Najgori vokal?

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

User avatar
Reverse
Urednik
Posts: 1136
Joined: 20 Feb 2007, 02:52
Location: Niš
Contact:

Re: Najgori vokal?

Post by Reverse » 15 Jan 2010, 19:17

Duane wrote: za ovo treba obojica da dobijete BAN sa interneta
:1:

Ozi falsira to stoji ali njega mogu da slusam 24/7, dok mi se od Bon Jovia povraca iako super peva!

Nije sve u nefalsiranju i savrsenoj tehnici pevanja :D Mada Ozi ne falsira toliko, mislim ne masi intonaciju, njegov problem je sto mu je svaki ton labav, jbg mozda je doprineo i "buran" nacin zivota!

Neko je spomenuo Lady Gagu... Da i ja sam mislio da je jos jedna Britni Spirs, ali sam se prijatno iznenadio kad sam nabasao na neke live akustik snimke na youtubu!

User avatar
LazaRocker
Posts: 739
Joined: 15 Mar 2008, 21:58
Location: Nis

Re: Najgori vokal?

Post by LazaRocker » 15 Jan 2010, 19:38

Reverse wrote:
Duane wrote: za ovo treba obojica da dobijete BAN sa interneta
:1:

Ozi falsira to stoji ali njega mogu da slusam 24/7, dok mi se od Bon Jovia povraca iako super peva!
ako te jos koji put sretnem na keju kako cirkas pivo, ocekuj da nece biti ni piva ni tebe. ne volis bon jovija :grummel_2: . ti bre ne znas sta je umetnost, pojma nemas o muzici!
:mrgreen:
zezam se ja malo sa tim bon jovijem, prekopaj teme u kojima sam pisao prethodna dva dana, u svakom postu pominjem bon jovija jer sam po profesiji napinjac... Sta cu kad je covek najveci umetnik koga je svet ikad video... BONE OPLODI MEEE! :D

User avatar
Reverse
Urednik
Posts: 1136
Joined: 20 Feb 2007, 02:52
Location: Niš
Contact:

Re: Najgori vokal?

Post by Reverse » 15 Jan 2010, 19:54

LazaRocker wrote:Sta cu kad je covek najveci umetnik koga je svet ikad video... BONE OPLODI MEEE! :D
ako te jos koji put sretnem na keju kako cirkas pivo, ocekuj da nece biti ni piva ni tebe, volis bon jovija :lol:

Salim se i ja, mada bih pre slusao Lady Gagu :mrgreen:

User avatar
kurtrose
Posts: 706
Joined: 06 Oct 2008, 15:38

Re: Najgori vokal?

Post by kurtrose » 15 Jan 2010, 20:25

Ja recimo mislim da Cane smesno peva, ali to je taj njegov fazon i bez njega to ne bi bilo to, pa sve da peva i Pavaroti..
A od stranih... Hmmm.. Prvi mi na pamet pada Dzastin Timberlejk.. Muka mi je kada ga cujem, ali bukvalno..

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Najgori vokal?

Post by Doolio » 15 Jan 2010, 21:37

ja isto ne mogu da smislim ozija, tako mi je neprijatan njegov glas, dal visina, dal boja, dal izgovor, al bas mi je mucno da ga slusam...dal falsira ili ne, ne znam, ne stignem da poslusam toliko, pa da procenim:)
al kontam da je dobar pevac ***** li ga kad se drugi kunu u njega...

al ova pitanja su mi najjaca, jer meni redovno stane mozak i nema sanse da se setim neceg ako ga neko vec ne pomene, pa se slozim il ne slozim..

jebiga, mene uglavnom nervira kad cujem pesme od bendova koji me smaraju, pa tako automatski budem u fazonu da me nervira i pevac, al kontam da to nije odgovor na pitanje...

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Najgori vokal?

Post by Duane » 16 Jan 2010, 02:41

ljudi ok da vam se nesvidja ozi, al ono, covek je institucija!

to se stvarno moze reci za jako mali broj ljudi... ozi je mjetal

User avatar
TinTin5
Posts: 61
Joined: 08 Oct 2009, 14:58
Location: Београд

Re: Najgori vokal?

Post by TinTin5 » 16 Jan 2010, 02:58

Duane wrote:ljudi ok da vam se nesvidja ozi, al ono, covek je institucija!

to se stvarno moze reci za jako mali broj ljudi... ozi je mjetal
Da, da to i jeste donekle tacno...inace, ako cemo tako ja bi pre reko da je Tony Iommi metal, al aj sad nebitno...
A sto se tice Ozzija on moze biti institucija pre kao pojava, kao soumen(citaj:budala), kada on na koncertima bukvalno mokri u svoju cipelu pa to posle pije, on i jeste neka vrsta onoga sto bi se moglo nazvati institucijom...ali, posmatrajuci njgove glasovne sposobnosti on zvuci kao macka koju operisu bez anestezije... :D pa zar nije....

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Najgori vokal?

Post by Doolio » 16 Jan 2010, 03:15

Duane wrote:ljudi ok da vam se nesvidja ozi, al ono, covek je institucija!

to se stvarno moze reci za jako mali broj ljudi... ozi je mjetal
pa i rekli su ljudi da im se ne svidja, sta elaboriras sad, niko nije osporavao njegovu institutivnost kolko ja vidim...pravis vjetra de ga nema:)

User avatar
Cortex
The Necromancer
Posts: 4800
Joined: 21 Feb 2008, 23:38
Location: Twang City

Re: Najgori vokal?

Post by Cortex » 16 Jan 2010, 03:17

jbt duane tema je najgori vokal, ozzy jeste institucija, ali meni je njegov glas nesnosan.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Najgori vokal?

Post by Duane » 16 Jan 2010, 14:09

jes' , al meni je stvarno cudno, jes' da sad pisam po sebi kad vam pricam ovo... al ono, stvarno nikad ne bi mogao tako nesto da kazem, valjda je to neka "rok disciplina" koju izgradis dok pricas s' ljudima i dok slusas to...

aj oprosticu vam ovaj put :mrgreen:

:ziveli:

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Najgori vokal?

Post by Doolio » 16 Jan 2010, 16:07

onda bolje da prestanem sa licnim utiscima, jer ces mi naci de zivim i nabosti me u glavu jednog dana:)
da ne pocinjem o cepelinima, purplima itd:)

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Najgori vokal?

Post by sinisake » 16 Jan 2010, 16:28

Aj malo da zakuvamo. :mrgreen:
Meni se ne svidja preterano kako je pevao Fredi Merkjuri, mnogo cista farba, mnogo prepevavanja, malo troo emocije i licne note. :mrgreen:

Pucajte!

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Najgori vokal?

Post by Doolio » 16 Jan 2010, 16:39

ali nije fer, ti imas radomira u avataru, niko ne sme da te ospori!

User avatar
mislim_stvarno
Posts: 4837
Joined: 02 Jul 2008, 17:28
Location: down the street

Re: Najgori vokal?

Post by mislim_stvarno » 17 Jan 2010, 18:57

ozi neke ljude iritira, nekima je do jaja, ali on je postao ovo sto jeste jer je totalno jedinstven, a izgleda vise ljudi gotivi taj glas nego sto ih nervira... :mrgreen:

recimo neko pomenu bon jovia, meni je on totalno :povrac: toliko sladaunjav glas plus sto ima bas neki prizvuk mjauka dok peva... :O.o: :povrac:

User avatar
LazaRocker
Posts: 739
Joined: 15 Mar 2008, 21:58
Location: Nis

Re: Najgori vokal?

Post by LazaRocker » 17 Jan 2010, 19:24

mislim_stvarno wrote:
recimo neko pomenu bon jovia, meni je on totalno :povrac: toliko sladaunjav glas plus sto ima bas neki prizvuk mjauka dok peva... :O.o: :povrac:
za ovo TEPAM. bon jovi nije umetnik. bon jovi je umetnost. :mrgreen:
salu na stranu, volim ga ko nemce sto bi reko moj deka brano... :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest