Jelena Karleuša VS Seka Aleksić

"Techno je bolji od jazz-a, a Mira Skoric od Bruce Dickinson-a" i slicna prepucavanja mogu SAMO OVDE

Moderators: Critical, Trooper

Boogie Woogie
Posts: 1327
Joined: 01 Jan 2008, 22:33

Re: Jelena Karleuša VS Seka Aleksić

Post by Boogie Woogie » 17 Apr 2010, 17:46

ne bih da dodajem ugalj u lokomotivu ali..ko ima i zrno zdrave percepcije, taj razume da između ove dve pomenute kra..dame.. i savremene hip-hop-triš-traš-treš-ar-en-bi-roken-fakin-rol-pank-iz-not-ded-indi-mi-dođi-mi-scene, nema nikakve razlike.

Sve je to uglavnom mix velikih blefova i još većih ego tripova.

User avatar
doyle777
Posts: 1209
Joined: 01 Jan 2010, 23:30
Location: Čačak
Contact:

Re: Jelena Karleuša VS Seka Aleksić

Post by doyle777 » 17 Apr 2010, 19:13

Boogie Woogie wrote:ne bih da dodajem ugalj u lokomotivu ali..ko ima i zrno zdrave percepcije, taj razume da između ove dve pomenute kra..dame.. i savremene hip-hop-triš-traš-treš-ar-en-bi-roken-fakin-rol-pank-iz-not-ded-indi-mi-dođi-mi-scene, nema nikakve razlike.

Sve je to uglavnom mix velikih blefova i još većih ego tripova.
:1:
Mix velikih blefova vs. Ego tripovi... Ko ce pobediti??? Pogledajte u sledecoj epizodi Jelena Karleuša VS Seka Aleksić...

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Jelena Karleuša VS Seka Aleksić

Post by Stalker » 17 Apr 2010, 19:26

bojim se da će sledeća epizoda imati naziv old school VS new school - van gogh VS kartel

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Jelena Karleuša VS Seka Aleksić

Post by ssmc » 18 Apr 2010, 00:26

Stalker wrote:bojim se da će sledeća epizoda imati naziv old school VS new school - van gogh VS kartel
I tako napred u nove pobede :lol:

User avatar
SiskoMarcetic
Posts: 286
Joined: 02 Jan 2010, 14:05
Location: Stublenica

Re: Jelena Karleuša VS Seka Aleksić

Post by SiskoMarcetic » 23 Apr 2010, 21:53

Bila je pre 20 ak godina emisija na II programu radio Beograda "To je samo rock and roll" i u okviru koje je bila i rubrika "ko je bolji" gde su se javljali slusaoci i glasali za dva kandidata.
na primer secam se jednom su se takmicili sinan hasani i kurt valdhajm, drugi put krava i kobila itd...

User avatar
kreptoman
Posts: 93
Joined: 31 Mar 2010, 20:04

Re: Jelena Karleuša VS Seka Aleksić

Post by kreptoman » 26 Apr 2010, 23:55

seka ima bolju sisu

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Jelena Karleuša VS Seka Aleksić

Post by Stalker » 27 Apr 2010, 00:02

Image

User avatar
sl0e
Posts: 1495
Joined: 17 Feb 2008, 03:00
Location: Beograd

Re: Jelena Karleuša VS Seka Aleksić

Post by sl0e » 28 Apr 2010, 01:19

Doolio wrote:vidim, malo smo sarkasticni. seka mozda nema najbolji stas na estradi, ali ne smeta mi cak ni vase potenciranje toga, okej, neka je u drustvu aznavura, dilana, geldofa, nine simone, edit pjaf...
Nekim cudom tek sada vidim ovaj post.

Definitivno se ili lose izrazavam, ili uvek naj**em kada pokusam da se nasalim, ili jednostavno ne treba da post-ujem kasno uvece :mrgreen: . Anyhow, svi nabrojani ludi su ostavili (ili i dalje ostavljaju) nesto veliko iza sebe, nesto sto se pamti. Ja sve te domace pevaljke kapiram kao trenutni proizvod koji je aktuelan od albuma do albuma, kako novo izadje tako se staro zaboravlja.

Sliku sam inace stavio samo zato sto sam tog dana cuo na tv-u: "Nasa najveca i najlepsa zvezda". Da je bilo koji drugi slucaj, bilo bi nebitno, ali je jednom produktu kome stas cini barem 80% posla valjda bitan taj segment. Meni je kompletan taj, da se izrazim, "look", fijasko. :)

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Jelena Karleuša VS Seka Aleksić

Post by Dersu Uzala » 28 Apr 2010, 04:25

Samo ih procenis i ides dalje. Cuj domaca zvezda. Prc' and move on. :ziveli: NIje mi jasno kako uopste neko debatuje o polovnjacama kad smo 'najlepsi narod na svetu', tolike fine curice setaju reljefom.

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Jelena Karleuša VS Seka Aleksić

Post by Doolio » 28 Apr 2010, 17:02

sloe, brate...ponekad se zapitam jel ste svi dogovorili da me karate na ovom forumu...
pozdravilo te drustvo sa vukajlije:)

User avatar
sl0e
Posts: 1495
Joined: 17 Feb 2008, 03:00
Location: Beograd

Re: Jelena Karleuša VS Seka Aleksić

Post by sl0e » 28 Apr 2010, 22:44

Jbga brate, onda def. nisam ukapirao post ja. Stavi disclaimer sledeci put :mrgreen:

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Jelena Karleuša VS Seka Aleksić

Post by Stalker » 28 Apr 2010, 22:49

dobro ljudi otkad sam spomenuo disklejmer svi ste počeli da koristite taj termin :mrgreen:
trebao sam da patentiram

User avatar
ZigiZelig
Posts: 176
Joined: 30 Jun 2010, 13:35
Location: Cacak

Re: Jelena Karleuša VS Seka Aleksić

Post by ZigiZelig » 03 Aug 2010, 18:43

Nategnut je ovaj duel. Ako uzmemo u obzir da se Karleusa bavi muzikom duze od Seke, moramo joj dodati nesto na iskustvo i na hrabrost koju to iskustvo nosi. Seka sa druge strane izgleda svezije(manje je proslo vremena od zdrave babine ishrane). Ipak te fizicke predispozicije i nisu narocito bitne jer obe umetnice plene svojim artisticko-intelektualno-vokalnim umecem. Svi se naravno secamo Jecinog koncerta (jednog od mnogih) na polsednje pomracenje Sunca kada je uz obrade malo poznatog australijskog umetnika Nika Kejva recitovala Gandijeve reci i pozivala na kolektivnu kontemplaciju o uzrocima Velikog praska. Seka je, medjutim, svim Jeleninim pristalicama bacila rukavicu u lice objavivsi prevod bugarskih drevnih crkvenih knjiga na rusinskom dijalektu i time otvoreno stala na stranu apologetike, tj., samo je uzela zamah za veliki televizijski show ///SPOILERS//u kome nosi starogrcke toge i objasnjava da je Platon, u stvari, Isusova prababa i daje dokaze za tu tezu zamene polova.///END OF SPOILERS/// Otvoreno staje i na stranu brkatih autoprevoznika slikajuci se za njihove cuvene ukrasne kalendare iza levog ramena i roze peskirica, gde sedi kao sveti Avgustin koji igra igricu u kojoj je cilj ubiti sto vise Aristotela koji se razmnozavaju pomocu, opet neobjasnjivo, upravo Sekine muzike koja se pojavljuje u doticnoj video igri(http://www.secka-avgustin.com). Kamiondzije, koji po svojim putesestvijima zauzvrat prenose zivu rec protkanu Sekinim ideologijama, znacajno su smanjili broj udesa i procenat sifilisa po bransi. Jelena, koja je izrazeni panteista, pak, ima armiju obozavalaca u vidu studentske elite, koji je kao vrhovnog gurua i slave na Dan staroslovenskih ujedinjenih praznika svi obuceni kao Glorija Gejnor i podrazavajuci indijsku svetu zivotinju pevaju Jeleninu konceptualnu antiratnu pesmu "Zar mi se ne secas vimena". To je naravno prikupilo i veliki broj proizvodjaca mleka koji su, ruku na srce, bili podeljeni izmedju Seke i Jece, ali, poneseni i antiglobalistickim i ekoloskim temama koje su jako popularne u zadnje vreme, usvajaju cuveni "princip izbegavanja plastike" odnosno, Paulijev princip iskljucenja II, i time dobijaju podrsku studenata koji ih, najzad, odvlace na Jecinu stranu. Moje je misljenje da je to pogresan potez, jer su od Jelene osudjeni na bezboznicku kampanju koja podrzava muzenje macaka(zasta se ona zalaze jos iz perioda dok je imala kratku kosu) ali napominjem da je to ipak samo moje misljenje.
Jos se prepricava i njihov vec antologijski susret u emisiji Gorana Bregovica gde su se konfrontirale na temu usvajanja pustinjskih skocimisa od strane hetero brakova. Znamo svi da je Jelena tad prosla sa polomljeniom devijacijom nosne kosti i da od tad ima problem sa sinusima. Definitivno je Seka vise igrala tenis, dok je Jelena sa Lepom Lukic gubila vreme na Hold'em-u.


Moj glas ide za Seku. Voleo bih da je platim :D
Image

User avatar
parker
Posts: 1178
Joined: 27 Dec 2009, 20:40

Re: Jelena Karleuša VS Seka Aleksić

Post by parker » 03 Aug 2010, 18:53

bravo care !!!

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Jelena Karleuša VS Seka Aleksić

Post by dejankuki » 03 Aug 2010, 22:03

Dakle, Seka je pobedila...... ili Jeka.... uh, uh.... hmmmm

Ahhhh.
Imagepa da... mislim da sam zbunjen!!...












:ziveli: Zigi.. :ziveli:

P.S. kako te nije mrzelo da se..š ovoliko.. ja bih izgubiJo inspiraciju vec kod vozaca kamiJona... :wink:

jos jednom ... BRA'O




a da ja lepo zakljucam temu.. jer imamo pobednicu... mada ne znamo koja je... ali imamo je...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest