Preporucite mi profesora pevanja visokog pedagoskog kvalitet

Post Reply
Angelnew
Posts: 4
Joined: 05 Jul 2012, 02:40

Preporucite mi profesora pevanja visokog pedagoskog kvalitet

Post by Angelnew » 05 Jul 2012, 03:23

Cao,nova sam ovde i mogu vam reci da mi se forum zaista dopada jer vidim da ga u velikom broju posecuju ljudi koji se profesionalno bave muzikom.
Imam 18 godina i kroz godinu dana zavrsavam srednju muzicku (insrumentallni smer i smer za muzicku produkciju).Obzirom da se pevanjem bavim od 10te godine nameravam da studiram u inostranstvu pored muz.produkcije i savrmeno (dzez,soul,r'n'b,bluz) pevanje ako mogu tako da ga nazovem,u sutini nisam u potpunosti okrenuta dzezu dajem vise prostora ostalim navedenim vrstama muzike.E sad dok ne odem volela bih da radim sa nekim profesorom/profesorkom pevanja koji je strucan u ovim oblastima muzike i profesionalac u svom poslu i ko poseduje visoki kvalitet,pa bih vas zamolila ako imate nekoga da mi preporucite,a da radi u Beogradu (bilo bi najbolje) i neko za koga pouzdano (iz iskustva ili nekako drugacije) znate da je provereno dobar.Inace i vokalno sam dosta skolovana (solo pevanje,razni kursevi i master klasovi sa domacim i stranim muzicarima) tako da mi jednostavno treba neko siguran sa kim bih radila jos ovih godinu dana,obzirom da se profesorka sa kojom sam radila iselila iz grada,a meni treba jos informacija i saznja sto pre,a slozicete se ovakvog profesora je kod nas tesko naci,pa vas zato molim za pomoc.

Hvala unapred :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest