Guitar Hero

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Guitar Hero

Post by Doolio » 24 Oct 2008, 17:58

ocu na basket s vama, ali od skoka nije ostalo apsolutno nista, a od kondicije jos manje, plus sam nesto preladjen, ali ocu na basket da malo glumim levo smetalo:)))
medjutim, sve se to da vratiti za tipa mesec dana, tako da ako ova institucija zazivi, videcete me i u normalnom izdanju (osim skoka, jer su tu sjebani zglobovi i ligamenti forevr).

Danielt
Posts: 61
Joined: 15 Nov 2008, 17:38
Location: Zrenjanin

Re: Guitar Hero

Post by Danielt » 18 Nov 2008, 21:03

moje misljenje na temu guitar hero-a je sledece
ako hoces da sviras gitaru spremi lepo 125€ idi do prodavnice i kupi je a sto se tice ucenja na netu ima vise nego dovoljno lekcija
mante se gitare sa 5 polja uzmite pravu sa 126 (standard) i sviraj da ti se svi dive

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Guitar Hero

Post by Doolio » 18 Nov 2008, 21:50

evo ga jos jedan:)
brate, zasto mislis da svako ko uvati guitar hero tripuje da ce da zna da svira dzitru? evo ja sam pikao guitar hero, a sviram i gitaru, bas sam izrod. ili nisam, jel ja smem da uzmem da igram gh, posto imam i pravu gitaru? mislim, pobrkani loncici, onda video igre ne treba da postoje uopste, kao ni drustvene igre, sto igras monopol, kupi neke akcije pa idi na berzu, sto igras pes, izadji napolje pa sutiraj loptu, sto igras bilijar igricu, idi u bilijar klub, pa igraj bilijar sa ortacima, sto igras strit fajter, izadji na ulicu i potuci se s nekim...
znam da je to samo tvoje misljenje i nemam nameru nesto da ga menjam, samo stvarno ne shvatam od cega validnog to misljenje polazi.

User avatar
daemon's_smile
Posts: 29
Joined: 13 Oct 2008, 22:57

Re: Guitar Hero

Post by daemon's_smile » 19 Nov 2008, 20:36

Igraju dve babe GH u expert modu, dodje treca i odvrne im osigurach.... :hide:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Guitar Hero

Post by Duane » 19 Nov 2008, 20:56

daemon's_smile wrote:Igraju dve babe GH u expert modu, dodje treca i odvrne im osigurach.... :hide:
jok... dodje Michael Angelo Batio i odvrne im osigurac i onda ih ispljuje kako nisu dovoljno kvalifikovane da bi drzale u ruci tu presvetu stvar... ;)
i onda dodje wes montgomery i uplasi MAB-a na smrt sa dom 7 arpedjom ;)

Danielt
Posts: 61
Joined: 15 Nov 2008, 17:38
Location: Zrenjanin

Re: Guitar Hero

Post by Danielt » 20 Nov 2008, 04:30

Doolio wrote:evo ga jos jedan:)
brate, zasto mislis da svako ko uvati guitar hero tripuje da ce da zna da svira dzitru? evo ja sam pikao guitar hero, a sviram i gitaru, bas sam izrod. ili nisam, jel ja smem da uzmem da igram gh, posto imam i pravu gitaru? mislim, pobrkani loncici, onda video igre ne treba da postoje uopste, kao ni drustvene igre, sto igras monopol, kupi neke akcije pa idi na berzu, sto igras pes, izadji napolje pa sutiraj loptu, sto igras bilijar igricu, idi u bilijar klub, pa igraj bilijar sa ortacima, sto igras strit fajter, izadji na ulicu i potuci se s nekim...
znam da je to samo tvoje misljenje i nemam nameru nesto da ga menjam, samo stvarno ne shvatam od cega validnog to misljenje polazi.
e bas si me krenuo lol
ocekivao sam takav post samo da malo razjasnim
e ovako gitara kao gitara za nju ti netreba nesto previse para niti kondicija niti znanje borilackih vestina za razliku od onog sto si naveo samo malo truda
ajd ok igraj gh al nemoj brate mi dodje neki klinja mi se fali kako on przi gitaru pojescu mu tog njegovog 5-o poljnog kineskog plastikanera. kontas o cem ti pricam znaci ok igraj al iz zabave a neki se zaludjuju time pa misle da oni znaju da sviraju posto je rasprzio na expert modu svaku jbn pesmu koju to sranje ima u sebi

User avatar
Rax13
MF veteran
Posts: 1619
Joined: 14 Aug 2007, 04:08

Re: Guitar Hero

Post by Rax13 » 20 Nov 2008, 09:41

Duane wrote:
daemon's_smile wrote:Igraju dve babe GH u expert modu, dodje treca i odvrne im osigurach.... :hide:
jok... dodje Michael Angelo Batio i odvrne im osigurac i onda ih ispljuje kako nisu dovoljno kvalifikovane da bi drzale u ruci tu presvetu stvar... ;)
i onda dodje wes montgomery i uplasi MAB-a na smrt sa dom 7 arpedjom ;)
Aaaaaa to zadnje... Genijalno, tako neshto bih i ja rekao :D

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Guitar Hero

Post by Doolio » 20 Nov 2008, 13:07

danielt:
dobro, tu se slazemo, ali onda je problem u tom liku, a ne u GH:)

Danielt
Posts: 61
Joined: 15 Nov 2008, 17:38
Location: Zrenjanin

Re: Guitar Hero

Post by Danielt » 21 Nov 2008, 23:10

hehe drago mi je da sam to razjasnio
jedini je problem sto je tih likova jako puno :mrgreen:

User avatar
Ivinci
Posts: 111
Joined: 16 Jun 2008, 17:41

Re: Guitar Hero

Post by Ivinci » 26 Jan 2009, 15:21

ja sviram GH i najjaci sam ovde na forumu, sviram skoro sve pesme na expert huaaaa, ne moze mi ni malmsteen nista haha, ko sme na crtu?

hehe, ma zavitlancija, moj drug ima kuci PS2 i dve gitare pa se ponekad sakupimo kod njega i onda se pici jedan protiv drugog na ispadanje hehe, ma super je stvar, a oni koji uopste porede GH sa pravom gitarom su u pogresnom filmu

nekoliko dobrih stvari koje su korisne kod te igre je da ti se opustaju prsti i dobijas koordinaciju leve i desne ruke a takodje dobijas osecaj za ritam, jedan od drugova je video kako se mi zevzecimo sa tim plastikarama i ono u fazonu "ma sta se glupirate, to je za decu" onda je uhvatio gitaru i u prvih pet minuta nije mogao da ubode ni jedan ton kako treba a kamo li da odsvira celu pesmu sa konstatacijom "ma igra je sranje" uz dodatno nerviranje e kasnije se popravio i uvek pita "kad cemo na jednu partiju GH"
a drugi ortak je vec u startu odsvirao celu pesmu bez da ga publika gadja konzervama (svira klavijaturu vec nekoliko godina) i tu se odmah vidi razlika

PS
ranije smo igrali FIFA Street, takodje na ispadanje, ali ovo je mnogo bolje, igras igrice uz muziku koja ti odgovara ;)

RATMrulZ
Posts: 42
Joined: 10 Aug 2008, 14:39

Re: Guitar Hero

Post by RATMrulZ » 29 Jan 2009, 00:29

ovaj battlegrounds + spitfest je najjaci deo foruma xP

User avatar
nemanjavelimirovic
u zemlji telecastera
Posts: 4491
Joined: 11 Aug 2008, 16:33
Location: Sremska Mitrovica
Contact:

Re: Guitar Hero

Post by nemanjavelimirovic » 29 Jan 2009, 16:13

Ja garantujem da Need For Speed poboljshava vashe sposobnosti voznje pri nezamislivim brzinama. :mrgreen:
Eto jedino kad sam vozio Yuga od bubnjara nigde nisam nashao nitro, verovatno jer on jos nije dosao do 30% pa nemoze da kupi :lol:

Ma ako je zabava, zabava je...

1. Gitara je gitara
2. Guitar hero je guitar hero

equals

1. Svidja mi se, sviram
2. Ne svidja mi se, ne igram

User avatar
friedman
Posts: 1144
Joined: 23 May 2008, 12:04

Re: Guitar Hero

Post by friedman » 29 Jan 2009, 16:15

Svidja mi se, sviram.
Svidja mi se, igram.

Tako bi bilo kod mene. ;)

RATMrulZ
Posts: 42
Joined: 10 Aug 2008, 14:39

Re: Guitar Hero

Post by RATMrulZ » 29 Jan 2009, 21:30

friedman wrote:Svidja mi se, sviram.
Svidja mi se, igram.

Tako bi bilo kod mene. ;)

isto i kod mene, igra je odlicno smisljena...samo mi je zao sto moram na kompu da igram, jer nemam ps2

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Guitar Hero

Post by Doolio » 30 Jan 2009, 03:12

a sad ima i onaj rock band, kad bih imao para za bacanje, odma bi uzo to i neku konzolu. kao ima dzitra, bubnjevi, mikrofon(?). to za majk mi nije jasno kako radi.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest