Pomoc oko skole

Post Reply
Natalija
Posts: 1
Joined: 04 Apr 2012, 17:47

Pomoc oko skole

Post by Natalija » 04 Apr 2012, 18:21

Ovako, moje cerka ide u drugi razred nize muzicke skole odsek solo pevanje. Ona jako voli pevanje, ima talenta, htela je da upise i srednju muzicku. Medjutim profesorka joj je rekla kako se nije izjasnila da hoce da se upise srednju, trebala je ona to njoj da kaze na pocetku polugodista, to se ne podrazumeva i kako ona nema vremena da je sprema za prijemni dok sa drugom decom uveliko radi pesme za prijemni. Pa mi nije jasno kao profesor kako nije pitala svog ucenika da li misli da i dalje da se skoluje, dete je mislilo da kao i posle svake osnovne skole normalno se upisuje i srednja. Profesorka joj je rekla da pauzira godinu dana pa da vidi da upise dogodine. Moja cerka bi da onda ponovo ide u drugu godinu, ali sad po prici profesorke ne moze da se ponavlja druga godina, kao ona i njene koleginice su progledale kroz prste uceniku cija mama radi u skoli a inace ne moze da se ponavlja godina.
Izvinjavam se sto davim, ali ako bi mi neko pomogao i rekao da li druga godina nize muzicke skole moze da se ponavlja.
Unapred zahvalna.

User avatar
Reverse
Urednik
Posts: 1136
Joined: 20 Feb 2007, 02:52
Location: Niš
Contact:

Re: Pomoc oko skole

Post by Reverse » 04 Apr 2012, 20:53

Najbolje da odete kod direktora pa vidite sta moze a sta ne. Da li ce dozvoliti da ponovo ide u 2. godinu zavisi od skole do skole, u principu trebalo bi da moze ali sta sve rade kod nas... ::ranting::
Ako odluci da ne izadje na zavrsni ispit, a samim tim i pada taj ispit, morace da obnovi tu godinu. Sto se tice te profesorke necu ni da komentarisem, najbolje bi bilo da trazite drugog profesora.

User avatar
Stevan Hinic
ex Muzicar koji pije!
Posts: 292
Joined: 19 Sep 2008, 14:22
Location: Beograd

Re: Pomoc oko skole

Post by Stevan Hinic » 05 Apr 2012, 16:35

Svaka cast sto ste obrisali prethodni post! :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest