Privatni casovi pevanja

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Privatni casovi pevanja

Post by MetalFunk » 24 Nov 2011, 14:48

Tiki the Boyler wrote: I još nešto... (bez ironije) ako ti je ona prosjek onda si srećan čovjek, jer ovde gdje ja živim jako rijetko srećem dobre pjevače (a sa mnogo njih radim),tj. prosjek je mnog nisko...
@ Djomla : Nema se, matori, sta videti na PINK BIH (sa sarkazmom).

User avatar
Tiki the Boyler
Urednik
Posts: 1239
Joined: 17 Nov 2007, 00:47
Location: Banja Luka

Re: Privatni casovi pevanja

Post by Tiki the Boyler » 24 Nov 2011, 23:34

Djomla, prijatelju... definitivno nismo iz iste priče...

User avatar
djomla
Posts: 526
Joined: 13 Jul 2009, 14:41
Location: Niodaklevci

Re: Privatni casovi pevanja

Post by djomla » 24 Nov 2011, 23:43

Tiki the Boyler wrote:Djomla, prijatelju... definitivno nismo iz iste priče...
Stooooooo ... zbog pinka? :)
Ne znam na koju pricu mislis ali ako je oko ove male, nisam nista lose rekao osim da ima jos da se radi sa njom i ona na sebi :)

User avatar
Tiki the Boyler
Urednik
Posts: 1239
Joined: 17 Nov 2007, 00:47
Location: Banja Luka

Re: Privatni casovi pevanja

Post by Tiki the Boyler » 25 Nov 2011, 11:52

Ma nema veze s malom... ;)

User avatar
djomla
Posts: 526
Joined: 13 Jul 2009, 14:41
Location: Niodaklevci

Re: Privatni casovi pevanja

Post by djomla » 25 Nov 2011, 12:06

Da nije drekavac? :)
Bas me sada zanima ... sta sam lose rekao?

profa876
Posts: 2
Joined: 01 Sep 2011, 16:19

Re: Privatni casovi pevanja

Post by profa876 » 25 Apr 2012, 10:18

Ako nekom treba pomoc. Ja se izvinjavam svima ako na pogresnom meestu ovo radim. Molio bih nekog da mi kaze gde na ovom sajtu mogu da okacim oglas.

Uspešne i dokazane metode učenja pevanja
(tehnika pevanja, teorija muzike, solfeđo, estradno pevanje i mogućnost snimanja na određenu muzičku temu).
Održavanje časova i za najmlađe učenike (za decu uzrasta već od 7 god. ).
Čas (45 min. ) je 1000 dinara, a dvočas 1600 din.

Kontakt tel. : 064/2-333-952

E-mail: stevan_basara@hotmail.com

Blesava mala
Posts: 35
Joined: 05 May 2010, 00:23

Re: Privatni casovi pevanja

Post by Blesava mala » 05 Jun 2012, 15:32

Da li je moguce da ovde niko ne zna kog profesora da preporuci za casove pevanja? :O.o: Hajde, ljudi, vi koji ste u muzickim skolama, itd. Dajte nekog proverenog :)

Angelnew
Posts: 4
Joined: 05 Jul 2012, 02:40

Re: Privatni casovi pevanja

Post by Angelnew » 05 Jul 2012, 16:46

Postavila sam i ja slicnu temu,samo sto mi treba profesor za odredjenu vrstu muzike i obzirom da sam sa dosta njih vec radila,neko sa kim bih radila na finesama i onim krajnjim elementima pevanja.
Ne znam odakle si,ali u Novom Sadu postoji privatna skola koja obrazuje kako pocetnike tako i one koji vec imaju iskustva u muzici.Istina je da nisam ljubitelj tih privatnih skolica,ali tamo radi dvoje ljudi koji su zaduzeni za edukaciju mladih pevaca sa kojima sa nekada radila i mislim da bi tvom nivou odlicno odgovarali.Rec je o Svetlani Paladi (inace dzez pevacici) i Branislavu Tomicu (dzez pijanisti).Nisu javne licnosti tako da od njih dobijas potpunu predanost radu,a to sto su profesionalno okrenuti dzezu nikako ne ogranicava njiov rad na samo ovu vrstu muzike,dok za narodnu muziku ovde ipak nema mesta.Skola se zove Kulturno skloniste i mislim da svako ko se odredjeno vreme bavi pevanjem ali ima jos da radi na sebi tamo moze da dobije potrebno znanje.

Ovo je link skole pa pogledaj ;)
http://www.kulturno-skloniste.com/index.html

Blesava mala
Posts: 35
Joined: 05 May 2010, 00:23

Re: Privatni casovi pevanja

Post by Blesava mala » 19 Jul 2012, 21:48

Hvala na informaciji, ali nikako mi ne odgovara Novi Sad :(

Angelnew
Posts: 4
Joined: 05 Jul 2012, 02:40

Re: Privatni casovi pevanja

Post by Angelnew » 23 Jul 2012, 18:47

Nista,valjda ce nekome pomoci ;)

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Privatni casovi pevanja

Post by Duane » 23 Jul 2012, 20:24

e baš si blesava, mala

Blesava mala
Posts: 35
Joined: 05 May 2010, 00:23

Re: Privatni casovi pevanja

Post by Blesava mala » 24 Jul 2012, 00:22

štoooo

PopLady
Posts: 2
Joined: 16 Aug 2012, 11:27

Re: Privatni casovi pevanja

Post by PopLady » 16 Aug 2012, 11:53

Videh ovu temu pa rekoh da podelim svoja iskustva sa vama... Ja sam zavrsila dva nivoa u skoli pevanja "Glasovi Nade" koju vodi mr Nada Vukovic Djokic i malo je reci da sam prezadovoljna. Rad u skoli je organizovan tako da se kroz dva nivoa prodje sve sto je potrebeno kako bi se neko vokalno "osposobio" ili uznapredovao. Ja licno kod sebe vidim ogroman napredak, intonativno sam daleko stabilnija nego ranije, visine su mi ciste, vibrato nije bio ni u tragovima-sada je i vise nego odlican, fraza mi je mnogo jaca i uverljivija sam dok pevam.... Ono sto mi se posebno dopalo je nacin na koji se pristupa uceniku. Bez obzira na to sto se nastava odvija u grupi, svakom uceniku se pristupa posebno, u zavisnosti od toga kakav "instrument" nosi u sebi. O atmosferi koja vlada u skoli ne mogu da pisem - to mora da se dozivi. Sve u svemu, moja preporuka za sve koji zele da nauce nesto ili da se usavrse. :) A da, citajuci ovu temu na prethodnoj stranici videh postove nekih clanova koji komentarisu rad skole Glasovi Nade, a da prethodno nisu isli u istu. Ja ne znam kako neko moze da komentarise (narocito u negativnom kontekstu) neciji rad, a da pri tom nije imao nikakvo iskustvo, no to je vise odraz necije (ne)kulture i (ne)kolegijalnosti!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest