Grand Production ili zašto nas Bog zaboravi

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

Freaky_Styley
Posts: 33
Joined: 20 Jan 2007, 00:33
Location: nowhere ili kako se pishe

R (ne)obozavam grand

Post by Freaky_Styley » 20 Jan 2007, 01:22

ne slusayte grand umrite prirodnom smrcu!
Boze spasi nas :kuge,gladi i narodnyaka!

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Post by Critical » 30 Jan 2007, 11:23

Jedva cekam da sahranim majku pa u kucu da dovedem Rajku!!!
Ja volim da slusam Panteru a neki tamo voli Eru,sta da se radi.Samo malo mi ide na zivaC to sto obradjuju Rock stvari Npr. Volim volim narodno(WE WILL ROCK YOU),i onda mi dodje lik i kaze:Gledaj al je covek napravio stvar. :cry: CUDNI SU PUTEVI GOSPODNJI!!!!!!!

Bluesman
Posts: 245
Joined: 09 Jan 2007, 22:25

Post by Bluesman » 30 Jan 2007, 12:13

Da se ja pitam sve njih na kolac pa u gasnu komoru!
Njih smatram direktno odgovornim za sva sr*nja koja nam se desavaju i za svu nekulturu i prostakluk koji svakodnevno vidjamo na ulicama.

I meni najvise idu na zivce te obrade! I posle kad nekome ne mozes da dokazes da je Turbo Zika plagijator i da je ukrao melodiju iz pesme koja je iz sedamdesetih godina, dodje mi da puknem! Jedno vreme sam pokusavao da budem tolerantan prema ljudima koji to slusaju i da im ne kazem sta mislim o njihovoj inteligenciji i toj muzici kad to puste, ali sam odustao, jer kad ja pustim Queen, The Doors a kamoli nesto kao Black Sabbath budem prozvan narkomanom, sektashem, satanistom, pederom, alkoholicarom i tako dalje! Napadali su me i preko neta, a i hteli su da me biju vishe puta...

Ovo ne vazi samo za grand, nego i za rts i city, i sve te produkcijske kuce!

User avatar
Tenebra
Posts: 385
Joined: 11 Nov 2006, 17:51
Location: Novi Sad

Post by Tenebra » 30 Jan 2007, 13:35

..nisu samo oni krivi..krivi su i ljudi koji podrzavaju tako nesto..
oni samo zaradjuju i bas ih briga..

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Post by Critical » 30 Jan 2007, 13:53

Ne znam sta ima u tim pesmama sto ih cini tako zanimljivim za siroke narodne mase u Srbiji.Verovatno ti metaforicki textovi i ta kompleksna muzika.
I TI IMAS CERKU I ONA JE ZENSKO!!!!!!!!
Tu ima dosta skrivenog znacenje :cry: :cry: :cry: :cry:

User avatar
Tenebra
Posts: 385
Joined: 11 Nov 2006, 17:51
Location: Novi Sad

Post by Tenebra » 30 Jan 2007, 13:59

znas kako..mentalitet je ovde jako cudan..
zbog cega je to tako, mozemo pricati milion godina..
ako nisi primetio, tu muziku vecinom slusaju ne obrazovani ljudi..i ta muzika je njima nacin da na trenutak pobegnu iz stvarnosti, ili pak da se lakse suoce sa njom..

to sto je toliko izopaceno, mislim da je zaista stvar ne obrazovanosti..

iste takve izopacenosti sreces i u ostalim muzickim pravcima (verovao ili ne)..da li sve te ljude sada treba nabijati na kolac?
zivis u mestu gde je vecina u onome u cemu ti nisi..prihvati to..

User avatar
Jynx
Posts: 105
Joined: 21 Jan 2007, 22:50
Location: Smederevo / BG Iznad 3 sesira

Post by Jynx » 30 Jan 2007, 22:05

uh, skoro sam seo sa drustvom uz pozamasnu kolicinu piva, i dovoljno tiketa za namotavanje za toalet papir... doneli smo ispred TV-a sve to, doneli radio, bilo je neko rock-metal vece (sve moguce pesme u rok obradi... odusevio sam se, bila je jedna mnogo dobro pesma, podseca na skotsku himnu, gajde pocinju pa onda odjednom rokanje po gitari.. neverovatno.. nego..) domaca radio stanica je u pitanju.. pustili smo pink, grand parada, iskljucili zvuk, i ukljucili teletext, stavili da bude kao titl gore, da mozemo lepo da gledamo... i uzivali smo :D

jes' ima dovoljno silikona da Bil Gates stvori novu dolinu, ali ima i poprilicno lepih primeraka... :D :D

User avatar
Rocket Roll
Posts: 7274
Joined: 09 Jul 2006, 00:47
Location: Beograd
Contact:

Post by Rocket Roll » 30 Jan 2007, 22:18

Ljudi, ovo morate da vidite: link vas vodi na jedan od mogućih odgovora na pitanje "šta da radimo sa Grandom".

http://www.agroterrorajzer.co.sr/ - Agriculture Meets HeavyMetal (Dark Art)

Image


Руралнији од РТВ Пинк
Празнији од гардеробе на хеви метал журци
Ређи од дебелог макробиотичара

Месец на ИМТу
(cooltivator mix)

Тмина ме сети на љубав моје вуне,
Волесмо се годину пре аграрне буне
Љупка Ката, у цик зоре давне,
Груди њене – као плоча равне…
Зенице широке, осмех смрти вредан,
Плугом јој на најту избише зуб један

Стојадине оче, даде живот свињи
Паре сам на лепоту бацио - џаба корпс пејнтови њини,
Баба Савета што Хим јој мајице штрика,
Џаба шустер Видоје чији рад је њена мартинка...
И черни лак и черне јој косе,
Одлазак у бањи - тен мртве Босе

Пакости женске дошло ми до ува
На готх вечер кад пођо, лаксатив ми скува
Сад ће њива тајну да чува
На неверну Кату и Милојицу пастува

ИМТ јој суд – дошао јој главе
То цена је неверства и љубави праве...
Удес врли начинио је реда,
Стартова машину, ратосиља се говеда,
Ралица је Кату докрајчила спреда.
Живот узе очима боје меда
Од мог срца оста сантa леда

Korps pejnt na tanjirachi

Korps pejnt na tanjirači
I plug isto ko smrt beo
Pa na traktor kad ih kačim
Neka vidi celo selo
Nek zavide, nek se krste
Što lakiram u crno prste
Što mi suknje lepo stoje
Uz tanjiraču bele boje

Pa na njivu crnu plodnu
Kad isteram moje čedo
Ko žilet niz zrelu venu
Klizi brazdom ralo bledo

Korps pejnt na tanjirači
Crne misli, isto crna njiva
Što na tvoje mi lice liči
Kad onomad spalila si sebe živa

Mrs_Torture
Posts: 29
Joined: 03 Jan 2007, 15:17
Location: Beograd

Post by Mrs_Torture » 03 Feb 2007, 13:43

ja se samo i dan danas secam kad sam vrtela kanale na TVu i kad sam na pinku videla likiju u Slipknot majici u nekoj seljoberskoj emisiji kako peva narodnjake......mislim neka ne diraju metal cvorka mu.....

User avatar
zolideathmetal
Urednik
Posts: 1187
Joined: 30 Sep 2006, 02:21
Location: Novi Sad

Post by zolideathmetal » 03 Feb 2007, 14:23

Hahahahah da da, mene je tad drugar zvao "PREBACI NA PINK AHAHAHA ODMAH AHAHAHA" ja prebacim, kad ono neka narodnjakusa u Slipknot majici i starkama skakuce i peva nesto totalno glupavo. Kasnije je "priznala" da slusa slipknot (izgovor po vuku). Smesno ili tuzno odlucite sami ;)

User avatar
WildChild
Posts: 94
Joined: 26 Aug 2006, 17:20

Post by WildChild » 05 Feb 2007, 23:54

...slusa ta Slipknot kao sto jedan lik "slusa" System Of A Down, Slipknot, Metallica,... a najvise voli da poslusa Acu Lukasa & company... :roll:

User avatar
Bodomovac
Posts: 548
Joined: 10 Feb 2007, 00:29
Location: Subotica
Contact:

Post by Bodomovac » 11 Feb 2007, 14:15

Haha... a baš me ono sa gitarama najviše smorilo, dakle vrtim ja kanale, i naiđem na bn, a tamo neki "bend", valjda ruski rulet, ili tako nešto, i lik u pozadini "svira" bc rich, a vrat je skroz obuhvatio, a svira sa prstima kao da svira bas! a gitara mu nije uopšte ni uključena!!!!! Na lomaču sve!

Ali iskreno, odgovara mi prisustvo takvih kretena, između ostalog, i zato da bi mogao da im se smejem. Neke likove sam baš podjebavao u glavu za njihovu "muziku", ili bolje da kažem pojavu, i bio sam toliko u pravu da su mi rekli samo da sam satanista. Nisu znali šta drugo da kažu. :D A i osim toga bio bi smor kad bi svi bili isti. Meni odgovara manjina, volim da štrčim. Iskreno.

Freaky_Styley
Posts: 33
Joined: 20 Jan 2007, 00:33
Location: nowhere ili kako se pishe

Post by Freaky_Styley » 11 Feb 2007, 15:04

svim tim seljacima ne treba gasna komora ,nego ih treba spaliti....pa, iskreno da nema granda i kretena koji ga slushaju,ja ne znam koga bih onda prozivala. bilo bi mnogo dosadno da nema turbo folka,jer onda ni ne bi bilo spushtanja,u stilu,ja bar slusham muziku, a ti shund.

Mrs_Torture
Posts: 29
Joined: 03 Jan 2007, 15:17
Location: Beograd

Post by Mrs_Torture » 11 Feb 2007, 17:05

meni je samo bilo sve jasno kada mi je drugarica rekla da devojka koja je operska pevacica peva narodnjake, razlog-novac....
To je bas zalosno jer po tome vidim koliko ljudi zaista jesu ograniceni u svakom pogledu....
A sto se tice muzike,koju ti isti seljoberi na pinku slusaju,mogu samo reci da kako god da se ponasaju i stagod da im je cilj u privatnom zivotu ne mogu sprati ljagu koju su nakacili baveci se takvim poslom promovisanja svega najgoreg u ovom drustvu....

///////////

e da i jos nesto, mozda je Ceca ili ne znam ko od njih dama i ima novca koliko hoce,ali cinjenica je da je prostakusa u dusi....mislim to svi znaju, valjda...

Pogledaj pravilnik tacka 2.4

User avatar
Jynx
Posts: 105
Joined: 21 Jan 2007, 22:50
Location: Smederevo / BG Iznad 3 sesira

Post by Jynx » 12 Feb 2007, 00:01

sada kod mene u Smederevu drze dobrotvorni koncert ZVEZDE GRANDA!! JEeee, konacno imam dobar razlog da se ubijem!! Koncert je za CRKVU i odrzava se u DOMU KULTURE!!! Ironije li...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest