Muzicka skola Stankovic -pomoc

Post Reply
slomuzi
Posts: 20
Joined: 27 Nov 2008, 19:02

Muzicka skola Stankovic -pomoc

Post by slomuzi » 20 Jan 2011, 09:30

Poz svima, evo i ja se vracam na polako na forum, jer imam problem koji me muci vec neko vreme...

Imam 19 godina i konacno sam shvatio da je moj zivot pevanje,,.. Pritom ne vidim sebe kao pevaca u Srbiji, nego negde preko bare.. :D
E sad krenuo sam na nizu solo pevanje da nastavim ono sto sam zapoceo (posto je muzicka u gradu u kojem zivim malo napredovala i dobila profesora pevanja)..
Planiram da posle zavrsene nize muzicke skole ovde odem za Bg, u Stankovic na jazz pevanje,, .. PITANJE: Da li je kasno da u vec ovim godinama (19) budem redovan ucenik u srednjoj muzickoj skoli??? Ili cu morati da pohadjam kao vanredan..?
Da li neko zna kakav je prijemni otprilike i da li se moze doci u kontakt sa profesorima (ako poznajete nekog bio bih vam zahvalan) da preporucite...

Unapred hvala...

Casovi klavira
Posts: 2
Joined: 24 Feb 2011, 14:54

Re: Muzicka skola Stankovic -pomoc

Post by Casovi klavira » 24 Feb 2011, 15:13

Nije kasno. Prijemni je lak, nemas pripreme. Javis se nekom profesoru da te cuje 2 meseca pre i pitas da li bi te primio u klasu ako polozis. Onda izadjes na prijemni, i otpevas jednu pesmu pred komisijom. Stvarno nije tesko :)

slomuzi
Posts: 20
Joined: 27 Nov 2008, 19:02

Re: Muzicka skola Stankovic -pomoc

Post by slomuzi » 05 Mar 2011, 21:07

Hvala puno, znaci ipak nije kasno da upisem sledece godine,.. Jesi li ti pohadjao ovu skolu i da li bi mi mozda preporucio nekog proverenog profesora ? :D

Unapred hvala

User avatar
Marcos88
Posts: 8
Joined: 16 Oct 2009, 15:58

Re: Muzicka skola Stankovic -pomoc

Post by Marcos88 » 19 Mar 2011, 01:22

U Stankovicu postoji samo jedna klasa, idi pre kraja marta tamo, nisam siguran kako se zoveprofesorka jedna jedina je pa neces pogresiti.. za prijemni treba da se spremi jazz swing jazz balada i jazz standard. Naravno ona prvo treba da te cuje da vidis dal uopste da spremas. Ali kolko sam cuo muskih fazon nema tako da ako lepo pevas..upadas. :)

slomuzi
Posts: 20
Joined: 27 Nov 2008, 19:02

Re: Muzicka skola Stankovic -pomoc

Post by slomuzi » 21 Mar 2011, 21:57

Eto imam onda cemu da se nadam, hvala ljudi.. Nego jos ako znate ime te profesorke koja vodi smer, bilo bi super, ..

Hvala :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest