Predstaviću se, ovde :P

Post Reply
lukapaunovic
Posts: 1
Joined: 15 Jan 2013, 17:32

Predstaviću se, ovde :P

Post by lukapaunovic » 15 Jan 2013, 17:48

Pošto je ovo jedini potforum u kome bih ja učestvovao red je i da se predstavim.
U osnovnoj školi od 3 razreda sam primetio da imam veoma dobar sluh , naravno nisam pomislio da ću želeti da pevam.
Prvo sam kupio Ksilofon i skidao muziku bez greške jer smo svirali na njemu na časovima muzičkog, zatim sam insistirao da krenem na privatne časove klavira, kupio sam Klavir CASIO i išao 2 godine, nisu mi više trebala predavanja niti sam se interesovao da sviram one gluposti Sonete itd već sam skidao muziku bez greške, sve bolji i bolji mi je sluh, klavir sviram retko ali zato kada sednem original skinem muziku.
kada pevam, nemam baš dovoljnu visinu, fali mi još 3 stepena, ne znam zašto trenutno forsiram žensku muziku, možda mi ni ne treba višlji glas ali bih puno želeo da mogu da otpevam neku pesmu aleksandre radović, znam da mogu većinu bez falšova ali mi fali to 2/3 stepena, iskreno ne slušam muziku koju pevaju muškarci tako da ne znam koju da pevam, Aleksandra Radović je moj idol i samo nju slušam...

Ispade da sam džabe pisao, ali meni trebaju tehnike za povećanje raspona glasa...
I saveti nekI?

User avatar
coa95
Posts: 29
Joined: 22 Oct 2012, 10:18
Location: Mladenovac

Re: Predstaviću se, ovde :P

Post by coa95 » 23 Jan 2013, 22:02

A koji si ti glas?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest