Peva mi se u bendu, a nemam iskustva?

Post Reply
Stefan_Kg
Posts: 4
Joined: 20 Jan 2009, 14:26

Peva mi se u bendu, a nemam iskustva?

Post by Stefan_Kg » 20 Jan 2009, 14:38

Dobar dan svima...

Moje ime je Stefan, ja sam iz Kragujevca i imam 20 godina..Volim da pevam, bolje receno obozavam, i po recima mnogih mojih prijatelja lepo pevam.Stvar je u tome sto nikad taj talenat nisam sproveo u delo, u prevodu nisam nikad pevao niti u jednom bendu, a imam veliku zelju.Cak sam planirao da idem na casove pevanja, ali stvar je u tome sto ja svoj glas nikada nisam cuo na mikrofonu, i nikad nisam pevao pred malo vecim brojem ljudi, jednostavno imam tremu. :) A ne znam da nisam zakasnio mozda sa tim..Sta vi predlazete i mislite o tome, da li neko zna nekog profesora koji bih mi pomogao ?!?

Hvala Vam unapred..veliki pozdrav :)

davidgilmour
Posts: 80
Joined: 03 May 2008, 14:33

Re: Peva mi se u bendu, a nemam iskustva?

Post by davidgilmour » 31 Jan 2009, 21:33

uzmi nekog iskusnijeg pevacha i nek ti pokaze koje vezbe da radis, ako nemas pare da ides na casove.... vezbaj vezbaj, nikad nije kasno :)

User avatar
La Divina
Posts: 44
Joined: 27 Apr 2008, 22:22
Location: Beograd
Contact:

Re: Peva mi se u bendu, a nemam iskustva?

Post by La Divina » 23 Mar 2009, 23:13

Stefan_Kg wrote:Dobar dan svima...

Moje ime je Stefan, ja sam iz Kragujevca i imam 20 godina..Volim da pevam, bolje receno obozavam, i po recima mnogih mojih prijatelja lepo pevam.Stvar je u tome sto nikad taj talenat nisam sproveo u delo, u prevodu nisam nikad pevao niti u jednom bendu, a imam veliku zelju.Cak sam planirao da idem na casove pevanja, ali stvar je u tome sto ja svoj glas nikada nisam cuo na mikrofonu, i nikad nisam pevao pred malo vecim brojem ljudi, jednostavno imam tremu. :) A ne znam da nisam zakasnio mozda sa tim..Sta vi predlazete i mislite o tome, da li neko zna nekog profesora koji bih mi pomogao ?!?

Hvala Vam unapred..veliki pozdrav :)
Ti si u godinama kada muskarci tek treba da pocnu da se bave pevanjem! :) Mogao bi da upises muzicku skolu - odsek solo pevanje, ili da nadjes nekog privatnog profesora... :P

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest