Guitar Hero

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
friedman
Posts: 1144
Joined: 23 May 2008, 12:04

Re: Guitar Hero

Post by friedman » 30 Jan 2009, 03:24

Radi tako sto ti prepoznaje visinu glasa. Tacnije, ako treba da se peva Iron Maiden ili Deep Purple najebo si. :lol:

Evo drug kupio dzitru i bubnjeve za to pa igramo malo. Mislim da je sa tom gomilom dodatnih instrumenata sve otislo malcice predaleko. Za pare za koje je on kupio ovo mogao je uzeti sebi neku finu pocetnicku gitaricu.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Guitar Hero

Post by Doolio » 30 Jan 2009, 03:36

pa zato i kazem kad bih imao para za bacanje. da sve to zajedno sa konzolom kosta 50 evra, trcao bi do prodavnice jer mi deluje ko opaka zajebancija:)
kako to mislis visinu glasa? jel prepoznaje tonalitet? znaci ne mozes da pevas recimo oktavu nize, ali tacno?

User avatar
mislim_stvarno
Posts: 4837
Joined: 02 Jul 2008, 17:28
Location: down the street

Re: Guitar Hero

Post by mislim_stvarno » 30 Jan 2009, 08:15

Kod ortakinje smo igrali neke karaoke, i uopshte nije bitan text nego samo tonalitet
znaci mozes samo aaaaaaaAAAAAAAAAAAAAaaAAAAA i da imas pun broj poena

User avatar
Ivinci
Posts: 111
Joined: 16 Jun 2008, 17:41

Re: Guitar Hero

Post by Ivinci » 30 Jan 2009, 13:29

guitar hero udvoje je stravicno dobra zajebancija hehe

ali ovo sa band-om mi takodje deluje opako ali preskupo, kao sto kaze Doolio, da je 50 evrica odmah bi otrcao da to nabavim ali ovako...
cuo sam od druga da neki njegov drug sa drustvom zivi sajedno na gajbi (al sam ga zamutio) i oni su kupili taj band pa se razbijaju od zajebacije svako vece, moracu jednom da i ja prismrdim do njih tamo

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest