pevanje

Post by Asharak » 03 Jun 2011, 00:32

Yo ljudi...

Dakle, pevam, sviram. Ne pusim. Imam 17 godina.

Uglavnom, primetio sam kako mi je glas previse (bas previse) gladak, kako bi se reklo. Sad, par ljudi mi je predlozilo da krenem da pusim, jer od cigara bude vise "hrapav" glas. Jel' to istina? Posto znam, kada uzmem kad-tad par cigara, onako u drustvu, cesto mi je posle toga hrapaviji glas, ali jel' bi zaista toliko uticale da krenem aktivno da pusim?

Zaista bi mi bilo bolje da imam malo hrapaviji glas, ali ono, da vidim isplati li se...

Hvala unapred (=

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Cigarete i pevanje

Post by nemanjavelimirovic » 03 Jun 2011, 01:57

Asharak wrote:Yo ljudi...

Dakle, pevam, sviram. Ne pusim. Imam 17 godina.

Uglavnom, primetio sam kako mi je glas previse (bas previse) gladak, kako bi se reklo. Sad, par ljudi mi je predlozilo da krenem da pusim, jer od cigara bude vise "hrapav" glas. Jel' to istina? Posto znam, kada uzmem kad-tad par cigara, onako u drustvu, cesto mi je posle toga hrapaviji glas, ali jel' bi zaista toliko uticale da krenem aktivno da pusim?

Zaista bi mi bilo bolje da imam malo hrapaviji glas, ali ono, da vidim isplati li se...

Hvala unapred (=
Nemoj cigare ako ne morash... :ziveli: (posle 17 godina sam sutnuo to sranye, iako sam jako voleo, i shvatio koliko sam opreme jos mogao kupiti da nisam dzadzio kutiju i jace dnevno, a pare su kod pljuga u stvari najmanji problem....)

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Cigarete i pevanje

Post by Dersu Uzala » 03 Jun 2011, 02:32

Da bre. Alkohol. Zestinu. Brlju neku. Zdravije je. Mada za najbolje rezultate, i jedno i drugo.

OnMyOwn
Posts: 3
Joined: 02 Apr 2011, 13:09
Location: Beograd

Re: Cigarete i pevanje

Post by OnMyOwn » 11 Jun 2011, 12:04

Asharak wrote:Yo ljudi...

Dakle, pevam, sviram. Ne pusim. Imam 17 godina.

Uglavnom, primetio sam kako mi je glas previse (bas previse) gladak, kako bi se reklo. Sad, par ljudi mi je predlozilo da krenem da pusim, jer od cigara bude vise "hrapav" glas. Jel' to istina? Posto znam, kada uzmem kad-tad par cigara, onako u drustvu, cesto mi je posle toga hrapaviji glas, ali jel' bi zaista toliko uticale da krenem aktivno da pusim?

Zaista bi mi bilo bolje da imam malo hrapaviji glas, ali ono, da vidim isplati li se...

Hvala unapred (=
cigare ni slucajno. a kad ti se pije - ti pij. :D
imas tek 17 godina, plus si musko. ima vremena. tek ce glas da ti se formira i sto vise vezbas - to bolje. imas sa neta da skines i razne skole pevanja koje se bave tehnikama pevanja. procaprkaj, pa vidi sta ti odgovara - ima za growl, scream, kako da ti glas zvuci hrapavo, glatko, promuklo..... sve se da nauciti 8)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest